Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

BK "Valmiera" sveic basketbola prognožu konkursa uzvarētājus

BK "Valmiera" sveic basketbola prognožu konkursa uzvarētājus
Foto: Jānis Priedītis

Basketbola prognožu konkursa sadarbības partneris BK "Valmiera" vakardien apbalvoja veiksmīgākos spēles dalībniekus - Ritvaru Danci, Intaru Prātiņu un Ievu Krūskopu.

Vidzemes Olimpiskais sporta centrs jau otro gadu piedāvā portāla sportsvalmiera.lv apmeklētājiem piedalīties basketbola prognožu konkursā. Janvāra pēdējā nedēļā tika noskaidroti pirmās kārtas veiksmīgākie, kas vakardien saņēma balvas no sadarbības partnera basketbola kluba "Valmiera".

Kopumā prognožu konkursā atbildes iesniedza 57 dalībnieki. Labākais starp viņiem bija Ritvars Dancis, kas ieguva 85 punktus. Tuvākais sekotājs Intars Prātiņš tika pie 83 punktiem, savukārt trešās vietas ieguvēja Ieva Krūskopa kopvērtējumā sasniedza 80 punktu robežu.

Visas basketbola sezonas garumā ikvienam sporta līdzjutējam ir iespēja prognozēt BK "Valmiera" spēļu rezultātus BBL un LBL līgās, tāpat arī konkrētu spēlētāju veikumu. Tāpat tiek sagatavoti jautājumi par LBL2 vienībām - Valmiera/VBSS un BK "ViA" aktuālajām spēlēm, kā arī mačiem JSBL un SBL.

Aicinām arī turpmāk aktīvi piedalīties sportsvalmiera.lv rīkotajā prognožu spēlēs, kā arī pašiem iesaistīties Vidzemes Olimpiskā centra organizētajos pasākumos.