Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

Basketbola prognožu konkursa 1.nedēļas JAUTĀJUMI (2. kārta)

Basketbola prognožu konkursa 1.nedēļas JAUTĀJUMI (2. kārta)
Foto: Edgars Vaivads

Sākot ar šo nedēļu sportsvalmiera.lv lietotājiem ir iespēja piedalīties basketbola prognožu konkursa 2. kārtā. Ik nedēļu konkursa dalībniekiem tiek sagatavoti jautājumi par basketbola aktualitātēm BBL, LBL1, LBL2, SBL un JSBL līgās. Otrās kārtas labākie tiks pie balvām no BK "Valmiera" un BK "Vidzemes Augstskola". Uz šīs nedēļas jautājumiem atbildēt varēs līdz piektdienas, 14. februāra, pulksten 18:00.

Vidzemes Olimpiskais centrs piedāvā piedalīties basketbola prognožu konkursā. Visas sezonas garumā ikvienam sporta līdzjutējam būs iespēja prognozēt BK "Valmieras" spēļu rezultātus BBL un LBL līgās, kā arī konkrētu spēlētāju veikumu. Tāpat tiks sagatavoti jautājumi par LBL2 vienībām - BK "Vidzemes Augstskola" un Valmiera/VBSS aktuālajām spēlēm LBL2 un SBL.

Lai atbildētu uz 1. nedēļas jautājumiem spied ŠEIT

Basketbola prognožu konkurss sadalīts divos posmos. Konkursa sistēma paredz, ka katru nedēļu jautājumi tiek mainīti un pielāgoti attiecīgajām spēlēm, kas gaidāmas konkrētajā nedēļā. Posma noslēgumā tiek summēti katrā nedēļā iegūtie punkti un noteikts uzvarētājs.

Par posma uzvarētāju kļūst tas dalībnieks, kurš sakrājis visvairāk punktus. Portālā sportsvalmiera.lv tiks paziņoti katras nedēļas rezultāti, kā arī kopvērtējums.

BALVAS. Pie pārsteiguma balvām no konkursa atbalstītājiem BK "Valmiera" un BK "Vidzemes Augstskola" tiks trīs labākie otrās prognožu kārtas dalībnieki, kā arī viens dalībnieks, kurš abu posmu kopvērtējumā būs savācis vislielāko punktu summu.