Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

Florbola prognožu konkursa 8.nedēļas JAUTĀJUMI

Florbola prognožu konkursa 8.nedēļas JAUTĀJUMI
Foto: Madara Rudzīte

Šonedēļ sportsvalmiera.lv lietotājiem ir iespēja piedalīties florbola prognožu konkursā. Astotajā nedēļā konkursa dalībniekiem sagatavoti 10 jautājumi par Latvijas vīriešu Virslīgas komandu FBK "Valmiera/ViA" un "Rubene" spēlēm, kā arī Vidzemes florbola čempionāta gaidāmajiem mačiem nedēļas nogalē. Uz šīs nedēļas jautājumiem atbildēt varēs līdz sestdienas, 14. decembra pulksten 19:00.

Šogad par florbola prognožu galveno atbalstītāju kļuvusi Togosport.com, kas parūpēsies par veiksmīgāko prognozētāju apbalvošanu.

Lai atbildētu uz 8. nedēļas jautājumiem spied ŠEIT

Vidzemes Olimpiskais centrs piedāvā piedalīties prognožu konkursā. Visas florbola sezonas garumā ikvienam sporta līdzjutējam būs iespēja prognozēt "Valmiera/ViA" un "Rubenes" komandu gaitas vīriešu un Virslīgas čempionātos, "Valmiera/BSS" sniegumu vīriešu 2. līgas čempionātā, kā arī spēļu rezultātus un konkrētu spēlētāju veikumu Vidzemes atklātajā čempionātā florbolā.

Florbola prognožu konkurss sadalīts divos posmos. Konkursa sistēma paredz, ka katru nedēļu jautājumi tiek mainīti un pielāgoti attiecīgajām spēlēm, kas gaidāmas konkrētajā nedēļā. Posma noslēgumā tiek summēti katrā nedēļā iegūtie punkti un noteikts uzvarētājs. Par katru pareizi atbildētu jautājumu konkursa dalībnieks saņem vienu punktu.

Par posma uzvarētāju kļūst tas dalībnieks, kurš sakrājis visvairāk punktus. Portālā sportsvalmiera.lv tiks paziņoti katras nedēļas rezultāti, kā arī kopvērtējums.

Katra posma noslēgumā tiks noteikti pirmo trīs vietu ieguvēji, kas saņems pārsteigumu balvas no Vidzemes Olimpiskā centra un "Togosport.com".

Kopvērtējuma tabula (TOP10):

VietaDalībnieksPunkti
1.Jānis Daubars26
2.-4.Kristers Daršs25
2.-4.Ints Vilks25
2.-4.Dairis Brēža25
5.-6.Jānis Jansons23
5.-6.Lauris Zaicevs23
7.-8.Māris Karķis22
7.-8.Ainārs Skrinda22
9.-13.Māris Kalniņš20
9.-13.Zane Darša20