Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

Basketbola prognožu konkursa 7.nedēļas JAUTĀJUMI

Basketbola prognožu konkursa 7.nedēļas JAUTĀJUMI
Foto: Edgars Vaivads

Jau septīto nedēļu sportsvalmiera.lv lietotājiem ir iespēja piedalīties basketbola prognožu konkursā. Šajā nedēļā konkursa dalībniekiem ir sagatavoti 10 jautājumi par basketbola komandu "Valmiera/VBSS" spēlēm LBL2. Šīs nedēļas atbildes var iesūtīt līdz piektdienas, 13. decembra pulksten 18:30.

Vidzemes Olimpiskais centrs piedāvā piedalīties prognožu konkursā. Visas basketbola sezonas garumā ikvienam sporta līdzjutējam būs iespēja prognozēt BK "Valmieras" spēļu rezultātus BBL un LBL līgās, tāpat arī konkrētu spēlētāju veikumu. Tāpat tiks sagatavoti jautājumi par LBL2 vienību - Valmiera/VBSS, aktuālajām spēlēm JSBL un SBL.

Lai atbildētu uz 7. nedēļas jautājumiem spied ŠEIT

Basketbola prognožu konkurss sadalīts divos posmos. Konkursa sistēma paredz, ka katru nedēļu jautājumi tiek mainīti un pielāgoti attiecīgajām spēlēm, kas gaidāmas konkrētajā nedēļā. Posma noslēgumā tiek summēti katrā nedēļā iegūtie punkti un noteikts uzvarētājs. Par katru pareizi atbildētu jautājumu konkursa dalībnieks saņem vienu vai vairāk punktus.

Par posma uzvarētāju kļūst tas dalībnieks, kurš sakrājis visvairāk punktus. Portālā sportsvalmiera.lv tiks paziņoti katras nedēļas rezultāti, kā arī kopvērtējums.

Kopvērtējuma tabula (TOP10):

VietaDalībnieksPunkti
1.Intars Prātiņš54
2.Ieva Krūskopa52
3.-4.Gatis Liepiņš51
3.-4.Ritvars Dancis51
5.Gunārs Mīlenbergs50
6.Imants Stieple49
7.-8.Annija Apine46
7.-8.Madara Krauze46
9.Mikus Liepiņš44
10.Artjoms Beršedovs43