Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

Hokeja prognožu konkursa 10.nedēļas JAUTĀJUMI

Hokeja prognožu konkursa 10.nedēļas JAUTĀJUMI
Foto: Edgars Vaivads

Jau 10. nedēļu sportsvalmiera.lv lietotājiem ir iespēja piedalīties hokeja prognožu konkursā. Desmitajā nedēļā hokeja konkursa dalībniekiem ir sagatavoti 10 jautājumi par septiņām Vidzemes čempionāta hokeja spēlēm. Atbildes var iesūtīt līdz sestdienai, 11. janvārim pulksten 11:00.

Konkursa sistēma paredz, ka katru nedēļu jautājumi tiek mainīti un pielāgoti attiecīgajām spēlēm, kas gaidāmas konkrētajā nedēļā. Posma noslēgumā tiek summēti katrā nedēļā iegūtie punkti un noteikts uzvarētājs. Par katru pareizi atbildētu jautājumu konkursa dalībnieks saņem vienu punktu. Ja jautājumā pareizi izrādās divi varianti, abi no tiem tiek ieskaitīti kā pareizi. Ja vienas nedēļas kārtā vairākiem dalībniekiem ir vienāds punktu skaits, augstāku vietu ieņem tas dalībnieks, kurš ir atbildes iesniedzis ātrāk.

Lai atbildētu uz 10. nedēļas jautājumiem spied ŠEIT

Par posma uzvarētāju kļūst tas dalībnieks, kurš sakrājis visvairāk punktus. Portālā sportsvalmiera.lv tiks paziņoti katras nedēļas rezultāti, kā arī kopvērtējums. Ja dalībnieks nav atbildējis uz kādu nedēļas jautājumiem, tas viņam neliedz turpināt cīņu par posma kopvērtējumu.

Katra posma noslēgumā tiks noteikti pirmo trīs vietu ieguvēji, kas saņems pārsteigumu balvu no "Spēka Pasaules" un Vidzemes Olimpiskā centra.

Kopvērtējuma tabulas TOP10:

VietaDalībnieksPunkti
1.Gunārs Mīlenbergs45
2.Jānis Sokolovs44
3.-4.Dainis Brants41
3.-4.Raimonds Cerbulis41
5.Edgars Morozs40
6.-7.Mārtiņš Seisums39
6.-7.Raitis Klāvs39
8.-11.Juris Nīmants37
8.-11.Andris Lapins37
8.-11.juris kalniņš37