Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

Florbola prognožu konkursa 10.nedēļas JAUTĀJUMI

Florbola prognožu konkursa 10.nedēļas JAUTĀJUMI
Foto: Edgars Vaivads

Jau 10. nedēļu sportsvalmiera.lv lietotājiem ir iespēja piedalīties florbola prognožu konkursā. Desmitajā nedēļā konkursa dalībniekiem sagatavoti 10 jautājumi par Latvijas vīriešu Virslīgas komandām FBK "Valmiera/ViA" un "Rubene", kā arī trijām Vidzemes florbola čempionāta spēlēm. Uz šīs nedēļas jautājumiem atbildēt varēs līdz piektdienas, 10. janvāra pulksten 19:00.

Šogad par florbola prognožu galveno atbalstītāju kļuvusi Togosport.com, kas parūpēsies par veiksmīgāko prognozētāju apbalvošanu.

Pirmā florbola prognožu kārta noslēgsies janvāra pēdējā nedēļā, bet uzvarētāju paziņošana notiks 1. februārī!

Lai atbildētu uz 10. nedēļas jautājumiem spied ŠEIT

Vidzemes Olimpiskais centrs piedāvā piedalīties prognožu konkursā. Visas florbola sezonas garumā ikvienam sporta līdzjutējam būs iespēja prognozēt "Valmiera/ViA" un "Rubenes" komandu gaitas vīriešu un Virslīgas čempionātos, "Valmiera/BSS" sniegumu vīriešu 2. līgas čempionātā, kā arī spēļu rezultātus un konkrētu spēlētāju veikumu Vidzemes atklātajā čempionātā florbolā.

Florbola prognožu konkurss sadalīts divos posmos. Konkursa sistēma paredz, ka katru nedēļu jautājumi tiek mainīti un pielāgoti attiecīgajām spēlēm, kas gaidāmas konkrētajā nedēļā. Posma noslēgumā tiek summēti katrā nedēļā iegūtie punkti un noteikts uzvarētājs. Par katru pareizi atbildētu jautājumu konkursa dalībnieks saņem vienu punktu.

Par posma uzvarētāju kļūst tas dalībnieks, kurš sakrājis visvairāk punktus. Portālā sportsvalmiera.lv tiks paziņoti katras nedēļas rezultāti, kā arī kopvērtējums.

Katra posma noslēgumā tiks noteikti pirmo trīs vietu ieguvēji, kas saņems pārsteigumu balvas no Vidzemes Olimpiskā centra un "Togosport.com".

Kopvērtējuma tabulas TOP10:

VietaDalībnieksPunkti
1.-2.Ints Vilks32
1.-2.Jānis Jansons32
3.-4.Lauris Zaicevs31
3.-4.Kristers Daršs31
5.-7.Dairis Brēža30
5.-7.Zane Darša30
5.-7.Gatis Liepiņš30
8.Gunārs Mīlenbergs29
9.-10.Māris Karķis28
9.-10.Jānis Daubars28