Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

Basketbola prognožu konkursa 9.nedēļas JAUTĀJUMI

Basketbola prognožu konkursa 9.nedēļas JAUTĀJUMI
Foto: Edgars Vaivads

Devīto nedēļu sportsvalmiera.lv lietotājiem ir iespēja piedalīties basketbola prognožu konkursā. Šajā nedēļā konkursa dalībniekiem ir sagatavoti 10 jautājumi par basketbola komandu BK "Valmiera" spēlēm LBLun BK "Vidzemes Augstskola" spēlēm LBL2. Šīs nedēļas atbildes var iesūtīt līdz piektdienai, 10. janvāra pulksten 18:30.

Vidzemes Olimpiskais centrs piedāvā piedalīties prognožu konkursā. Visas basketbola sezonas garumā ikvienam sporta līdzjutējam būs iespēja prognozēt BK "Valmieras" spēļu rezultātus BBL un LBL līgās, tāpat arī konkrētu spēlētāju veikumu. Tāpat tiks sagatavoti jautājumi par LBL2 vienību - Valmiera/VBSS, aktuālajām spēlēm JSBL un SBL.

Pirmā basketbola prognožu kārta noslēgsies janvāra pēdējā nedēļā, bet uzvarētāju paziņošana notiks 1. februārī!

Lai atbildētu uz 9. nedēļas jautājumiem spied ŠEIT

Basketbola prognožu konkurss sadalīts divos posmos. Konkursa sistēma paredz, ka katru nedēļu jautājumi tiek mainīti un pielāgoti attiecīgajām spēlēm, kas gaidāmas konkrētajā nedēļā. Posma noslēgumā tiek summēti katrā nedēļā iegūtie punkti un noteikts uzvarētājs. Par katru pareizi atbildētu jautājumu konkursa dalībnieks saņem vienu vai vairāk punktus.

Par posma uzvarētāju kļūst tas dalībnieks, kurš sakrājis visvairāk punktus. Portālā sportsvalmiera.lv tiks paziņoti katras nedēļas rezultāti, kā arī kopvērtējums.

Pirmās kārtas kopvērtējuma tabula TOP10:

VietaDalībnieksPunkti
1.Intars Prātiņš66
2.Ritvars Dancis65
3.Ieva Krūskopa64
4.-5.Gatis Liepiņš63
4.-5.Imants Stieple63
6.Gunārs Mīlenbergs60
7.Madara Krauze59
8.Annija Apine57
9.Mikus Liepiņš55
10.Māris Karķis54