Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

Hokeja prognožu konkursa 7.nedēļas JAUTĀJUMI

Hokeja prognožu konkursa 7.nedēļas JAUTĀJUMI
Foto: Edgars Vaivads

Sportsvalmiera.lv lietotājiem arī šonedēļ ir iespēja piedalīties hokeja prognožu konkursā. Septītajā nedēļā hokeja konkursa dalībniekiem ir sagatavoti 10 jautājumi par piecām Vidzemes čempionāta hokeja spēlēm, kas nedēļas nogalē risināsies Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē. Atbildes var iesūtīt līdz sestdienai, 7. decembrim pulksten 12:00.

Konkursa sistēma paredz, ka katru nedēļu jautājumi tiek mainīti un pielāgoti attiecīgajām spēlēm, kas gaidāmas konkrētajā nedēļā. Posma noslēgumā tiek summēti katrā nedēļā iegūtie punkti un noteikts uzvarētājs. Par katru pareizi atbildētu jautājumu konkursa dalībnieks saņem vienu punktu. Ja jautājumā pareizi izrādās divi varianti, abi no tiem tiek ieskaitīti kā pareizi. Ja vienas nedēļas kārtā vairākiem dalībniekiem ir vienāds punktu skaits, augstāku vietu ieņem tas dalībnieks, kurš ir atbildes iesniedzis ātrāk.

Lai atbildētu uz 7. nedēļas jautājumiem spied ŠEIT

Par posma uzvarētāju kļūst tas dalībnieks, kurš sakrājis visvairāk punktus. Portālā sportsvalmiera.lv tiks paziņoti katras nedēļas rezultāti, kā arī kopvērtējums. Ja dalībnieks nav atbildējis uz kādu nedēļas jautājumiem, tas viņam neliedz turpināt cīņu par posma kopvērtējumu.

Katra posma noslēgumā tiks noteikti pirmo trīs vietu ieguvēji, kas saņems pārsteigumu balvu no "Spēka Pasaules" un Vidzemes Olimpiskā centra.

Kopvērtējuma tabula (TOP10):

VietaDalībnieksPunkti
1.-2.Jānis Sokolovs29
1.-2.Gunārs Mīlenbergs29
3.Mārtiņš Seisums28
4.Dainis Brants27
5.-7.Raimonds Cerbulis26
5.-7.Raitis Klāvs26
5.-7.Juris Nīmants26
8.-11.Māris Karķis25
8.-11.Ingars Čakārnis25
8.-11.Andris Lapins25