Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

Basketbola prognožu konkursa 6.nedēļas JAUTĀJUMI

Basketbola prognožu konkursa 6.nedēļas JAUTĀJUMI
Foto: Jānis Priedītis

Jau sesto nedēļu sportsvalmiera.lv lietotājiem ir iespēja piedalīties basketbola prognožu konkursā. Šajā nedēļā konkursa dalībniekiem ir sagatavoti 10 jautājumi par basketbola komandu BK "Valmiera" un BK "Vidzemes Augstskola" spēlēm. Šīs nedēļas atbildes var iesūtīt līdz piektdienas, 6. decembra pulksten 19:30.

Vidzemes Olimpiskais centrs piedāvā piedalīties prognožu konkursā. Visas basketbola sezonas garumā ikvienam sporta līdzjutējam būs iespēja prognozēt BK "Valmieras" spēļu rezultātus BBL un LBL līgās, tāpat arī konkrētu spēlētāju veikumu. Tāpat tiks sagatavoti jautājumi par LBL2 vienību - Valmiera/VBSS, aktuālajām spēlēm JSBL un SBL.

Lai atbildētu uz 6. nedēļas jautājumiem spied ŠEIT

Basketbola prognožu konkurss sadalīts divos posmos. Konkursa sistēma paredz, ka katru nedēļu jautājumi tiek mainīti un pielāgoti attiecīgajām spēlēm, kas gaidāmas konkrētajā nedēļā. Posma noslēgumā tiek summēti katrā nedēļā iegūtie punkti un noteikts uzvarētājs. Par katru pareizi atbildētu jautājumu konkursa dalībnieks saņem vienu vai vairāk punktus.

Par posma uzvarētāju kļūst tas dalībnieks, kurš sakrājis visvairāk punktus. Portālā sportsvalmiera.lv tiks paziņoti katras nedēļas rezultāti, kā arī kopvērtējums.

Kopvērtējuma tabula (TOP10):

VietaDalībnieksPunkti
1.-2.Gatis Liepiņš47
1.-2.Intars Prātiņš47
3.Ritvars Dancis46
4.Ieva Krūskopa45
5.-6.Gunārs Mīlenbergs44
5.-6.Imants Stieple44
7.-8.Annija Apine41
7.-8.Madara Krauze41
9.-11.Indra Kiriloviča36
9.-11.Mikus Liepiņš36