• Turpmāk sporta jaunumus lasi "Valmieraszinas.lv"
  Turpmāk sporta jaunumus lasi "Valmieraszinas.lv"
  Sākot jauno rudens sezonu, portāla "Sportsvalmiera.lv" sporta ziņu saturs turpmāk būs pieejams jaunajā pilsētas portālā "Valmieras Ziņas". Šāds solis veikts, lai informācija par sportu un veselīgu dzīves veidu būtu pieejama ne tikai sporta entuziastiem, bet arī plašākai sabiedrībai, kura aktīvi lieto elektroniskos medijus.
 • Labākos florbola prognozētājus apbalvo "Togosports.com"
  Labākos florbola prognozētājus apbalvo "Togosports.com"
  Nedēļas sākumā pie godam pelnītajām balvām tika arī florbola prognožu spēles uzvarētāji. Par laureātu apbalvošanu rūpējās florbola veikals "Togosports.com".
 • "Spēka Pasaule" sveic hokeja prognožu laureātus
  "Spēka Pasaule" sveic hokeja prognožu laureātus
  Pirmdien Vidzemes Olimpiskajā centrā tika apbalvoti hokeja prognožu spēles otrās kārtas un kopsummas uzvarētāji. Šoreiz par balvām bija gādājuši sporta klubs "Spēka Pasaule".
 • Apbalvoti basketbola prognožu konkursa uzvarētāji
  Apbalvoti basketbola prognožu konkursa uzvarētāji
  Pirmdien, 19. maijā Vidzemes Olimpiskajā centrā tika apbalvoti basketbola prognožu spēles uzvarētāji. Par balvām bija parūpējušies BK "Valmiera" un BK "ViA", kā spēles organizatori - Vidzemes Olimpiskais centrs.
 • Noslēdzies florbola prognožu konkurss (2. kārtas REZULTĀTI)
  papildināts Noslēdzies florbola prognožu konkurss (2. kārtas REZULTĀTI)
  Noslēgusies 2. kārtas florbola prognožu konkurss. Šajā konkursa kārtā kopumā savas atbildes iesniedza 36 dalībnieki. Ar 34 iegūtajiem punktiem par kārtas uzvarētāju kļuva Zane Darša, kas uzrādīja labāko punktu summu arī abu kārtu kopvērtējumā.
 • Noslēdzies hokeja prognožu konkurss (2.kārtas REZULTĀTI)
  Noslēdzies hokeja prognožu konkurss (2.kārtas REZULTĀTI)
  Noslēgusies astotā un noslēdzošā otrās kārtas hokeja prognožu konkursa nedēļa. Kopumā šajā kārtā savas prognozes izteica 31 dalībnieks. Par otrās kārtas un šīs hokeja prognožu spēles sezonas uzvarētāju kļuvis Gunārs Mīlenbergs.
 • Hokeja prognožu konkursa 8.nedēļas JAUTĀJUMI (noslēdzošā kārta)
  Hokeja prognožu konkursa 8.nedēļas JAUTĀJUMI (noslēdzošā kārta)
  Astoto un vienlaikus noslēdzošo nedēļu sportsvalmiera.lv lietotājiem ir iespēja piedalīties hokeja prognožu konkursa 2. kārtā. Ik nedēļu konkursa dalībniekiem tiek sagatavoti jautājumi par gaidāmajām spēlēm Vidzemes čempionāta hokejā (VČH) 1., 2., 3. līgas un veterānu (40+) līgas spēlēm. Uz šīs nedēļas jautājumiem varēs atbildēt līdz sestdienas, 25. aprīļa, pulksten 19:45.
 • Noslēdzies basketbola prognožu konkurss (2.kārtas REZULTĀTI)
  Noslēdzies basketbola prognožu konkurss (2.kārtas REZULTĀTI)
  Noslēgusies basketbola prognožu spēles 7. nedēļa, kas izrādījusies arī pēdējā otrajā kārtā. Kopumā šajā kārtā savas prognozes izteica 36 dalībnieki, bet vislielāko punktu summu savāca Artūrs Kīns, toties par šī gada basketbola prognožu konkursa kopvērtējuma uzvarētāju kļuvis Ritvars Dancis.
 • Basketbola prognožu konkursa 7.nedēļas JAUTĀJUMI (2. kārta)
  Basketbola prognožu konkursa 7.nedēļas JAUTĀJUMI (2. kārta)
  Septīto nedēļu sportsvalmiera.lv lietotājiem ir iespēja piedalīties basketbola prognožu konkursa 2. kārtā. Ik nedēļu konkursa dalībniekiem tiek sagatavoti jautājumi par basketbola aktualitātēm BBL, LBL1, LBL2, SBL un JSBL līgās. Otrās kārtas labākie tiks pie balvām no BK "Valmiera" un BK "Vidzemes Augstskola". Uz šīs nedēļas jautājumiem atbildēt varēs līdz sestdienas, 19. aprīļa, pulksten 17:30.
 • Basketbola prognožu konkursa 6.nedēļas REZULTĀTI (2. kārta)
  Basketbola prognožu konkursa 6.nedēļas REZULTĀTI (2. kārta)
  Noslēgusies kārtējā basketbola prognožu konkursa nedēļa. Šonedēļ prognozes izteica 24 dalībnieki, un labāko rezultātu uzrādīja Krists Avotiņš un Gunārs Mīlenbergs, savukārt par kopvērtējuma līderi kļuvis Artūrs Kīns.