9. augustā noslēdzās AS "Valmieras stikla šķiedra" pludmales volejbola čempionāts "Valmiera Beach". 2014. gada sesonas kopvērtējuma labākās sešas komandas tika apbalvotas svinīgā noslēguma ceremonijā "Multikluba" telpās. Labāko trijnieks vīriešu un sieviešu konkurencē saņēma AS "Valmieras stikla šķiedra" sarūpētās naudas balvas.

Piedāvājam foto ieskatu no "Valmiera Beach" sezonas pēdējām sacensībām Daliņu pludmalē. 9. augustā norisinājās "Multikluba" noslēguma posms, kur par uzvarētājiem vīriešiem kļuva "Spuds webs", bet dāmu konkurencē - "Zeltaleja". Pilnu foto galeriju skatīt VSSK mājas lapā: Foto - Category: Valmiera Beach Multikluba posms

"Valmiera Beach" 9.posmā uzvarēja komanda "Beachball.lv", līdz ar to nodrošinot visa čempionāta uzvarētāja titulu. Otrajā vietā ierindojās cēsnieki "Ričiņš blokā", bet trešo vietu izcīnīja limbažnieki "J&M". Foto: Madara Rudzīte, vssk.lv

Īpaši karstajā 26. jūlija sestdienā Daliņu pludmalē norisinājās 8. „Valmiera Beach” sacensību posms, kurš norisinājās AS „Valmieras stikla šķiedra” zīmē. Vīriem uzvaru izcīnīja un kopvērtējuma vadībā izvirzījās cēsnieki „Spuds webs”, bet dāmu konkurencē dramatiskā finālmačā par posma uzvarētājām kļuva Limbažu pludmales volejbola pāris – „Zeltaleja”, kuras sieviešu kopvērtējumā pakāpās uz otro pozīciju.

Piedāvājam foto ieskatu no "Valmiera Beach" 7.posma sacensībām. Nākamais pludmales volejbola posms norisināsies sestdien 26. jūlijā Daliņu pludmalē 10:00. Reģistrēties elektroniski sacensībām var VSSK mājas lapā līdz 24.jūlija 24:00: Pieteikuma forma

12. jūnijā Daliņu pludmalē norisinājās AS "Valmieras stiklā šķiedra" pludmales volejbola čempionāta 3.posms. Par uzvarētājiem jau gandrīz tumsas apstākļos kļuva Valkas duets "VDA un partneri", kuri finālā apspēlēja "NVS-2" komandu. Pilnu foto galeriju skatīt VSSK mājas lapā: Foto - Category: Valmiera Beach 3.posms

29. maijā Daliņu pludmalē norisinājās AS „Valmieras stikla šķiedra” pludmales volejbola čempionāta 2. posms, kurā startēja 24 komandas. Kamēr pirmā posma divas spēcīgākās komandas neiekļuva pat finālā, uzvaras laurus tikmēr plūca Cēsu pludmales volejbola pāris „Spuds Webs”, zelta mačā apspēlējot vēl vienu cēsnieku pāri – „RA Fono”.

25. maijā tika atklāta jaunā pludmales volejbola sezona Daliņu pludmalē. AS "Valmieras stikla šķiedra" pludmales volejbola čempionāta pirmajā posmā startēja 61 komanda. Piedāvājam nelielu foto ieskatu no sacensībām! Pilnu foto galeriju skatīt mājas lapā vssk.lv sadaļā "Foto": Foto - Category: Valmiera Beach Float posms Foto: vssk.lv, Madara Rudzīte

25. maijā Daliņu pludmalē notiks AS "Valmieras stikla šķiedra" pludmales volejbola čempionāta atklāšana. 10:00 tiks dots starts "Float" atklāšanas posmam, bet komandas aicinātas reģistrēties sacensībām jau no 9:00. Tikmēr jau ir sākusies elektroniskā pieteikšanās VSSK mājas lapā. Piesakot komandu iepriekš elektroniski ir mazāka dalības maksa. Reģistrējies 1. posmam šeit: Pieteikuma forma

17. augustā ar "Baltvilla noslēguma posmu" beidzās 2013. gada "Valmiera Beach" sezona. Par uzvarētājiem pēdējā posmā simboliski kļuva tās komandas, kuras izcīnīja čempionu titulu. Sievietēm nepārspētas palika "Ragozina/Liepiņlauska", bet vīriešu konkurencē spēcīgākie bija "Gravel". Foto: Edgars Vaivads

Piedāvājam foto ieskatu no "Valmiera Beach 2013" apbalvošanas pasākuma Multiklubā, kur tika kronēti jaunie čempioni un čempiones, kā arī apbalvoti kopvērtējuma pirmo sešu vietu izcīnījušās komandas. Foto: Edgars Vaivads

17. augustā 10:00 Daliņu pludmalē norisināsies Valmiera pludmales volejbola čempionāta „Baltvilla” noslēguma posms, kurā tiks kronēti uzvarētāji sieviešu un vīriešu konkurencē. Par labu mūziku un aktivitātēm rūpēsies Valmieras tradīcijām bagātākais naktsklubs, bet sacensību laureātu apbalvošana 24:00 notiks pašā Multiklubā. Savu komandu sacensībām iespējams reģistrēt VSSK mājas lapā: Valmiera beach 2013 pieteikuma forma

Piedāvājam foto galeriju no pilsētas pludmales volejbola turnīra, kurš 10. augustā norisinājās Daliņu pludmalē. Sacensībās startēja MIX grupas komandas, kā arī spēlētāji individuālajā konkurencē pārbaudīja savus spēkus "King Of The Beach", lai noskaidrotu pludmales karali un karalieni. Vairāk par sacensību rezultātiem informāciju meklēt VSSK mājas lapā: Pilsētas svētku turnīra REZULTĀTI 2013 2013 Foto: Madara Ruzīte

Šo sestdien 10. augustā 10:00 Daliņu pludmalē norisināsies Valmieras pilsētas svētku pludmales volejbola turnīrs. Sacensības šoreiz notiks netradicionālā formātā, lai pludmales volejbola cienītājiem piedāvātu ko savādāku, nekā ikdienā. Turnīrā varēs spēlēt MIX grupā, kā arī individuālajā ieskaitē „King Of The Beach”, lai noskaidrotu pludmales karali un karalieni. Reģistrācija sacensībām, kā parasti, mājas lapā vssk.lv Elektroniskā pieteikšanās Valmieras pilsētas...

"Valmiera Beach" vasaras čempionātā aizvadīts jau priekšpēdējais posms, kurā par uzvarētājiem kļuva "VDA un partneri". Tomēr joprojām kopvērtējuma līderi un galvenie pretendenti uz čempiona titulu ir "Gravel", kuri izcīnīja 3. vietu. Otrajā vietā 9.posmā ierindojās "Osis/Brokāns", kuri jau nodrošinājuši kopvērtējuma 3. vietu. Foto: Madara Rudzīte
Pilnu 9. posma FOTO galeriju skatīt mājas lapā vssk.lv: Foto

Piedāvājam foto galeriju no "Valmiera Beach" 8. posma, kurā uzvaru ieguva vieni no turnīra galvenajiem favorītiem "Gravel" (Mārtiņš Toms un Lauris Grāvelis). Foto: Madara Rudzīte, vssk.lv
Nākamais posms jau 1. augustā Daliņu pludmalē 18:00. Reģistrēties uz 9. posma sacensībām var elektroniski mājas lapā vssk.lv: Valmiera beach 2013 pieteikuma forma

Piedāvājam foto ieskatu no "Valmiera Beach" 6. posma, kur par uzvarētājiem kļuva lavtiešu un igauņu pāris - "VDA un partneri". Otrajā vietā finišēja kopvērtējuma līderi "Gravel", bet trešajā pozīcijā "Osis/Brokāns". Pilnu FOTO galeriju skatīt VSSK mājas lapā vssk.lv: Foto Foto: Madara Rudzīte

Piedāvājam foto ieskatu no "Valmiera Beach" 5. posma, kurā spraigā finālmačā pie uzvaras tika kopvērtējuma līderi "Gravel", uzvarot savus sekotājus "Osis/Brokāns" ar 22:20. Pilnu foto galeriju skatīt vssk.lv mājas lapā: Foto Foto: Madara Rudzīte

Piedāvājam foto ieskatu no "Valmiera Beach" PESTIVALS posma, kurā startēja 22 vīriešu un 6 sieviešu komandas. Par uzvarētājiem kungu konkurencē kļuva "VDA un partneri", bet dāmām uzvaras laurus plūca "Ragozina/Liepiņlauska". Pilno foto galeriju iespējams aplūkot Vidzemes Studentu Sporta kluba mājas lapā: vssk.lv: Foto Foto: Madara Rudzīte

Aizvadītajā 6. jūnija "Valmiera Beach" posmā startēja 21 komanda, neskatoties uz lietainajiem laikapstākļiem Daliņu pludmalē. Par aizraujošā posma uzvarētājiem kļuva rīdzinieki "Pavļiks" (Staņislavs Hatiņecs un Artjoms Vasčenkovs), kuri finālā uzveica kopvērtējuma līderus "Gravel" (Mārtiņš Toms un Lauris Grāvelis). Savukārt cīņā par trešo vietu uzvarēja čempionāta vicelīderi - "Osis/Brokāns" (Andris Osis un Vilnis Tinuss). Foto: Madara Rudzīte