Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

11. augustā pludmales volejbola MULTIKLUBS ballīte

11. augustā pludmales volejbola MULTIKLUBS ballīte
Foto: Madara Rudzīte

11. augustā Daliņa pludmalē notiks „Pludmales volejbola MULTIKLUBS ballīte”, kas būs „Valmiera Beach 2012” sezonas noslēguma posms kopā ar Multikluba pludmales ballīti, dejām, pludmales bāru, „King of the Beach” šovu prožektoru gaismās, un noslēguma pasākumu ar apbalvošanu Multiklubā.

Valmieras pludmales volejbola čempionāta „Valmiera Beach” ietvaros 11. augustā notiks „SPA Estonia” noslēguma posms, kurā noskaidros sezonas kopvērtējuma uzvarētājus vīriešu un sieviešu konkurencē. Noslēguma posms, kā vienmēr pulcē kuplu skaitu sporta mīļotāju gan smilšu laukumā, gan blakus tiem. Šoreiz Vidzemes Studentu Sporta klubs vēlējās sporta baudītājiem un atpūtniekiem noorganizēt kārtīgu ballīti un noslēguma pasākumu ar īpaši krāšņu programmu.

Sacensību sākums „Valmiera Beach” noslēguma posmam būs 15:00, bet Multiklubs ar ballīti, pludmales bāru, dejām un mūziku DJ CMZ gaumē, pievienosies jau 19:00. Programmas turpinājumā prožektoru gaismās tiks izspēlēti posma fināli, kuru laikā ar savu šovu uzstāsies „BK Valmiera karsējmeitenes” ar pludmales dejām. Kā vakara kulminācija, būs šovs „King of the Beach”, kura Latvijas čempionāta TOP10 līmeņa sportisti izklaidēs publiku ar sporta veida labākajiem paraugdemonstrējumiem un cīņu par vakara labāko pludmales volejbolistu, kurš iegūs Multikluba dāvanu karti 100 Ls vērtībā.

Par pasākuma izklaidējošo daļu pludmalē no 19:00 rūpēsies Multiklubs, bet pasākuma afterparty un apbalvošana turpināsies pašā klubā no 24:00, kurā valdīs pludmales atmosfēra, bārs, dzērieni, atrakcijas un stilīgs noformējums.
Reģistrēties sacensībām varēs VSSK mājas lapā: Vidzemes Studentu Sporta klubs, bet vairāk informācijas par ballīti meklēt Multiklubs Ieeja ar pludmales flayeriem klubā uz afterparty bez maksas.