„Valmiera Beach” pēc 8.posma jauni kopvērtējuma līderi

„Valmiera Beach” pēc 8.posma jauni kopvērtējuma līderi

26. jūlija "Valmiera Beach" sacensību posms
Foto: Edgars Vaivads

Īpaši karstajā 26. jūlija sestdienā Daliņu pludmalē norisinājās 8. „Valmiera Beach" sacensību posms, kurš norisinājās AS „Valmieras stikla šķiedra" zīmē. Vīriem uzvaru izcīnīja un kopvērtējuma vadībā izvirzījās cēsnieki „Spuds webs", bet dāmu konkurencē dramatiskā finālmačā par posma uzvarētājām kļuva Limbažu pludmales volejbola pāris – „Zeltaleja", kuras sieviešu kopvērtējumā pakāpās uz otro pozīciju.

Vīriešu turnīrs

AS „Valmieras stikla šķiedra" sacensību posmā sacentās 14 vīriešu pāri. Neesot klāt turnīra līderiem „Beachball.lv", savu iespēju tikt pie uzvaras izmantoja iepriekšējie čempionāta vicelīderi - „Spuds webs". Cēsnieku pāris Kalniņš/Rutmanis pārliecinoši aizvadot spēli no spēles nokļuva līdz finālam, kur apspēlēja čempionāta debitantus no Murjāņiem – Kliemanis/Jemeļjanovs.

Ļoti spraiga cīņa izvērtās par trešo vietu, kur abu komandu spēlētāji cīnījās ne tikai vieni pret otriem, bet arī ar nežēlīgo karstumu un tā ietekmi uz veselību. Beigās pēc medicīniskā pārtraukuma pie rezultātā 20:20, izturīgāki un stiprāki izrādījās smiltenieši „Akapulko" (Dudelis/Cirītis).

Šobrīd kopvērtējuma vadībā izvirzījušies šī posma uzvarētāji - „Spuds webs" (299 punkti). Te gan jāpiebilst, ka „Beachball.lv" (288p) šobrīd ieskaitē ir tikai seši posmi, no kuriem piecos ir iegūta uzvara. Sacensību nolikums nosaka, ka no kopā 10 posmiem kopvērtējumā tiek skaitīti septiņi labākie. Tikmēr stabilā trešajā vietā atrodas Valkas pāris „VDA un partneri" (273p).

Sieviešu turnīrs

Dāmu turnīrā situācija ir vēl interesantāka. Grupu turnīrā visas komandas piedzīvoja pa vismaz vienam zaudējumam, līdz ar to izteiktas posma favorītes nebija. Viss izšķīrās izslēgšanas spēlēs. Pusfinālā ļoti spraigā cīņā uzvaru izdevās izcīnīt komandai „Zeltaleja" (Švarca/Jansone), bet mazliet vieglāk pie panākuma pusfinālā izdevās tikt „Muris" (Rudzīte/Fiļa). Fināls meitenēm izvērtās vēl interesantāks. Vēl seta izskaņā esot iedzinējos ar trīs punktiem, beigās veiksme uzsmaidīja limbažniecēm, līdz ar to par sieviešu turnīra 3. posma uzvarētājām kļuva Švarca/Jansone. Otrās palika Rudzīte/Fiļa, bet trešajā vietā ierindojās Mičule/Liepiņlauska, kuras apspēlēja „Fanta" (Tinusa/Slišāne), kuras iespējams visus spēkus bija atstājušas jau pusfināla cīņā.

Neskatoties uz neveiksmi šajā posmā, komanda „Fanta" ar 113 punktiem šobrīd ir izvirzījusies kopvērtējuma līderpozīcijā. Tomēr ļoti cieši seko posma uzvarētājas „Zeltaleja" (109p), trešajā vietā esošās „Muris" (105p) un ceturtās pozīcijas īpašnieces - „Anda/Sanda" (104p). Sieviešu turnīrā ieskaitē tiek vērtēti trīs no četriem čempionāta posmiem.

Čempionāta turpmākie posmi

„Valmiera Beach" 2014. gada čempionātā vēl ir atlikuši divi sacensību posmi. Jau šo ceturtdien 31. jūlijā 18:00 Daliņu pludmalē norisināsies 9. posms vīriešu konkurencē. Savukārt 9. augustā 10:00 notiks „Valmiera Beach" noslēguma posms, kur arī izšķirsies čempionu liktenis gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē. Reģistrēties uz „Valmiera Beach" 9. posmu var VSSK mājas lapā, aizpildot pieteikuma formu.

Tev jābūt autorizētam,