Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

Sestdien Daliņos startē pludmales volejbola sezona

Sestdien Daliņos startē pludmales volejbola sezona
Daliņa pludmale Valmiera ir gatava sezonas startam
Foto: Madara Rudzīte, www.vssk.lv

25. maijā Valmierā oficiāli tiks atklāta pludmales volejbola sezona, sākoties Vidzemes populārākajam vasaras čempionātam – „Valmiera Beach”. Multikluba atklāšanas posmā spēles notiks vīriešu un sieviešu konkurencē, bet sacensību sākums - 10:00.

Jau ceturto vasaru Valmieras, Vidzemes un arī visas Latvijas pludmales volejbola interesenti aicināti uz Valmieru, Daliņa pludmalē iemēģināt savus spēkus „Valmiera Beach” sacensībās. Čempiona tituls tiek noskaidrots visas vasaras garumā, pēc sezonas laikā sakrātajiem punktiem gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē.

Pieteikšanās uz sacensībām rit pilnā sparā. Organizatori iesaka reģistrēties iepriekš elektroniski mājas lapā vssk.lv, kas komandām nodrošina mazāku dalības maksu, aizpildot pieteikuma formu. Draudzīgākas dalības maksas paredzētas arī skolēniem un studentiem, uzrādot attiecīgā dokumanta oriģinālu. Uz atklāšanas posmu var pieteikties līdz ceturtdienas vakaram plkst. 24:00. Ja komanda nav pieteikusies elektroniski, to var izdarīt arī sacensību dienā uz vietas no 9:00 – 9:45. Vairāk informācijas par turnīra norisi var meklēt „Valmiera Beach” nolikumā: NOLIKUMS

Sacensības Daliņu pludmalē sāksies 10:00. Komandu reģistrēšanās sākas jau no 9:00 un ilgst līdz 9:45. 9:50 notiek komandu pārstāvju tehniskā sanāksme, kur tiek informēts par izspēles kārtību un spēles noteikumiem. Pēc izlozes un grupu kalendāra izveides sākas pirmās spēles. Lai jautrāks noskaņojums un garlaicīgi nebūtu ne spēlētājiem, ne sportistu atbalstītājiem, ar mums kopā būs Valmieras populārākais klubs „Multiklubs”, kas rūpēsies par mūzikas ritmiem un precīzākās serves konkursu.

Iepriekšējā gada sezonā „Valmiera Beach 2012” par uzvarētājiem vīriešu grupā ļoti sīvā konkurencē starp 77 komandām kļuva „Privātbūves” komanda no Smiltenes, bet starp dāmām spēcīgākās izrādījās Limbažu komandas „Zeltaleja” pludmales volejbolistes.

Par turnīra veiksmīgi norisi rūpējās: Valmieras pilsētas pašvaldība, Baltvilla, Rexona, Sporta labratorija, Pestivāls, Ādažu čipsi, Riga Place, Beach Box, PIEN -dairy spa, Volejbolatvia, Liepziedi un Rozmarīns, Ozolkalns, LABA kebabs, Ceano, Pizza Veloce, Shape, Valpro un Eži.