26. jūlijā AS „Valmieras stikla šķiedra” lielais pludmales volejbola posms

26. jūlijā AS „Valmieras stikla šķiedra” lielais pludmales volejbola posms

AS "Valmieras stikla šķiedra" pludmales volejbola sacensību posms notiks 26.jūlijā plkst. 10:00

Sestdien, 26. jūlijā Daliņu pludmalē norisināsies Valmieras pludmales volejbola čempionāta AS „Valmieras stikla šķiedra" (VSŠ) lielais posms. Visas dienas garumā notiks cīņa par VSŠ sarūpētajiem kausiem un sponsoru balvām vīriešu un sieviešu konkurencē. Sacensību sākums – 10:00.

„Valmiera Beach" 2014. gada čempionāts pamazām iziet finiša taisnē, un lēnām sāk iezīmēties galvenie čempionu pretendenti vīriešu un sieviešu konkurencē, kuri cīnīsies par AS „Valmieras stikla šķiedra" sarūpēto balvu fondu 900 EUR sezonas noslēgumā.

Vīriešiem par galvenajiem favorītiem šobrīd jāuzskata „Beachball.lv" (Reliņš, Benjavs un Augustāns) ar iegūtiem 288 punktiem. 15 punktus no līderiem atpaliek „Spuds Webs" (Kalniņš, Rutmanis un Salmiņš), bet trešie ar iegūtiem 269 punktiem ir „VDA un partneri" (Švecs, Bērziņš un Savickis). Vīriešu konkurencē no čempionāta 10 posmiem ieskaitē tiek vērtēti septiņi (7) labākie posmi.

Sieviešu konkurencē situācija pagaidām diviem posmiem. Otrās ar 78 punktiem pagaidām ir „Fanta" (Slišāne un Tinusa). Tikmēr „Rumpe/Pastare" un „Izpalīdzīgās" (Lece un Ozoliņa) katras ir piedalījušās vienā posmā, kurā tikušas pie uzvarām. Lai gan abi šie pāri kopvērtējumā šobrīd dala 6. un 7. vietu, abām komandām ir labas izredzes pacīnīties par uzvaru čempionāta noslēgumā, ja piedalīsies un labi nostartēs atlikušajos divos posmos 26. jūlijā un 9. augustā. Sieviešu konkurencē kopvērtējuma ieskaitē tiek vērtēti trīs (3) no četrām sacensību posmiem.

Pludmales volejbola čempionāta organizatori aicina izbaudīt vasarīgo laiku, sportojot un gūstot pozitīvas emocijas lieliskajā „Valmiera Beach" atmosfērā. Dalībnieki turnīram var pieteikties elektroniski sacensību mājas lapā vssk.lv un reģistrēt savu komandu, aizpildot pieteikuma formu līdz ceturtdienas 24. jūlija 24:00. Pēc tam reģistrēties būs iespējams sacensību rītā uz vietas Daliņu pludmalē līdz 9:50.

Čempionātu atbalsta un par balvām gādā: AS Valmieras stikla šķiedra, Float, Gandrs, Multiklubs, Entuziastu pludmales volejbola līga, Restorāns Porto, Blue Box solāriju studija, Douglas, Kivvi Cosmetics, Rexona, Ādažu čipsi, Shape, Klubs, Ozolkalns, Mālpils muiža, Laba Kebaba, La Pizza Veloce, Riga place un Valmieras pilsētas pašvaldība.

Tev jābūt autorizētam,