Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

Tiks aizvadīts "Valmiera Beach 2012" ceturtais posms

Toms Markss
Toms Markss

Tiks aizvadīts "Valmiera Beach 2012" ceturtais posms
Piedalies Valmiera Beach 2012. posmos.
Foto: Madara Rudzīte

Ceturtdien, 20. jūnijā, Daliņa pludmalē tiks aizvadītas pludmales volejbola sacensību seriāla "Valmiera Beach 2012." ceturtā posma sacensības vīriešu turnīrā. Pēc aizvadītajām trijām kārtām turnīra vadībā atrodas Smiltenes komanda "Privātbūve".

"Valmiera Beach 2012." ir lielākais un masveidīgākais pludmales volejbola sacensību seriāls Vidzemē. Daliņa pludmalē cīņas aizvada ne vien Valmieras un Vidzemes reģiona pludmales volejbolisti, bet arī spēlētāji no Rīgas, Aizkraukles un pat Līvāniem.

Ceturtdienas pievakarē pulksten 18.00 sākies "Valmiera Beach 2012." ceturtais posms vīriešu turnīrā. Pēc aizvadītajām trijām kārtām. Plānots, ka šajā posmā varētu startēt ap 30 pāriem. Elektroniski reģistrēties sacensībām var VSSK mājas lapā: vssk.lv

Pēc aizvadītajiem trijiem posmiem turnīra līderpozīcijās atrodas Smiltenes komanda "Privātbūve", kuras sastāvā spēlē Normunds Liepa un Ģirts Brakmanis. Otrajā vietā šobrīd atrodas komanda "Bārnijs", bet trešie ir "Liepnas" pludmales volejbolisti. 30. jūnijā Daliņa smiltīs izies ne tikai vīri, bet arī dāmas, lai sacenstos "Smiltenes piena" posmā. Ar aizvadīto posmu rezultātiem kā arī kopvērtējuma tabulu var iepazīties šeit: Valmiera Beach 2012 rezultāti:

Sīkāka informācija: vssk.lv