Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

Kronēti „Valmiera Beach 2013” čempioni un čempiones

Kronēti „Valmiera Beach 2013” čempioni un čempiones
Sieviešu konkurences kopvērtējuma trijnieks
Foto: Edgars Vaivads

17. augustā noslēdzās jau ceturtais Valmieras pludmales volejbola čempionāts. Par „Valmiera Beach 2013” čempioniem vīriešu konkurencē tika kronēti valmierieši „Gravel” (Lauris Grāvelis, Mārtiņš Toms un Gints Antoms), savukārt sieviešu konkurencē savu pārākumu pierādīja viens no Latvijas stiprākajiem dāmu duetiem - Sanda Ragozina un Ilze Liepiņlauska. „Valmiera Beach” noslēguma pasākums un apbalvošana notika Multiklubā.

Šovasar Daliņu pludmalē startēja jau ceturtais Valmieras pludmales volejbola čempionāts, kas ir kļuvis par vieno no Latvijā nopietnāko amatieru turnīru. Sacensībās regulāri piedalās komandas no visas Vidzemes: Valmiera, Cēsis, Limbaži, Sigulda, Smiltene, Valka, Alūksne un citām vietām. Kopā sezonas laikā 10 posmos piedalījušies 74 vīriešu pāri, bet sievietēm četros turnīros startēja 15 dueti.

Vīriešu konkurence

Interesanta konkurence izvērtās kā sieviešu grupā, tā vīriešu turnīrā. Līdz pat pēdējam posmam čempions vēl nebija zināms. Lielāka intriga valdīja puišu turnīrā, kur „VDA un partneri” mēģināja no līderpozīcijām nostumt valmieriešus „Gravel”. Abas komandas arī tikās „Baltvilla” noslēguma posma finālā, kur simbolisku uzvaru un punktu čempiona titula izcīnīšanai pielika „Gravel”. Līdz ar to Valkas/Valgas duets palika otrajā vietā. Posmā trešo vietu, tāpat kā kopvērtējumā izcīnīja cēsnieki „Osis/Brokāns”.

VietaKomandaPilsētaPunkti
1.GravelValmiera329
2.VDA un partneriValka/Valga312
3.Osis/BrokānsCēsis286
4.Bez biksēmLimbaži209
5.RA FonoCēsis198
6.BračkasValmiera180

Skatīt pilsno rezultātu tabulu: Rezultāti - Vīrieši 2013

Sieviešu konkurence

Sieviešu konkurencē intriga bija mazāka. Iepriekšējos divus posmus pārliecinoši uzvarēja „Ragozina/Liepiņlauska”, kas savu panākumu atkārtoja arī sezonas noslēdzošajās sacensībās. Līdz ar to rīdzinieces sezonu noslēdza ar perfektu bilanci, izcīnot maksimālo punktu skaitu. Otrajā vietā vēl Liepājas/Saulkrastu apvienotais duets – „Kapūna/Rumpe”, bet trešo vietu sīvā cīņā ar „Smilteni” izcīnīja Cēsu komanda – „Fanta”.

VietaKomandaPilsētaPunkti
1.Ragozina/LiepiņlauskaRīga150
2.Kapūna/RumpeLiepāja/Saulkrasti136
3.FantaCēsis111
4.SmilteneSmiltene108
5.Pašauj vaļā!Limbaži88
6.OptimistesValmiera67

Skatīt pilsno rezultātu tabulu: Rezultāti - Sievietes 2013

Sacensību uzvarētāji un kopvērtējuma labākās komandas tika sagaidītas Multiklubā uz apbalvošanu. Uz skatuves tika kronētas sešas labākās komandas pēc sezonas laikā iegūtajiem kopvērtējuma punktiem. Savukārt pēc apbalvošanas naktsklubā turpinājās „Valmiera Beach 2013” afterparty.

„Valmiera Beach” organizatori un biedrība „Vidzemes Studentu Sporta klubs” izsaka vislielāko pateicību visiem sacensību dalībniekiem, saviem sadarbības partneriem un visiem iesaistītajiem sporta entuziastiem, kuri palīdzēja aizvadīt lielisku sezonu Daliņu pludmalē. Īpašu pateicību organizatori vēlas izteikt VALMIERAS PILSĒTAS PAŠVALDĪBAI, BALTVILLA, MULTIKLUBS, CEANO COSMETICS, PIEN DAIRY SPA, REXONA, SPORTA LABORATORIJA, ĀDAŽU ČIPSI, OZOLKALNS, LIEPZIEDI UN ROZMARĪNS, LABA KEBABS, LA PIZZA VELOCE, VOLEJBOLATVIJA, PESTIVALS un citiem.

Tiekamies jau nākamajā – 5. jubilejas sezonā „Valmiera Beach 2014”.