Sestdien Daliņu pludmalē notiks Blue Box „Valmiera Beach” posms

Sestdien Daliņu pludmalē notiks Blue Box „Valmiera Beach” posms

Sieviešu turnīra vicelīderes "Anda/Sanda"
Foto: Aivis Stračinskis

Sestdien 21. jūnijā vēl pirms Jāņu svinībām Daliņu pludmalē norisināsies saulainais Blue Box „Valmiera Beach” pludmales volejbola čempionāta posms, kurā notiks sacensības vīriešu un sieviešu konkurencē. Komandas elektroniski var pieteikties līdz 19. jūlija 24:00, vai arī uz vietas Daliņu pludmalē sacensību dienā. Sacensību sākums – 10:00.

Šis būs „Valmiera Beach” jau otrais lielais posms, kas norisināsies visas dienas garumā gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē. Šoreiz sacensības notiks solārija Blue Box zīmē. Atgādinām, ka pirmajā posmā sacentās 15 dāmu komandas un 48 vīru dueti. Stiprā dzimuma konkurencē pēc trīs posmiem vadībā izvirzījies pāris no Valkas – „VDA un partneri”, kuriem seko cēsnieki „Spuds Webs”, bet trešie – „NVS – 2” no Siguldas. Sieviešu konkurencē pēc pirmā posma vadībā atrodas pāris Līva Rumpe/Alise Pastare, otrās – „Miagi Hit”, bet trešās šobrīd – Anda Mičule/Sanda Liepiņlauska.

Organizatori atgādina, ka komandas aicinātas pieteikties uz „Valmiera Beach” 4. posmu elektroniski, aizpildot mājas lapā vssk.lv PIETEIKUMA FORMU. Tomēr komandām, kuras nebūs pieteikušās elektroniski līdz 19. jūlija plkst. 24:00, to varēs izdarīt uz vietas sacensību dienā līdz 9:50, bet jau par paaugstinātu dalības maksu.

Čempionātu atbalsta: AS Valmieras stikla šķiedra, Float, Gandrs, Multiklubs, Entuziastu pludmales volejbola līga, Restorāns Porto, Blue Box solāriju studija, Douglas, Kivvi Cosmetics, Rexona, Ādažu čipsi, Shape, Klubs, Ozolkalns, Mālpils muiža, Laba Kebaba, La Pizza Veloce, Riga place un Valmieras pilsētas pašvaldība.

Tev jābūt autorizētam,