Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

Tuvojas „Valmiera Beach 2012”

Tuvojas „Valmiera Beach 2012”
"Valmiera Beach 2011" pirmā posma uzvarētāji
Foto: vssk.lv

Jau trešo gadu pēc kārtas Vidzemes Studentu Sporta klubs organizēs tradicionālo Valmieras pludmales volejbola čempionātu visas vasaras garumā - „Valmiera Beach”. Tāpat kā iepriekšējos gadus, sacensības notiks gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē. Norises vieta paliek nemainīga – Valmiera, Daliņu pludmale.

26. maijā ar „Valmiera Beach 2012” atklāšanas posmu sāksies jaunā pludmales volejbola sezona Vidzemē. Tāpat kā iepriekšējos gados, sacensības norisināsies gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē. Formāts arī paliek līdzšinējais – četri lielie posmi sestdienā visas dienas garumā, kad kopā startēs meitenes un puiši, savukārt seši darba dienu vakar, kad savā starpā spēkiem mērosies tikai vīru komandas.

Arī šovasar labākās vienības katrā posmā tiks pie balvām, kā arī labākās komandas sieviešu un vīriešu konkurences kopvērtējumā saņems lielo balvu. Čempionāta organizatori uzsver, ka nav noteikti vecuma un meistarības ierobežojumi, tādēļ aicināti piedalīties ikviens sportot cienītājs.

Čempionāta visi desmit posmi norisināsies Daliņu pludmalē, kur ir lieliska vieta aktīvai atpūtai. Turpat blakus Gaujā ir labiekārtota peldvieta, auti stāvvieta, kur novietot savu braucamo, kā arī labi uzturēti pludmales volejbola laukumi.
Visa aktuālā informācija par sacensību rezultātiem, pieteikšanos un kalendāru būs meklējama Vidzemes Studentu Sporta kluba mājas lapā vssk.lv Vidzemes Studentu Sporta klubs sadaļā „Valmiera beach 2012”

VIDEO: „Valmiera Beach 2012” tuvojas...