Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

Sākusies pieteikšanās „Valmiera Beach 2012”

Sākusies pieteikšanās „Valmiera Beach 2012”
Čempionātā sacensības notiek gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē
Foto: vssk.lv

26. maijā Daliņu pludmalē tiks atklāta kārtējā „Valmiera Beach” vasaras sezona, kur aicinātas piedalīties pludmales volejbola komandas gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē. Šodien ir atvērta elektroniskā iepriekš pieteikšanās turnīram mājas lapā vssk.lv. Bet laukumi pie Gaujas jau ir darba kārtībā, kur var aizvadīt treniņus, gatavojoties čempionātam vai arī vienkārši pavadīt brīvo laiku sportiskā garā.

Valmieras pludmales volejbola čempionāts „Valmiera Beach 2012” jau ir kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem amatieru turnīriem Latvijas mērogā. Sezonas laikā tajā piedalās vairāk nekā 100 komandu, sākot no Latvijas čempionāta līmeņa spēlētājiem, igauņiem un lietuviešiem, kā arī vietējiem Valmieras sporta entuziastiem. Turnīra formāts nodrošina pietiekamu spēļu skaitu jebkurai komandai, neatkarīgi no spēlētāju līmeņa, vecuma un dzimuma.

Čempionātā arī šogad būs 10 posmi vīriešu konkurencē, bet četri sieviešu čempionātā. Komandām tiek dota iespēja cīnīties par sponsoru sarūpētām pārsteiguma balvām katrā posmā atsevišķi, kā arī par čempionāta galveno balvu kopvērtējumā. Vairāk par sacensību norisi var uzzināt „Valmiera Beach 2012” nolikumā: vssk.lv

Pieteikšanās, kā vienmēr notiek Vidzemes Studentu Sporta kluba mājas lapā: vssk.lv: Valmiera beach 2012 pieteikuma forma Komandām, iepriekš piesakoties elektroniski, dalības maksa ir 6 Ls, bet piesakoties sacensību dienā uz vietas – 8 Ls. Vīriešu konkurencē organizatori piedāvā īpašu iespēju komandām, kuras plāno startēt visā čempionātā, veikt vienreizēju dalības maksu par visu sezonu 50 Ls apmērā.

VIDEO: Ieskats gaidāmajā "Valmiera Beach 2012" noskaņās

     [+] [-]

, 2012-05-17 00:39, pirms 7 gadiem
Oho, te var komentet ar sc vārdu