Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

„Valmiera Beach” jauni kopvērtējuma līderi

„Valmiera Beach” jauni kopvērtējuma līderi
Ilze Liepiņlauska kopā ar savu pārinieci jau otro posmu pēc kārtas tiek pie uzvaras "Valmiera Beach" čempionātā
Foto: Madara Rudzīte, vssk.lv

Svētdien 14. jūlijā Daliņu pludmalē norisinājās „Sporta laboratorijas” pludmales volejbola lielais posms, kas pulcēja ļoti solīdu pāru konkurenci gan vīriešu, gan sieviešu grupās. Dāmām jau otro posmu pēc kārtas uzvarēja „Ragozina/Liepiņlauska”, bet vīriešu konkurencē nepārspēti palika Reliņš ar Garklāvu. Savukārt vīriešu kopvērtējumā uz pirmo pozīciju izdevās pacelties komandai „Osis/Brokāns”, kuri šajā posmā tika pie trešās vietas.

Sieviešu konkurencē svētdien piedalījās 10 komandas, kuras vispirms divās apakšgrupās noskaidroja tās četras komandas, kuras tiksies pusfinālā, lai cīnītos par godalgoto trijnieku. Pusfinālā, nodemonstrējot stabilu sniegumu, komanda „Miagi hit” ārpus fināla atstāja kopvērtējuma līderes „Kapūna/Rumpe”, kuras šajā posmā bija spiestas samierināties tikai ar trešo pozīciju. Finālā, tāpat kā apakšgrupā, spraigā un interesantā spēlē pie uzvaras tika vienas no Latvijā spēcīgākajām pludmales volejbolistēm – Ragozina/Liepiņlauska, otrajā vietā atstājot „Miagi hit”. Ragozinai/Liepiņlauskai šī bija jau otrā uzvara pēc kārtas, kas kopvērtējumā ļauj ierindoties trešajā vietā, atpaliekot no komandas „Fanta” un turnīra līderēm „Kapūna/Rumpe”.

Vīriešu konkurencē „Sporta laboratorijas” posmā piedalījās 21 komanda, kuras uzsāka cīņu trīs apakšgrupās, lai tiktu starp labākajām astoņām, kas cīnījās ceturtdaļfinālos. Komandas šajā posmā bija ļoti stipras un līdzvērtīgas, tādēļ sanākušie pludmales volejbola cienītāji varēja noraudzīties ļoti kvalitatīvās sacensībās un interesantās izspēlēs. Lai arī vieni no turnīra favorītiem „Osis/Brokāns” posma pirmo spēli iesāka ar traģisku sakāvi (1:15), tas neliedza pārim aicīnīties līdz pusfinālam un izcīnīt varonīgo trešo vietu. Ar to arī pietika, lai cēsnieki izvirzītos kopvērtējuma galvgalī, jo līdzšinējie līderi „Gravel” šoreiz neaizvadīja savu labāko turnīru. Tikmēr finālā atkal iekļuva internacionālais pāris „VDA un partneri”, kuri gan nespēja salauzt komandas „Mans penijs tavā kasē” pretestību, kuri šosezon „Valmiera Beach” sacensībās aizvadīja tikai savu pirmo posmu.

Šobrīd aizvadīti jau septiņi no desmit „Valmiera Beach” 2013. gada vasaras posmiem. Vīriešu konkurencē gaidāma ļoti spraiga cīņa starp pirmajā trim vietām, tāpat intriga saglabājas arī sieviešu konkurencē par kopvērtējuma uzvarētājām. „Baltvilla” noslēguma posms norisināsies 17. Augustā, kad arī izšķirsies uzvarētāju liktenis, un vakarā notiks svinīgā apbalvošana un noslēguma pasākums kopā ar „Multiklubu”.

Savukārt kungiem nākamais posms notiks jau 25. Jūlijā, sacensību sākums 18:00. Aicinām komandas savlaicīgi pieteikties uz turnīru VSSK mājas lapā vssk.lv, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu. Atgādinām, ka piesakoties elektroniski ir lētāk, tāpat kā studentiem un skolēniem ir atlaide dalības maksai.

Vairāk informācijas par turnīru un sacensību rezultātus meklēt VSSK mājas lapā: Valmiera Beach 2013 rezultāti:

Čempionātu atbalsta un par balvām gādā: BALTVILLA, PESTIVALS, SPORTA LABORATORIJA, REXONA, ĀDAŽU ČIPSI, VALMIERAS PILSĒTAS PAŠVALDĪBA, MULTIKLUBS, RIGA PLACE, PIEN -dairy spa, BEACH BOX, VOLEJBOLATVIA, LIEPZIEDI UN ROZMARĪNS, OZOLKALNS, LABA KEBABS, CEANO COSMETICS, PIZZA VELOCE, SHAPE, VALPRO, EŽI.