Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

„Valmiera Beach” noslēgums 17.augustā kopā ar Multiklubu

„Valmiera Beach” noslēgums 17.augustā kopā ar Multiklubu
Vai Kapūna/Rumpe nosargās savas līderpozīcijas "Valmiera Beach" kopvērtējumā?
Foto: Madara Rudzīte, vssk.lv

17. augustā 10:00 Daliņu pludmalē norisināsies Valmiera pludmales volejbola čempionāta „Baltvilla” noslēguma posms, kurā tiks kronēti uzvarētāji sieviešu un vīriešu konkurencē. Par labu mūziku un aktivitātēm rūpēsies Valmieras tradīcijām bagātākais naktsklubs, bet sacensību laureātu apbalvošana un afterparty notiks pašā Multiklubā.

Pavisam tuvu ir „Valmiera Beach” ceturtās sezonas noslēgums jeb pēdējās 2013. gada čempionāta sacensības – „Baltvilla” posms, kurā tiks noskaidroti uzvarētāji sieviešu un vīriešu konkurencē. Pludmales volejbola sacensības notiks sestdien, 17. augustā Valmierā, Daliņu pludmalē 10:00.

Apbalvošana un afterparty Multiklubā

Šoreiz par noslēguma posma lielisko atmosfēru pludmalē rūpēsies naktsklubs „Multiklubs”, kurā pēc sacensībām pulksten 24:00 notiks arī 10. posma un kopvērtējuma apbalvošana. Kopvērtējumā komandas tiek godinātas pēc Olimpiskā principa – pie „Valmiera Beach” sarūpētajām balvām tiek kopvērtējuma pirmo sešu vietu ieguvēji. Pēc apbalvošanas laureātus sagaidīs sveiciens no „Multikluba” čempionāta afterparty ar DJ J.LUB!

Intriga kopvērtējuma tabulā

Tikmēr pati lielākā intriga būs pašā turnīrā un vietu sadalījumā kopvērtējuma tabulā. Vīriešu konkurencē uz čempiona titulu pretendē divas komandas: „Gravel” (Lauris Grāvelis un Mārtiņš Toms) un „VDA un partneri” (Gints Švecs un Sergejs Denis). „Gravel” komandai viss ir pašu rokās – jāiekļūst finālā, un uzvarētāja tituls nodrošināts. Savukārt „VDA un partneri” nepieciešama tikai uzvara, kā arī jācer, ka sāncenši neiekļūs finālā. Dāmu konkurencē arī ir divas galvenās pretendentes: „Kapūna/Rumpe” (Krista Kapūna un Līva Rumpe) un „Ragozina/Liepiņlauska” (Sanda Ragozina un Ilze Liepiņlauska). Pagaidām līderes ir „Kapūna/Rumpe”, kuras bijušas uz visiem trīs „Valmiera Beach” posmiem, savukārt „Ragozina/Liepiņlauska” ir uzvarējušas abus pēdējos posmus, kad piedalījās. Kā paredz čempionāta nolikums, tad kopvērtējumā skaita trīs no četriem posmiem, kas labākās pozīcijās nostāda „Ragoinu/Liepiņlausku”. Kā būs čempionāta beigās, to noskaidros pašas dāmas uz vietas Daliņu pludmalē.

Skatīt sacensību REZULTĀTUS: Valmiera Beach 2013 rezultāti:

Pieteikšanās sacensībām

Lai arī galvenā intriga ir starp komandām, kuras cīnījušās visas sezonas garumā, dalību sestdienas „Baltvillas” posmā var ņemt jebkura komanda, lai cīnītos par posma balvām un vakaru pavadītu „Multiklubā” ar sava sporta veida pārstāvjiem. Pieteikšanās sacensībām, kā vienmēr notiek elektroniski VSSK mājas lapā vssk.lv, aizpildot pieteikuma formu līdz ceturtdienas 24:00. Savukārt, kas nav paspējuši pieteikties elektroniski, to varēs izdarīt sacensību dienā uz vietas no 9:00 – 9:45. Organizatori atgādina, ka, piesakoties elektroniski, dalības maksa ir zemāka.

Tiekamies sestdien 17. augustā Daliņu pludmalē!