Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

Sestdien „Valmiera Beach” PESTIVALS posms

Sestdien „Valmiera Beach” PESTIVALS posms
Foto: Madara Rudzīte

Sestdien, 15. jūnijā turpināsies „Valmiera Beach” pludmales volejbola sacensības Daliņu pludmalē. PESTIVALS posmā īpaši aicinātas ir dāmu komandas, kurām šis būs otrais čempionāta posms, bet vīriešu konkurencē jau ceturtais. Sacensību sākums 10:00.

Sieviešu turnīrs

Kā novērots Latvijas pludmales volejbola turnīros, tad meitenēm un dāmām sacensības ir krietni mazāk, kā vīriešu konkurencē, tādēļ Vidzemes Studentu Sporta klubs (VSSK) aicina dāmu un meiteņu pārus uz Daliņu pludmali piedalīties „Valmiera Beach” PESTIVALS posmā. Organziatori garantē lielisku atmosfēru, interesantas spēles smiltīs, kā arī vērtīgas balvas, tai skaitā no mūzikas festivāla PESTIVALS. Pēc 1. posma kopvērtējuma vadībā atrodas komanda „Kapūna/Rumpe” (50 punkti), pēc tam otrajā vietā seko „Midland” (43 p), bet trešās šobrīd ir „Fanta” (38p).

Vīriešu konkurence

Vīriešu konkurencē šis būs jau 4. posms, tādēļ šobrīd ir iezīmējušās sešas komandas, kuras mazliet vairāk atrāvušās no saviem sekotājiem, bet savā starpā vienmēr aizvada ļoti spraigas spēles. Par čempionāta līderiem ir kļuvusi viena no stabilākajām „Valmiera Beach” vīriešu komandām – „Gravel” (131 punkts), kā otrie šobrīd ir cēsnieki „Osis/Brokāns” (124 p), bet trešie ir pērnās sezonas otrās vietas ieguvēji – VDA un partneri (94 p).

Skatīt visus sacensību rezultātus.

Sacensībās aicināti piedalīties visi aktīvā dzīvesveida piekritēji. Posma laikā organizatori garantē pietiekamu spēļu skaitu visiem spēlēt gribētājiem, jo Daliņu pludmalē ir pieci aprīkoti volejbola laukumi, kas ļaus turnīru izspēlēt visiem pēc iespējas izdevīgākā formātā.

Pieteikšanās uz sacensībām

Uz sacensībām elektroniski var pieteikties VSSK mājas lapā, aizpildot pieteikuma formu līdz ceturtdienas 24:00. Pēc tam pieteikties varēs sacensību dienā uz vietas Daliņu pludmalē līdz 9:50. Piesakoties uz posmu elektroniski ir lētāk. Tāpat atlaide dalības maksai tiek piešķirta studentiem un skolēniem, uzrādot derīgu mācību iestādes apliecinoša dokumenta oriģinālu.

Valmiera Beach atbalstītāji

Čempionātu atbalsta un par balvām gādā: BALTVILLA, PESTIVALS, SPORTA LABORATORIJA, REXONA, ĀDAŽU ČIPSI, VALMIERAS PILSĒTAS PAŠVALDĪBA, MULTIKLUBS, RIGA PLACE, PIEN -dairy spa, BEACH BOX, VOLEJBOLATVIA, LIEPZIEDI UN ROZMARĪNS, OZOLKALNS, LABA KEBABS, CEANO COSMETICS, PIZZA VELOCE, SHAPE, VALPRO, EŽI.