Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

Sākusies pieteikšanās piektajai „Valmiera Beach” sezonai

Sākusies pieteikšanās piektajai „Valmiera Beach” sezonai
24. maijā startē jau piekrā "Valmiera Beach" sezona!
Foto: vssk.lv, Madara Rudzīte

Šodien sākusies reģistrēšanās „Valmiera Glass pludmales volejbola čempionāta" pirmajam posmam. Sezonas atklāšana šogad paredzēta svētdien 25. maijā Daliņu pludmalē 10:00, kur sacensības norisināsies gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē.

Biedrība „Vidzemes Studentu Sporta klubs", turpinot iesāktās tradīcijas, arī šovasar rūpēsies par pludmales volejbola attīstību Valmierā un visā Vidzemes reģionā. Daliņu pludmalē šovasar norisināsies jau piektā „Valmiera Beach" jubilejas sezona, kur sacensības notiks, kā ierasts, vīriešu un sieviešu grupu konkurencē. Sezonas 1. posms norisināsies 25. maijā, sacensību sākums – 10:00. Lai atklāšanas pasākums būtu ar enerģisku un baudāmu atmosfēru, naktsklubs „Multiklubs" rūpēsies par lielisku mūziku un pasākuma apmeklētāju konkursu.

Reģistrēšanās sacensībām, kā jau ierasts, notiek elektroniski, aizpildot pieteikuma anketu VSSK mājas lapā www.vssk.lv. Reģistrēties uz „Valmiera Glass pludmales volejbola čempionāta" 1. posmu var līdz piektdienas (23. maijs) 24:00. Ja komanda nav paspējusi reģistrēties līdz noteiktajam laikam, tad to var izdarīt arī sacensību dienā pirms spēļu sākuma laikā no 9:00 līdz 9:45. Plkst. 9:50 notiks dalībnieku tehniskā sanāksme, bet 10:00 spēļu sākums! Ar čempionāta dalības nosacījumiem var iepazīties nolikumā, kurš pieejams Pludmales volejbols Valmiera mājas lapas sadaļā „Valmiera Beach 2014" Nolikums.

Šogad papildus sportisko azartu čempionātam palīdzēs nodrošināt „Valmieras stikla šķiedra", kuri kopvērtējuma uzvarētājiem nodrošinās naudas balvu fondu 900 EUR apmērā. Jāatgādina, ka 2013. gadā par čempionāta uzvarētājiem vīriešu konkurencē kļuva valmierieši „Gravel", bet sievietēm par čempionēm kļuva rīdzinieces Liepiņlauska/Ragozina.