Noslēgusies „Valmiera Beach” 2014. gada sezona

Noslēgusies „Valmiera Beach” 2014. gada sezona

"Valmiera Beach" vicečempioni: Sandris Kalniņš ar savu komandas biedru Kārli Rutmani, kurš kļuva par "Multikluba" pludmales karali
Foto: Antis Lūsa, vssk.lv

9. augustā Daliņu pludmalē ar „Multikluba” noslēguma posmu noslēdzās AS „Valmiera stikla šķiedra” pludmales volejbola čempionāts „Valmiera Beach”. Par vīriešu čempioniem jau priekšlaicīgi kļuva komanda „Beachball.lv” (Reliņš / Augustāns / Benjavs), bet sieviešu konkurencē tikai pēdējā sezonas mačā, uzvarot sīvākās konkurentes, čempionu uzvaras laurus plūca „Zeltaleja” (Švarca / Jansone / Švarca). Tikmēr „Multikluba pludmales karaļa titulu izcīnīja Kārlis Rutmanis.

Vīriešu turnīrs:

Vīriešu konkurencē visa intriga par 2014. gada AS „Valmieras stikla šķiedra” pludmales volejbola čempionāta kopvērtējuma trijnieku bija zudusi pēc 9. posma, jo pirmajā trijniekā nekādas izmaiņas vairs nevarēja notikt. Par čempioniem bija kļuvusi komanda „Beachball.lv”, kuri uzvarēja sešus no septiņiem posmiem, kuros šovasar startēja. Par vicečempioniem kļuva „Spuds webs” (Sandris Kalniņš, Kārlis Rutmanis un, kuri uzvarēja arī sezonas noslēdzošajā posmā. Tikmēr trešo vietu izcīnīja Valkas pludmales volejbolisti „VDA un partneri” (Gints Švecs / Kārlis Bērziņš / Elmārs Savickis). Ceturtie kopvērtējumā ierindojās „Akapulko” no Smiltenes, bet pēdējā posma trešās vietas ieguvēji „Andris/Kaspars” izrāva čempionāta piekto vietu, aiz sevis sestajā pozīcijā atstājot „Kālija nitrāts” komandu.

Čempionāta kopvērtējuma TOP6:

VietaKomandaPilsētaPunkti
1.Beachball.lvRīga338
2.Spuds WebsCēsis317
3.VDA un partneriValka273
4.AkapulkoSmiltene200
5.Andris/KasparsValmiera174
6.Kālija nitrātsValmiera174

Sieviešu turnīrs:

Sieviešu turnīrā pirms pēdējā - ceturtā posma saglabājās liela intriga, jo jebkura no četrām komandām (Zeltaleja, Fanta, Muris, Miagi Hit) varēja kļūt par čempionēm. Viss izšķīrās posma pēdējā mačā, kur par uzvaru posmā un reizē arī titulu kopvērtējumā cīnījās limbažnieces „Zeltaleja” un Rīgas pāris „Miagi Hit”. Finālā katra komanda uzvarēja pa setam, bet trešajā izšķirošajā setā virsroku guva „Zletaleja” (Alise Švarca/ Anna Diāna Jansone), kuras tad arī triumfēja visā čempionātā kopā. Otrās palika „Miagi Hit” (Laine Cielēna / Agija Sidorova). Trešajā vietā ierindojās volejbolistes no Cēsīm – „Fanta” (Nellija Tinusa / Laura Slišāne).

Čempionāta kopvērtējuma TOP6:

VietaKomandaPilsētaPunkti
1.ZeltalejaLimbaži135
2.Miagi HitRīga124
3.FantaCēsis113
4.MurisJūrmala110
5.Anda/SandaRīga104
6.DzintraRīga60

"Multikluba" pludmales karalis:

Tikmēr kā „Valmiera Beach” sezonas odziņa bija „Multikluba” pludmales karaļa turnīrs. 16 pludmales volejbolisti bija pieteikušies King Of The Beach formāta turnīram, kur noskaidroja individuāli spēcīgāko pludmales volejbolistu un 100 EUR dāvanu kartes ieguvēju. Izspēlējot trīs grupu kārtas, par finālistiem kļuva Kārlis Rutmanis un Andris Dolženko. Finālmačā Rutmanis izvēlējās spēlēt kopā ar savu „Spuds webs” pārinieku Sandri Kalniņu, bet Dolženko talkā ņēma sacensību „Final4” ceturto dalībnieku - Vilni Tinusu. Iespējams, tieši komandas saspēlētība palīdzēja Kārlim Rutmanim ar savu pārinieku gūt virsroku pār Dolženko un Tinusu, kas ļāva izcīnīt uzvaru „Valmiera Beach” sezonas noslēdzošajā sacensībā.

Rezultāti "Multikluba" pludmales karalī:

VietaDalībnieks
1.Kārlis Rutmanis
2.Andris Dolženko
3./4.Vilnis Tinuss
3./4.Sandris Kalniņš
5.Artūrs Eglīte
6.Mārcis Mucenieks
7.Toms Eglītis
8.Tomass Meļņiks
9.Jānis Kliesmets
10.Aigars Bedrītis
11.Andris Akmentiņš
12.Andris Apinis
13.Ričards Bušs
14.Kaspars Ločmels
15./16.Steinārs Brūveris
15./16.Jānis Rudzītis

Tev jābūt autorizētam,