Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

10.augustā Valmieras pilsētas svētku turnīrs

10.augustā Valmieras pilsētas svētku turnīrs
Pilsētas svētku pludmales volejbola turnīrs

Šo sestdien 10. augustā 10:00 Daliņu pludmalē norisināsies Valmieras pilsētas svētku pludmales volejbola turnīrs. Sacensības šoreiz notiks netradicionālā formātā, lai pludmales volejbola cienītājiem piedāvātu ko savādāku, nekā ikdienā. Turnīrā varēs spēlēt MIX grupā, kā arī individuālajā ieskaitē „King Of The Beach”, lai noskaidrotu pludmales karali un karalieni. Iepriekšēja reģistrācija sacensībām, kā parasti, mājas lapā vssk.lv līdz ceturtdienas 24:00.

Par tradīciju vairāku gadu garumā ir kļuvuis arī pilsētas svētku pludmales volejbola turnīrs, ko rīko biedrība „Vidzemes Studentu Sporta klubs”. Sacensībām šoreiz vairāk paredzēts izklaidējoša rakstura formāts, tādēļ nebūs tradicionālais grupu sadalījums vīriešu vai sieviešu konkurencē ierastajās komandās, bet gan MIX konkurencē. Tāpat par šova sacensībām uzskatītās „King Of The Beach” sieviešu un vīriešu konkurencē būs interesanta izklaide, tajā pašā laikā iespēja noskaidrot individuāli spēcīgāko un veiksmīgāko pludmales volejbolistu.

Reģistrēšanās sacensībām

Dalībnieku reģistrēšanās gan MIX turnīram, gan "King Of The Beach" notiek VSSK mājas lapā vssk.lv, aizpildot pieteikuma anketu. Spēlētājs/a var piedalīties gan MIX turnīrā, gan arī individuālajā konkurencē, bet tad uz abām sacensībām jāreģistrējas atsevišķi. Elektroniskā iepriekš reģistrācija tiek pieņemta līdz ceturtdienas vakaram, pulksten 24:00. Ja dalībnieks nav paspējis reģistrēties elektroniski, tad to varēs izdarīt uz vietas sacensību dienā 10. augustā Daliņu pludmalē no 9:00 - 9:45.

MIX turnīrs

Sacensībās komandā spēlē divi dalībnieki: viens vīrietis un viena sieviete. Sacensības notiek uz vīriešu augstuma tīkla, kas novietots 243 cm augstumā. Spēles notiek pēc FIVB noteikumiem, ar organizatoru noteiktām izmaiņām, par kurām dalībnieki tiks informēts sacensību norises vietā.

King Of The Beach

Sacensības notiek vīriešu un sieviešu konkurencē.
Sacensībās dalībnieki/ces piesakās individuāli. Spēlētāji/as pēc izlozes tiek sadalīti pa grupām, kur priekšsacīkšu laikā noskaidro četrus labākos spēlētājus. Visi seti tiek spēlēti līdz 21 punktam, un pēc katra seta tiek mainīts pārinieks, izspēlējot grupā vienu riņķi.

Starp četriem spēcīgākajiem/ām pēdējā grupas fāzē tiek noskaidroti divi/as finālisti/es, kā arī uzvarētājs/a, pēc labākās punktu summas pa setiem. Finālā spēle notiek viens pret vienu ar apakšējām piespēlēm līdz 11 punktiem vai divu punktu pārsvaram.

Finansiālie nosacījumi

Dalības maksa MIX turnīrā ir 6 lati no komandas, bet ja kāds dalībniekiem startē „King Of The Beach", tad jāmaksā 5 Ls. Ja komanda nav iepriekš elektroniski reģistrējusies, tad dalības maksa ir 8 Ls vai 7 Ls, ja kāds no dalībniekiem startē „King Of The Beach".

Dalības maksa „King Of The Beach" turnīrā ir 3 Ls no spēlētāja/as, ja ir veikta elektroniskā pieteikšanās. Ja dalībnieks reģistrējas uz vietas sacensību dienā, dalības maksa ir 4 Ls no cilvēka.

Vairāk informācijas VSSK mājas lapā: Pilsētas svētku turnīrs 2013