9. augustā „Valmiera Beach” noskaidros „Multikluba" pludmales karali

9. augustā „Valmiera Beach” noskaidros „Multikluba" pludmales karali

Foto: Madara Rudzīte, vssk.lv

Sestdien 9. augustā noslēgsies „Valmiera Beach” 2014. gada vasaras čempionāts pludmales volejbolā. Bez jau ierastajām sieviešu un vīriešu sacensībām notiks arī vīriešu King Of The Beach turnīrs, kur noskaidros „Multikluba" pludmales karali. Uzvarētājs balvā iegūs 100 EUR dāvanu karti! Reģistrēšanās sacensībām tiks atvērta otrdien 5. augustā no plkst. 10:00.

Kā jau informēts, sestdien 9. augustā norisināsies „Valmiera Beach” Multikluba noslēguma posms, kurā tiks noskaidrota 2014. gada sieviešu čempionāta uzvarētājas. Vīriešiem intriga par čempionu jau ir atrisināta, jo šovasar labākie bija „Beachball.lv”. Sacensības sieviešu un vīriešu konkurencē Daliņu pludmalē sāksies 10:00. Reģistrācija posmam elektroniski būs pieejama līdz 7. augustam, ceturtdienai plkst. 24:00, aizpildot PIETEIKUMA ANKETU.

Šogad „Multikluba” noslēguma posma ietvaros organizatori ir sarūpējuši nelielu pārsteigumu, un izspēlēs arī vīriešu King Of The Beach turnīru. Pirmie 16 dalībnieki, kuri pieteiksies sacensībām, sestdien pēc vīriešu grupu turnīra spēlēm noskaidros „Multikluba” pludmales karali. Individuāli labākais pludmales volejbolists saņems dāvanu karti 100 EUR apmērā no „Multikluba”. Dalībai pieteikties var gan „Valmiera Beach” sacensību posma dalībnieki, gan arī tie, kuri nav spēlējuši iepriekš.

Organizatori atgādina, ka sacensību posma, kā arī visa čempionāta apbalvošana norisināsies nevis uz vietas pludmalē, bet „Multikluba” viesmīlīgajās telpās 9. augusta vakarā 22:00. Apbalvoti tiks „Valmiera Beach” kopvērtējuma pirmās sešas komandas gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē. Par jautru un neaizmirstamu sezonas afterparty būs parūpējies Valmieras populārākais naktsklubs – „Multiklubs”!

Tev jābūt autorizētam,