Reliņš ar saviem pāriniekiem nodrošina „Valmiera Beach” čempiona titulu

Reliņš ar saviem pāriniekiem nodrošina „Valmiera Beach” čempiona titulu

Arnis Reliņš ar Tomu Benjavu un Gati Augustānu jau priekšlaicīgi nodrošināja "Valmiera Beach 2014" čempiona titulu
Foto: Madara Rudzīte, vssk.lv

„Valmiera Beach" vīriešu turnīrā pēc uzvaras 9. posmā, saviem tuvākajiem sekotājiem neaizsniedzama kļuvusi „Beachball.lv" komanda. Tikmē 31. jūlija sacensībās otro vietu izcīnīja cēsnieki „Ričiņš blokā" (Dolženko/Mucenieks), bet trešajā pozīcijā ierindojās limbažnieki „J&M" (J.Miklāvs/M.Miklāvs). Čempionāta noslēdzošais posms Daliņu pludmalē norisināsies 9. augustā.

Lai gan pēc 8. posma čempionāta līderpozīcijā nostājās Cēsu komanda „Spuds webs", „Beachball.lv" praktiski bija tikai jāierodas uz vienu posmu, lai iegūtu nepieciešamos punktus čempiona titula nodrošināšanai. Reliņš/Augustāns šo uzdevumu 9. posmā izpildīja ar uzviju – uzvarēja sesto posmu, no septiņiem, kuros komanda piedalījās. Līdz ar to „Spuds webs" ar divām uzvarām, trīs otrajām vietām un divām zemākām pozīcijām vairs nav pat teorētisku iespēju apsteigt savus konkurentus.

Arī trešās vietas liktenis jau noskaidrots. Valkas pludmales volejbola pāris „VDA un partneri" nevar ne pakāpties uz otro vietu, ne arī nokrist zemāk par trešo pozīciju. Ceturtajā pozīcijā esošie smiltenieši „Akapulko" (Dudelis/Cirītis) šobrīd ir ceturtie, tomēr „Indandions" (Osis/Brokāns) ir visas iespējas pēdējā posmā pakāpties uz ceturto vietu. Tāpat vēl nav skaidrs piektās un sestās pozīcijas liktenis, kur var notikt dažādas izmaiņas.

Skatīt KOPVĒRTĒJUMA TABULU

Sacensību pēdējais etaps jeb „Multiklubs" noslēguma posms norisināsies nākamajā sestdienā - 9. augustā. Sacensību sākums, kā ierasts – 10:00, bet posma apbalvošana, kā arī visa čempionāta kopvērtējuma apbalvošana norisināsies naktsklubā „Multiklubs" 22:00!

Reģistrēties noslēguma posmam var jau šobrīd, aizpildot PIETEIKUMA ANKETU.

Tev jābūt autorizētam,