Atskats no pirmās ''Piedzivojuma virpulis 2013'' nometnes

Atskats no pirmās ''Piedzivojuma virpulis 2013'' nometnes

Dalībnieki Gaujas stāvo krastu sajūtu parkā
Foto: Madara Rudzīte

No 8.-12. jūlijam J.Daliņa stadionā norisinājās pirmā "Piedzīvojumu virpulī 2013" vasaras nometne. Nometnes interaktīvās un radošās nodarbības šoreiz bija saistītas ar Eiropas kalnu tēmu, savukārt praktiskajās aktivitātēs bērniem un jauniešiem bija iespēja iegūt ieskatu vairākos gan individuālos, gan arī komandu sporta veidos.

Pirmajā Piedzīvojumu virpuļa 2013 nometnē piedalījās turpat 30 zēni un meitenes, kuri J.Daliņa stadionā un tā apkārtnē aizvadīja piecas radošas un sportiski aktīvas dienas. Nometnes dalībniekus ik dienu pameklēja kāds viesis, kā arī pašiem jauniešiem bija iespēja izmantot VOC piedāvātās aktivitātes gan universālajos sporta spēļu laukumos- teniss, florbols, futbols, basketbols, spīdmintons u.c., gan arī apmeklēt SPortA rehabilitācijas centra peldbaseinu un klinšu sienu.

Šī gada nometņu norises jaunums bija riteņu pasāža, kurā bērni izmantoja riteņus, skrejriteņus, skrituļslidas u.c., kā arī VOC sniegtā iespēja visiem dalībniekiem kopā ar vecākiem nometnes noslēgumā apmeklēt jauno Gaujas stāvo krastu sajūtu parku.

Kā norāda nometņu aktivitāšu vadītāji, tad nometņu mērķis ir vecināt bērnu un jauniešu vispusīgu attīstību, kā arī sekmēt lietderīgu brīvā laika pavadīšanu vasaras brīvlaikā. Šajā vasarā kopumā norisināsies trīs „Piedzīvojumu virpulī 2013 ” vasaras nometnes.

Fotogalerija ŠEIT:

Tev jābūt autorizētam,