Publicēta „Vidzemes florbola akadēmijas” programma

Publicēta „Vidzemes florbola akadēmijas” programma

Vidzemes florbola akadēmija

No 6. – 12. jūlijam Vidzemes Olimpiskā centra sporta bāzē norisināsies „Vidzemes florbola akadēmija”. Jau iepriekš ziņots par akadēmijas treneru sastāvu, bet šobrīd tiek publicēta arī nometnes pilna programma, lai potenciālie un jau esošie dalībnieki var iepazīties ar precīzu tās norisi.

Uz florbola nometni ir pieteikušies bērni ne tikai no Valmieras, bet arī no citām Vidzemes reģiona vietām, kā Cēsis, Rauna, Ape u.c. Organizatori aicina pieteikties dalībniekus savlaicīgi, lai atvieglotu plānošanu sev un treneriem. Pats vēlākais pieteikšanās beigu termiņš ir 4. jūlijs. „Vidzemes florbola akadēmijas” dalībniekiem nav nepieciešams konkrēts meistarības līmenis vai regulāra dalība Latvijas jaunatnes čempionātā. Piedalīties aicināti gan zēni, gan meitenes, kuriem patīk aktīvs dzīvesveids.

"Vidzemes florbola akadēmijas” norisē plānots kvalitatīvs mācību un treniņu darbs, kā arī dažāda veida radošās un praktiskās nodarbības saistībā ar sportu un citām bērniem un jauniešiem svarīgām tēmām. Nometnes noslēgumā paredzēta slidošana Vidzemes Olimpiskā centra (VOC) ledus hallē. Tāpat, katrs dalībnieks saņems īpašo „Vidzemes florbola akadēmijas” T-kreklu.

Nometnes galvenie treneri būs vadošie Latvijas nacionālās izlases spēlētāji Ingus Laiviņš, Aigars Belasovs un vārtsargu teneris - Normunds Krūmiņš, kurš dalīsies ar savām prasmēm un zināšanām, lai trenētu jaunos vārtsargus.

Nometnes programma:

SVĒTDIENA 6.jūlijs

LAIKSNORISEVIETA
16:00 - 18:00Dalībnieku reģistrācija; iekārtošanāsKonferenču zāle
18:00 - 18:30Vecāku/dalībnieku sapulceUniversālā zāle; tribīnes
19:00 - 19:30VakariņasSporta bārs
19:30 - 20:30Fotografēšanās sasniegumu grāmataiKonferenču zāle
20:30 - 21:45Iepazīšanās spēlesFutbola laukums
21:45 - 22:00Dalībnieku vakara sapulceUniversālā zāle; tribīnes
22:00 - 22:30Brīvais laiksVOC
22:30 - 23:00Gatavošanās naktsmieramVOC
23:00NaktsmiersUniversālā zāle; dzeltenais laukums

PIRMDIENA 7. jūlijs

LAIKSNORISEVIETA
8:30 - 8:45CelšanāsUniversālā zāle; dzeltenais laukums
8:45 - 9:15Rīta rosmeFutbola laukums
9:30 - 10:00BrokastisSporta bārs
10:30 - 12:00TreniņšUniversālā zāle; zaļais laukums
12:00 - 12:30DušaM 21; Z 22
12:45 - 13:15PusdienasSporta bārs
13:15 - 15:00AtpūtaUniversālā zāle; dzeltenais laukums
15:00 - 16:00Prāta spēlesVOC
16:00 - 16:45Tikšanās ar olimpiešiemVOC
16:45 - 17:00LaunagsSporta bārs
17:30 - 19:00TreniņšUniversālā zāle; zaļais laukums
19:00 - 19:30DušaM 21; Z 22
19:30 - 20:00VakariņasSporta bārs
20:00 - 21:30Vakara spēlesFutbola laukums
21:30 - 21:45Dalībnieku vakara sapulceUniversālā zāle; tribīnes
21:45 - 22:00Sasniegumu grāmataVOC
22:00 - 22:30Brīvais laiksVOC
22:30 - 23:00Gatavošanās naktsmieramVOC
23:00NaktsmiersUniversālā zāle; dzeltenais laukums

OTRDIENA 8. jūlijs

LAIKSNORISEVIETA
8:30 - 8:45CelšanāsUniversālā zāle; dzeltenais laukums
8:45 - 9:15Rīta rosmeFutbola laukums
9:30 - 10:00BrokastisSporta bārs
10:30 - 12:00TreniņšUniversālā zāle; zaļais laukums
12:00 - 12:30DušaM 21; Z 22
12:45 - 13:15PusdienasSporta bārs
13:15 - 15:00AtpūtaUniversālā zāle; dzeltenais laukums
15:00 - 16:00Ceļš uz J.Daliņa stadionuCeļš uz J.Daliņa stadionu
16:00 - 16:15LaunagsJ.Daliņa stadions
16:15 - 19:00Gaujas Stāvo krastu sajūtu parksStāvo krastu sajūtu parks
BaseinsSPA centrs
Klinšu sienaJ.Daliņa stadions
19:30 - 20:00VakariņasTeātra kafejnīca 4.cēliens
20:00 - 20:30TC „ Valleta” apmeklējumsTC „Valleta”
20:30 - 21:30Ceļš uz VOCCeļš uz VOC
21:30 - 21:45Dalībnieku vakara sapulceUniversālā zāle; tribīnes
21:45 - 22:00Sasniegumu grāmataVOC
22:00 - 22:30Brīvais laiksVOC
22:30 - 23:00Gatavošanās naktsmieramVOC
23:00NaktsmiersUniversālā zāle; dzeltenais laukums

TREŠDIENA 9.jūlijs

LAIKSNORISEVIETA
8:30 - 8:45CelšanāsUniversālā zāle; dzeltenais laukums
8:45 - 9:15Rīta rosmeFutbola laukums
9:30 - 10:00BrokastisSporta bārs
10:30 - 12:00TreniņšUniversālā zāle; zaļais laukums
12:00 - 12:30DušaM 21; Z 22
12:45 - 13:15PusdienasSporta bārs
13:15 - 15:00AtpūtaUniversālā zāle; dzeltenais laukums
15:00 - 16:00Prāta spēlesVOC
16:00 - 16:45Florbola spēļu video; komentāriVOC
16:45 - 17:00LaunagsSporta bārs
17:30 - 19:00TreniņšUniversālā zāle; zaļais laukums
19:00 - 19:30DušaM 21; Z 22
19:30 - 20:00VakariņasSporta bārs
20:00 - 21:30Vakara spēlesFutbola laukums
21:30 - 21:45Dalībnieku vakara sapulceUniversālā zāle; tribīnes
21:45 - 22:00Sasniegumu grāmataVOC
22:00 - 22:30Brīvais laiksVOC
22:30 - 23:00Gatavošanās naktsmieramVOC
23:00NaktsmiersUniversālā zāle; dzeltenais laukums

CETURTDIENA 10.jūlijs

LAIKSNORISEVIETA
8:30 - 8:45CelšanāsUniversālā zāle; dzeltenais laukums
8:45 - 9:15Rīta rosmeFutbola laukums
9:30 - 10:00BrokastisSporta bārs
10:30 - 12:00TreniņšUniversālā zāle; zaļais laukums
12:00 - 12:30DušaM 21; Z 22
12:45 - 13:15PusdienasSporta bārs
13:15 - 15:00AtpūtaUniversālā zāle; dzeltenais laukums
15:00 – 21:00PārgājiensVOC - AVOTI - VOC
21:00 - 21.30DušaM 21; Z 22
21:30 - 21:45Dalībnieku vakara sapulceUniversālā zāle; tribīnes
21:45 - 22:00Sasniegumu grāmataVOC
22:00 - 22:30Brīvais laiksVOC
22:30 - 23:00Gatavošanās naktsmieramVOC
23:00NaktsmiersUniversālā zāle; dzeltenais laukums

PIEKTDIENA 11.jūlijs

LAIKSNORISEVIETA
8:30 - 8:45CelšanāsUniversālā zāle; dzeltenais laukums
8:45 - 9:15Rīta rosmeFutbola laukums
9:30 - 10:00BrokastisSporta bārs
10:30 - 12:00TreniņšUniversālā zāle; zaļais laukums
12:00 - 12:30DušaM 21; Z 22
12:45 - 13:15PusdienasSporta bārs
13:15 - 15:00AtpūtaUniversālā zāle; dzeltenais laukums
15:00 - 16:00Prāta spēlesVOC
16:00 - 16:45Florbola spēļu video; komentāriVOC
16:45 - 17:00LaunagsSporta bārs
17:30 - 19:00TreniņšUniversālā zāle; zaļais laukums
19:00 - 19:30DušaM 21; Z 22
19:30 - 20:00VakariņasSporta bārs
20:00 - 21:30Vakara spēlesFutbola laukums
21:30 - 21:45Dalībnieku vakara sapulceUniversālā zāle; tribīnes
21:45 - 22:00Sasniegumu grāmataVOC
22:00 - 22:30Brīvais laiksVOC
22:30 - 23:00Gatavošanās naktsmieramVOC
23:00NaktsmiersUniversālā zāle; dzeltenais laukums

SESTDIENA 12.jūlijs

LAIKSNORISEVIETA
8:30 - 8:45CelšanāsUniversālā zāle; dzeltenais laukums
8:45 - 9:15Rīta rosmeFutbola laukums
9:30 - 10:00BrokastisSporta bārs
10:30 - 12:00Turnīrs (dalībnieki + treneri)Universālā zāle; zaļais laukums
12:00 - 12:30DušaM 21; Z 22
12:45 - 13:15PusdienasSporta bārs
13:15 - 13:30Dalībnieku sapulceSporta bārs
13:30 - 14:00Sasniegumu grāmataVOC
14:00 - 15:00Slidošana VOC ledus hallēVOC ledus halle
15:00Dalībnieku izbraukšanaUniversālā zāle; dzeltenais laukums

KONTAKTI:

Nometnes vadītāja: Jolanta Dukure, +371 29878192
Nometnes galv. Treneris: Māris Rozenbahs, +371 29379837
Mediķis: Iluta Urbanoviča, +371 29802999
Neatliekamā palīdzība: 112

Nometnes organizators:

SIA „Vidzemes Olimpiskais centrs”
Reģ. Nr. 54103025871
Adrese: Rīgas iela 91, Valmiera, LV-4201
Tālr. Administrācija +371 64233401

Tev jābūt autorizētam,