Sākusies pieteikšanās nometnēm „Piedzīvojumu virpulī”

Sākusies pieteikšanās nometnēm „Piedzīvojumu virpulī”

"Piedzīvojumu virpulī 2014"

Faili

Jau vairākas vasaras pēc kārtas SIA „Vidzemes Olimpiskais centrs” organizē bērnu un jauniešu aktīvās atpūtas nometnes „Piedzīvojumu virpulī”. Nometne bērniem sniedz kvalitatīvas iespējas attīstīt sportiskās un radošās īpašības, savukārt vecākiem tas atrisina bērnu pieskatīšanas jautājumu vasaras mēnešos.

Lai bērniem būtu piepildīta vasara ar izglītojošām nodarbībām un sportiskām aktivitātēm, SIA „Vidzemes Olimpiskais centrs” jūlijā un augustā aicina piedalīties aktīvās atpūtas nometnēs „Piedzīvojumu virpulī”. Nometnes paredzēta zēniem un meitenēm vecumā no 7 - 13 gadu vecumam. Tikmēr par nometnes norisi un bērnu aktivitātēm rūpēsies vairāku Olimpisko spēļu dalībniece Jolanta Dukure.

Organizatori, kā vienmēr, ir padomājuši par plašu programmu, lai nometnes saturs būtu daudzveidīgs, un bērniem sniegu pēc iespējas vairāk pozitīvu emociju un jaunu iemaņu. Nometnes darbība notiks dažādās Vidzemes Olimpiskā centra struktūrvienībās: Jāņa Daliņa stadionā, Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā, SPA centrā un Vidzemes Olimpiskā centra sporta kompleksā.

Dalībniekiem būs paredzētas daudz un dažādas aktivitātes, kā interaktīvās nodarbības, klinšu kāpšana, peldbaseina apmeklējums un tikšanās ar sabiedrībā pazīstamiem viesiem. Protams, neizpaliks arī dažādas sporta aktivitātes un spēles.

Pavisam šovasar paredzētas trīs nometnes, kur katrai ir paredzēta sava tematika. Pirmā nometne norisināsies no 7. – 11. jūlijam, kuras nosaukums būs „Amerikas tuksneša pārvaldnieks”. Otra nometne ar nosaukumu „Āfrikas tuksneša pārvaldnieks” notiks no 21.-25. augustam, bet no 4. – 8. augustam notiks pēdējā šīs vasaras nometne – „Āzijas tuksneša pārvaldnieks”.

Plašāku informāciju par nometnes norisi un tās programmu var meklēt mājas lapā Sportsvalmiera.lv sadaļā „Nometnes”. Lai nometnei pieteiktos, zvanīt pa telefonu +371 29110057

Tev jābūt autorizētam,