Noslēgušās „Piedzīvojumu virpulī 2013” vasaras nometnes

Noslēgušās „Piedzīvojumu virpulī 2013” vasaras nometnes

Nometnes dalībnieki kopā ar M.Štrombergu

No 5.- 9.augustam Valmierā, J.Daliņa stadionā norisinājās trešā Piedzīvojumu virpulī 2013 nometne, kas bija arī noslēdzošā aktīvās atpūtas nometne šajā vasarā. Nometnē piedalījās turpat 30 zēni un meitenes, kuriem nometnes norises laikā bija iespēja iegūt ieskatu dažādos sporta veidos, jaunas zināšanas un draugus, un tādējādi sekmēt vispusīgu savas personības attīstību.

Arī trešajā Piedzīvojumu virpuļa 2013 nometnē piedalījās turpat 30 zēni un meitenes, kuri J.Daliņa stadionā un tā apkārtnē aizvadīja piecas radošas, un sportiski aktīvas dienas. Nometnes dalībniekus ik dienu apmeklēja kāds sportisks viesis. Tāpat pašiem jauniešiem bija iespēja izmantot VOC piedāvātās aktivitātes gan universālajos sporta spēļu laukumos, gan arī apmeklēt SPortA rehabilitācijas centra peldbaseinu un klinšu sienu.

Trešās nometnes norisē tās dalībniekiem radās iespēja pavērot divkārtējā Olimpiskā čempiona Māra Štromberga treniņus, kā arī saņemt kā viņa, tā Riharda Veides u.c. autogrāfus.

Šī gada nometņu norises jaunumi bija riteņu pasāža, kurā bērni izmantoja riteņus, skrejriteņus, skrituļslidas u.c., kā arī VOC sniegtā iespēja visiem dalībniekiem kopā ar vecākiem nometnes noslēgumā apmeklēt jauno Gaujas stāvo krastu sajūtu parku.

Kā norāda nometņu vadītāja Jolanta Dukure, tad nometņu mērķis ir vecināt bērnu un jauniešu vispusīgu attīstību, kā arī sekmēt lietderīgu brīvā laika pavadīšanu vasaras brīvlaikā. Katra diena, ko jaunieši pavadīja sportojot Vidzemes Olimpiskajā centrā ir svarīga.

Paldies nometņu viesiem - Līga Dzene (vieglatlētika), Arvim Pizikam (velo), Santai Paeglei (spīdmintons), Mārim Rozenbaham (florbols), Andim Ādamsonam (futbols), Madarai Krauze (basketbols), Kristapam Staņam (regbijs), Danielai Kuprišai (spēka pasaule), Betijai Šilkinai (Teniss).

Paldies nometņu atbalstītājiem - A/S „Valmieras piens”, SIA „Augļu serviss”, SIA „Čili Pica”, SPortA rehabilitācijas centrs, Spēka pasaule, Seko Eko.

Uz tikšanos jau „Piedzīvojuma virpuļa 2014” ziemas un vasaras nometnēs !

Fotogalerija par trešās nometnes norisi ŠIET

Tev jābūt autorizētam,