Noslēgusies „The Way Sports Missions” nometne Valmierā

Noslēgusies „The Way Sports Missions” nometne Valmierā

"The Way Sports Missions" nometne Vidzemes Olimpiskajā centrā

No 27. līdz 30. jūlijam Valmierā viesojās „The Way Sports Missions” komanda no Oklahomas, ASV, kuri Valmierā organizēja nometni basketbolā, skeitbordā, kā arī angļu valodas attīstībai. Kopumā nometni apmeklēja vairāk kā 120 jauniešu.

„The Way Sports Missions” galvenais mērķis organizējot šo nometni, bija mācīt jauniešus pievērsties sportiskam dzīves veidam, iepazīties ar mūsu kultūru, kā arī dzīvot saticībā ar līdzcilvēkiem. Sports ir viena no tām lietām, kas palīdz cilvēkus saliedēt un veidot labas attiecības ar citiem cilvēkiem. Nometnes dalībniekiem bija iespēja iegūt zināšanas un prasmes, ko sniedza treneri no Oklahomas nemaksājot par šo nometni, jo visas izmaksas tika segtas no nometnes organizētāju puses. Tika organizēta draudzības spēle basketbolā pret vietējo BK „Valmiera” komandu, kura tika aizvadīta J.Daliņa stadionā. Visas četras dienas dalībnieki aizvadīja treniņus Vidzemes Olimpiskajā centrā, kā arī pavadīja laiku citviet Valmierā.

Nometnes dalībnieki bija vecuma grupā no 10 – 18 gadiem, kuri svētdien, noslēdzoties Valmieras nometnei, saņēma t-kreklus no nometnes galvenajiem atbalstītājiem Nacionālās basketbola līgas kluba Oklahomas „Thunders”. Šobrīd „The Way Sports Missions” atrodas Rūjienā, kur līdzīgā veidā tiek organizēta nometne basketbola un angļu valodas attīstībai jauniešu vidū.

Tev jābūt autorizētam,