Jaunumi

 • Turpinās pieteikšanās "Piedzīvojumu virpulī 2015" vasaras nometnēm
  Turpinās pieteikšanās "Piedzīvojumu virpulī 2015" vasaras nometnēm
  Šajā vasarā SIA „Vidzemes Olimpiskais centrs” organizē bērnu un jauniešu aktīvās atpūtas nometnes „Piedzīvojumu virpulī”, kas jūlijā un augustā kopumā norisināsies četras reizes J.Daliņa stadiona teritorijā. Nometne sniegs bērniem kvalitatīvu laika pavadīšanas iespēju vasarā, attīstot sportiskās un radošās īpašības.
 • Vidzemes Florbola akadēmijas nometnēs pievērsīs īpašu uzmanību "Godīgas spēles" principiem
  Vidzemes Florbola akadēmijas nometnēs pievērsīs īpašu uzmanību "Godīgas spēles" principiem
  Skolnieku vasaras brīvlaikā „Jaunatnes attīstības biedrība Togosport.com” organizēs divas florbola nometnes 8-16 gadus veciem puišiem un meitenēm, kuri vēlas pilnveidot savu meistarību šajā sporta veidā un kvalitatīvi pavadīt brīvlaiku, Nometnes norisināsies no no 14.-20. jūnijam un 12.-18. jūlijam Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmierā un nometnes laikā tiks pievērsta īpaša uzmanība "Godīgas spēles" principiem.
 • Aigars Belasovs par VFA nometni: "Kamēr pretinieki atpūšas mēs kļūstam labāki"
  Aigars Belasovs par VFA nometni: "Kamēr pretinieki atpūšas mēs kļūstam labāki"
  Vasarā Vidzemes Olimpiskajā centrā norisināsies divas Vidzemes florbola akadēmijas (VFA) nometnes, kurās bēniem un jauniešiem būs iespēja attīstīt savas florbola prasmes. Viens no nometnes treneriem Aigars Belasovs pastāstīja, ka paralēli individuālās meistarības attīstībai tā ir lieliska iespēja produktīvi pavadīt vasaras brīvlaiku.
 • Vasarā norisināsies divas Vidzemes florbola akadēmijas nometnes jauniešiem
  Vasarā norisināsies divas Vidzemes florbola akadēmijas nometnes jauniešiem
  Šī gada vasarā „Jaunatnes attīstības biedrība Togosport.com” organizēs divas „Vidzemes florbola akadēmijas” nometnes, kurās bērniem un jauniešiem būs iespēja pilnveidot savu meistarību vienā no visstraujāk augošajām sporta spēlēm – florbolā. Nometnes norisināsies no 14.-20. jūnijam un 12.-18. jūlijam Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmierā.
 • Norisināsies „Vidzemes florbola akadēmijas” ziemas nometne
  Norisināsies „Vidzemes florbola akadēmijas” ziemas nometne
  Vidzemes Olimpiskais centrs sadarbībā ar “Jaunatnes attīstības biedrība Togosports.com” 2014. gada ziemā no 27. līdz 30. decembrim Valmierā organizēs bērnu un jauniešu ziemas florbola nometni. Nometnē tiek aicināti piedalīties zēni un meitenes vecumā no 8 - 16 gadiem. Tās mērķis ir jauno florbolistu tehnisko prasmju un fizisko īpašību attīstīšana.
 • Noslēgusies nometne "Vides pētnieki"
  Noslēgusies nometne "Vides pētnieki"
  No 23. - 30. augustam Valmierā J.Daliņa stadionā norisinājās „Latvijas vides aizsardzības fonda” finansētā nometne „Vides pētnieki”. Nedēļu garajā nometnē piedalījās bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām, tās laikā apgūstot vides aizsardzības jautājumus un nodarbojoties ar sportiskām aktivitātēm.