• Turpinās pieteikšanās "Piedzīvojumu virpulī 2015" vasaras nometnēm
  17.jūn. Turpinās pieteikšanās "Piedzīvojumu virpulī 2015" vasaras nometnēm
  Šajā vasarā SIA „Vidzemes Olimpiskais centrs” organizē bērnu un jauniešu aktīvās atpūtas nometnes „Piedzīvojumu virpulī”, kas jūlijā un augustā kopumā norisināsies četras reizes J.Daliņa stadiona teritorijā. Nometne sniegs bērniem kvalitatīvu laika pavadīšanas iespēju vasarā, attīstot sportiskās un radošās īpašības.
 • Vidzemes Florbola akadēmijas nometnēs pievērsīs īpašu uzmanību "Godīgas spēles" principiem
  30.apr. Vidzemes Florbola akadēmijas nometnēs pievērsīs īpašu uzmanību "Godīgas spēles" principiem
  Skolnieku vasaras brīvlaikā „Jaunatnes attīstības biedrība Togosport.com” organizēs divas florbola nometnes 8-16 gadus veciem puišiem un meitenēm, kuri vēlas pilnveidot savu meistarību šajā sporta veidā un kvalitatīvi pavadīt brīvlaiku, Nometnes norisināsies no no 14.-20. jūnijam un 12.-18. jūlijam Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmierā un nometnes laikā tiks pievērsta īpaša uzmanība "Godīgas spēles" principiem.
 • Aigars Belasovs par VFA nometni: "Kamēr pretinieki atpūšas mēs kļūstam labāki"
  01.apr. Aigars Belasovs par VFA nometni: "Kamēr pretinieki atpūšas mēs kļūstam labāki"
  Vasarā Vidzemes Olimpiskajā centrā norisināsies divas Vidzemes florbola akadēmijas (VFA) nometnes, kurās bēniem un jauniešiem būs iespēja attīstīt savas florbola prasmes. Viens no nometnes treneriem Aigars Belasovs pastāstīja, ka paralēli individuālās meistarības attīstībai tā ir lieliska iespēja produktīvi pavadīt vasaras brīvlaiku.
 • Vasarā norisināsies divas Vidzemes florbola akadēmijas nometnes jauniešiem
  10.mar. Vasarā norisināsies divas Vidzemes florbola akadēmijas nometnes jauniešiem
  Šī gada vasarā „Jaunatnes attīstības biedrība Togosport.com” organizēs divas „Vidzemes florbola akadēmijas” nometnes, kurās bērniem un jauniešiem būs iespēja pilnveidot savu meistarību vienā no visstraujāk augošajām sporta spēlēm – florbolā. Nometnes norisināsies no 14.-20. jūnijam un 12.-18. jūlijam Vidzemes Olimpiskajā centrā Valmierā.
 • Norisināsies „Vidzemes florbola akadēmijas” ziemas nometne
  16.sep. Norisināsies „Vidzemes florbola akadēmijas” ziemas nometne
  Vidzemes Olimpiskais centrs sadarbībā ar “Jaunatnes attīstības biedrība Togosports.com” 2014. gada ziemā no 27. līdz 30. decembrim Valmierā organizēs bērnu un jauniešu ziemas florbola nometni. Nometnē tiek aicināti piedalīties zēni un meitenes vecumā no 8 - 16 gadiem. Tās mērķis ir jauno florbolistu tehnisko prasmju un fizisko īpašību attīstīšana.
 • Noslēgusies nometne "Vides pētnieki"
  02.sep. Noslēgusies nometne "Vides pētnieki"
  No 23. - 30. augustam Valmierā J.Daliņa stadionā norisinājās „Latvijas vides aizsardzības fonda” finansētā nometne „Vides pētnieki”. Nedēļu garajā nometnē piedalījās bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām, tās laikā apgūstot vides aizsardzības jautājumus un nodarbojoties ar sportiskām aktivitātēm.
 • Sākusies pieteikšanās nometnēm „Piedzīvojumu virpulī”
  20.mai. Sākusies pieteikšanās nometnēm „Piedzīvojumu virpulī”
  Jau vairākas vasaras pēc kārtas SIA „Vidzemes Olimpiskais centrs” organizē bērnu un jauniešu aktīvās atpūtas nometnes „Piedzīvojumu virpulī”. Nometne bērniem sniedz kvalitatīvas iespējas attīstīt sportiskās un radošās īpašības, savukārt vecākiem tas atrisina bērnu pieskatīšanas jautājumu vasaras mēnešos.
 • Belasovs un Laiviņš - "Vidzemes florbola akadēmija" treneri
  15.mai. Belasovs un Laiviņš - "Vidzemes florbola akadēmija" treneri
  Šovasar gaidāmās florbola nometnes "Vidzemes florbola akadēmija" galvenie treneri būs Latvijas nacionālās vīriešu izlases līderi - Aigars Belasovs un Ingus Laiviņš. Nepalaid garām šo lielisko iespēju un piesakies jau tagad!
 • No 6.-12. jūlijam norisināsies „Vidzemes florbola akadēmija”
  18.mar. No 6.-12. jūlijam norisināsies „Vidzemes florbola akadēmija”
  "Jaunatnes attīstības biedrība Togosport.com” 2014. gada vasarā no 6. līdz 12. jūlijam Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā organizēs bērnu un jauniešu vasaras florbola nometni „ Vidzemes florbola akadēmija”. Nometnē tiek aicināti piedalīties zēni un meitenes vecumā no 8 -16 gadiem. Nometne tiek organizēta ar mērķi, lai vecinātu jauno, kā arī vēl topošo florbolistu meistarības izaugsmi, nodrošinātu saturīgu brīvā laika pavadīšanu vasaras brīvlaikā, kā arī, lai sekmētu jauno personību vispusīgu attīstību.
 • Noslēgušās „Piedzīvojumu virpulī 2013” vasaras nometnes
  13.aug. Noslēgušās „Piedzīvojumu virpulī 2013” vasaras nometnes
  No 5.- 9.augustam Valmierā, J.Daliņa stadionā norisinājās trešā Piedzīvojumu virpulī 2013 nometne, kas bija arī noslēdzošā aktīvās atpūtas nometne šajā vasarā. Nometnē piedalījās turpat 30 zēni un meitenes, kuriem nometnes norises laikā bija iespēja iegūt ieskatu dažādos sporta veidos, jaunas zināšanas un draugus, un tādējādi sekmēt vispusīgu savas personības attīstību.
 • Foto: Noslēgušās Piedzīvojumu virpulī 2013 vasaras nometnes
  13.aug. Foto: Noslēgušās Piedzīvojumu virpulī 2013 vasaras nometnes
  No 5.- 9. augustam J.Daliņa stadionā norisinājās trešā un noslēdzošā Piedzīvojumu virpulī 2013 vasaras nometne.
  Piedāvājam fotogaleriju par nometnes norisi.
 • Video: "Labsajūtas nometne" SPA centrā ar Ainu Poišu un Andžeju Reiteru
  05.aug. Video: "Labsajūtas nometne" SPA centrā ar Ainu Poišu un Andžeju Reiteru
  Piedāvājam video apskatu par SIA "Vidzemes Olimpiskā centra" SPA un žurnāla "Veselība" rīkoto "Labsajūtas nometni", kurā piedalījās tikai sieviešu kārtas pārstāves. Nometnes laikā dāmas daudz uzzināja par veselīgu dzīves veidu, pareizi sastādot savu ēdienkarti, pievēršot uzmanību fiziskajām aktivitātēm, kā arī diskutējot par dažādām dzīves filosofijām.
 • Noslēgusies otrā Piedzīvojumu virpulī 2013 vasaras nometne
  02.aug. Noslēgusies otrā Piedzīvojumu virpulī 2013 vasaras nometne
  No 22.-26. jūlijam J.Daliņa stadionā norisinājās jau otrā "Piedzīvojumu virpulī 2013" vasaras nometne. Nometnes interaktīvās un radošās nodarbības šoreiz bija saistītas ar Āzijas un Austrālijas kalnu tēmu, savukārt praktiskajās aktivitātēs bērniem un jauniešiem kā jau ierasts, bija iespēja iegūt ieskatu vairākos gan individuālos, gan arī komandu sporta veidos.
 • Foto: Noslēgusies otrā "Piedzīvojumu virpulī 2013" nometne
  02.aug. Foto: Noslēgusies otrā "Piedzīvojumu virpulī 2013" nometne
  No 22.-26.jūlijam J.Daliņa stadionā norisinājās otrā "Piedzīvojumu virpulī 2013" vasaras nometne.
  Piedāvājam fotogaleriju par nometnes norisi.
 • Atskats no pirmās ''Piedzivojuma virpulis 2013'' nometnes
  31.jūl. Atskats no pirmās ''Piedzivojuma virpulis 2013'' nometnes
  No 8.-12. jūlijam J.Daliņa stadionā norisinājās pirmā "Piedzīvojumu virpulī 2013" vasaras nometne. Nometnes interaktīvās un radošās nodarbības šoreiz bija saistītas ar Eiropas kalnu tēmu, savukārt praktiskajās aktivitātēs bērniem un jauniešiem bija iespēja iegūt ieskatu vairākos gan individuālos, gan arī komandu sporta veidos.
 • Foto: Noslēgusies pirmā "Piedzīvojumu virpulī 2013" nometne
  31.jūl. Foto: Noslēgusies pirmā "Piedzīvojumu virpulī 2013" nometne
  No 8.-12.jūlijam norisinājās pirmā "Piedzīvojumu virpulī 2013" vasaras nometne.
  Piedāvājam fotogaleriju par nometnes norisi.
 • Foto: Noslēgusies otrā „FAT PIPE” florbola nometne VOC
  09.jūl. Foto: Noslēgusies otrā „FAT PIPE” florbola nometne VOC
  No 30.jūnija līdz 6.jūlijam, Vidzemes Olimpiskajā centrā norisinājās jau otrā šīs vasaras florbola nometne.
  Piedāvājam fotogaleriju par nometnes norisi.
 • Video: Vidzemes Olimpiskā centra vasaras nometnes
  05.jūl. Video: Vidzemes Olimpiskā centra vasaras nometnes
  Pa vasaras mēnešiem Vidzemes Olimpiskais centrs nebūt nav tukšs, jo treniņu iespējas Valmierā izmanto dažādu sporta veidu nometņu grupas, kas ieradušās no tuvākām un tālākām vietām. Arī turpmāk Olimpiskais centrs būs noslogots, jo aktīvi jaunajai sezonai sāk gatavoties jaunie sportisti un komandas, kā Rīgas "Dinamo".
 • Sestdien VOC daiļslidotāju paraugdemonstrējumi
  02.jūl. Sestdien VOC daiļslidotāju paraugdemonstrējumi(1)
  Sestdien, 6. jūlijā Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē norisināsies daiļslidošanas paraugdemonstrējumi, ko veiks viesi no Sanktpēterburgas daiļslidošanas akadēmijas. Pasākuma sākums 12:00
 • Noslēgusies „The Way Sports Missions” nometne Valmierā
  02.jūl. Noslēgusies „The Way Sports Missions” nometne Valmierā
  No 27. līdz 30. jūlijam Valmierā viesojās „The Way Sports Missions” komanda no Oklahomas, ASV, kuri Valmierā organizēja nometni basketbolā, skeitbordā, kā arī angļu valodas attīstībai. Kopumā nometni apmeklēja vairāk kā 120 jauniešu.
 • lasīt vairāk