Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Raikonens: "Esmu parakstījis līgumu kā "Sauber" pilots, ko jūs vēl gribat zināt?"

Raikonens: "Esmu parakstījis līgumu kā "Sauber" pilots, ko jūs vēl gribat zināt?"
Kimi Raikonens
Foto: Scuderia Ferrari

Somu pilots Kimi Raikonens, kurš pirms dažām dienām paziņoja par pievienošanos "Sauber" komandai, sarunas par šo tēmu sāka vien iepriekšējā posmā Itālijā, kad kļuva skaidrs, ka "Ferrari" komanda viņu visticamāk nepaturēs sastāvā uz vēl vienu sezonu.

Kamēr Raikonena aizvietošana ar jauno talantu Šarlu Leklēru nebija liels pārsteigums, jo par to tika runāts jau ilgāku laiku, sportista atgriešanās "Sauber" vienībā gan bija negaidītāks pavērsiens. Pats Raikonens atzīst, ka pārrunas par pievienošanos "Sauber" sākās vien sacīkšu nedēļas nogalē Moncas trasē.

"Tas sākās tobrīd," viņš atklāj. "Šeit nekad nevar zināt, kas notiks. Šajā komandā jau no tiem laikiem, kad tur startēju, es zinu daudzus cilvēkus."

Raikonens izvairīgi stāsta par notikumu pavērsienu, arī neiedziļinoties baumās, ka, iespējams, viņš varētu kļūt par "Sauber" līdzīpašnieku.

"Es neteiktu, ka šobrīd man ir kādi ilgtermiņa plāni," viņš nosaka. "Es nezinu, ko jūs vēl gribat zināt. Esmu parakstījis līgumu kā pilots un ceru, ka palikšu pilots. Kas zina, kas notiks pēc gada vai diviem? Klīst baumas, bet šajā sakarā man nav nekāda līguma."

Jautāts par to, kāpēc izvēle kritusi tieši uz "Sauber" komandu, Raikonens atbildēja: "Kāpēc nē? Jo es gribu atgriezties šajā komandā. Kāpēc jūs visu tā sarežģījat? Es par viņiem šobrīd nezinu neko vairāk kā vien to, kādās pozīcijās viņi finišē. Es nezinu un neviens nezina, kā būs nākošgad. Man neinteresē, ko citi domā. Kamēr vien esmu apmierināts ar saviem iemesliem, man ar to pietiek."

Izmantotie resursi:
Motorsport.com: F1 News, MotoGP, Le Mans...

Tev jābūt autorizētam,