Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 0

Kļuvis zināms, kā F1 mašīnas varētu izskatīties 2021. gadā

Singapūrā notikušā "Tech Talk" semināra laikā F1 motoru sporta izpilddirektors Ross Brauns prezentējis konceptu, kāda varētu izskatīties "Formula 1" sacīkšu mašīna 2021. gadā, kad stāsies spēkā jaunie tehniskie noteikumi.

Lai gan šis seminārs notika aiz slēgtām durvīm, attēli ar prezentēto vīziju ātri nopludināti un jau aplidojuši sociālos tīklus.

"Ferrari" krāsojumā veidotais nākotnes F1 konceptauto dizains ir ievērojami atšķirīgs no mūsdienu mašīnām - tai ir krasi citādas formas antispārni, lai gan vienlaikus tie izskatās vienkāršāki nekā pašreizējie, tāpat spēkrats attēlots ar 18 collu riteņiem.

Pamanāms arī, ka daļa no aizmugurējā antispārna aizsedz riteņus, līdzīgi kā tas jau šobrīd ir "IndyCar" seriālā. Šāds risinājums paredzēts, lai izvairītos no bīstamām sekām, kas var rasties sadursmē saskaroties divu mašīnu riteņiem.

Šobrīd vēl nav skaidrs, cik realitātē spēkrati būs līdzīgi šim konceptam, jo "Liberty Media" turpina strādāt pie noteikumu sagatavošanas un pagaidām tie vēl nav apstiprināti.

Izmantotie resursi:
Motorsport.com: F1 News, MotoGP, Le Mans...

     [+] [-]

, 2018-09-13 17:03, pirms 2 nedēļām
Forsi. Man patik.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

Tev jābūt autorizētam,