VOC izsaka pateicību „Ledus gladiatoru” finālu brīvprātīgajiem

VOC izsaka pateicību „Ledus gladiatoru” finālu brīvprātīgajiem

"Ledus gladiatori" brīvprātīgie darbinieki Info centrā
Foto: Edgars Vaivads

No 25. līdz 27. janvārim Vidzemes Olimpiskajā centrā norisinājās 2014. gada „Ledus gladiatoru” finālsacensību pasākums. SIA „Vidzemes Olimpiskais centrs” izsaka vislielāko pateicību projekta brīvprātīgajiem darbiniekiem, kuri veicināja lielisku pasākuma norisi.

Trīs dienu garumā norisinājās „Ledus gladiatoru” fināli. Pašas sacensības notika ledus hallē, tikmēr pārējās komandas varēja piedalīties dažādās atrakcijās universālajā zālē, kā arī sacensties florbola stafešu uzdevumos, kas arī bija šīs "Ledus gladiatoru"sezonas mājas darbs. Brīvprātīgie ar savu aktīvo darbību nodrošināja sacensību norisi ledus hallē, slidu nomā, info centrā, universālās zāles atrakcijās un citos svarīgos posteņos, kur pildīja dažādus pienākumus. Projektā kā brīvprātīgie iesaistījās jaunieši no Valmieras 5.vidusskolas, Valmieras Pārgauja ģimnāzijas, Vidzemes Augstskolas studenti, kā arī brīvprātīgie, kas pasākuma organizēšanā iesaistījās paši personīgi.

Jolanta Dukure – „Ledus gladiatori 2013/2014”projekta vadītāja:
"Brīvprātīgo iesaistīšanās projektu organizatoriskajā darbā sportā ir pasaulē plaši izplatīta prakse, un man ir liels prieks, ka arī Valmierā un Vidzemes Olimpiskajā centrā tā darbojas. Cilvēka spēja reizēm darboties un palīdzēt, negaidot par to samaksu naudas izteiksmē, ir lieliska rakstura iezīmē. Tas liecina par personības attīstību, jo tikai dodot mēs arī varam saņemt."

Pateicībā par brīvprātīgo darbību tīrs dienu garumā, SIA „Vidzemes Olimpiskais centrs” kā pateicību nodrošina trīs publiskās slidošanas laikus: 3., 10. un 17. martā no 16:00. Pirms slidošanas katram dalībniekam ir jāuzrāda „Ledus gladiatoru” brīvprātīgo akreditācijas karte. Šajās publiskajās slidošanās aicināti arī SOS ciemata bērni un Valmieras mākslas skolas audzēkņi, kuri arī piedalījās „Ledus gladiatoru” projekta veiksmīgā norisē.

"Ledus gladiatori" projekta brīvprātīgie:

Nr.Brīvprātīgie
1.Ralfs Apsītis
2.Sandra Dzenīte
3.Egita Spirģe
4.Anete Rozenberga
5.Dāvis Piebalgs
6.Jēkabs Lapa
7.Elīna Sakne
8.Niks Ādamsons
9.Ieva Spalviņa
10.Gerda Dana Kreitāle
11.Liene Pāruma
12.Rita Ābelīte
13.Jurate Ertmane
14.Sintija Bāliņa
15.Kitija Čepule
16.Sāra Abrasivoma
17.Rovena Ločmele
18.Alise Janīte
19.Arta Gailīte
20.Agita Buliņa
21.Sabīne Anna Zīverte
22.Uldis Bērziņš
23.Mārcis Lovkins
24.Jurate Ertmane
25.Eduards Putninš
26.Ilze Sauša
27.Džeina Korteta
28.Ingus Ķirsis
29.Māris Rozenbahs

Tev jābūt autorizētam,