Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

28.novembrī noslēdzas pieteikšanās “Ledus gladiatoriem”

28.novembrī noslēdzas pieteikšanās “Ledus gladiatoriem”
Foto: Edgars Vaivads

Tuvojoties gada noslēgumam, gaidāmi pirmie "Ledus gladiatori" treniņi skolu komandām Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē. Tikmēr skolas, kuras vēl nav iesniegušas savu komandu pieteikumus, tas ir jāizdara līdz 28.novembrim.

Pirmie oficiālie treniņi plānoti jau šī gada decembrī, bet fināli norisināsies februāra beigās. Komandām savu pieteikumi ir jāsūta uz e-pasta adresi: info@vocsprots.lv, bet papildus informāciju par "Ledus gladiatoriem" var iegūt zvanot pa telefonu +371 29878192 (Jolanta). Pats pēdējais pieteikumu iesūtīšanas termiņš ir 28.novembris!

Šobrīd pēc saņemto komandu pieteikumiem un skolu izrādītās intereses, organizatori prognozē, ka arī šosezon visās klašu grupās kopā būs vairāk kā 70 komandu, kuras aptver visu Vidzemes reģionu. Jau šobrīd ir pieteikušās komandas no Rūjienas, Valkas, Mazsalacas, Stalbes, Limbažu, Raunas un citām Vidzemes vietām, kā arī Valmieras skolām.

Projekta organizatori atgādina, ka "Ledus gladiatori" finālsacensību diena būs grandiozs noslēguma pasākums. Tajā bez sacensībām būs dažādas izklaidējošas aktivitātes, piepūšamās atrakcijas un apbalvošanas ceremonija. Balvas par piedalīšanos iegūs visas komandas, neatkarīgi no ieņemtās vietas.