Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

Nākamnedēļ Vidzemes Olimpiskajā centrā norisināsies „Ledus gladiatori” finālsacensības

VOCsports
VOCsports

Nākamnedēļ Vidzemes Olimpiskajā centrā norisināsies „Ledus gladiatori” finālsacensības
Foto: Edgars Vaivads

No 24.-26. februārim Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē norisināsies, nu jau tradicionāli, Latvijas lielākās skolu slidošanas sacensības „Ledus gladiatori”, kas pulcē 1000 dalībniekus no dažādām Vidzemes reģiona skolām. Par ātrāko slidotāju titulu cīnīsies 4.-8. klašu skolnieku komandas.

„Ledus gladiatori” ir slidošanas sacensības skolniekiem, kas jau ceturto gadu norisinsinās Vidzemes Olimpiskajā centrā. Skolnieki sākot no decembra apmeklē slidošanas treniņus, apgūstot slidošanas elementus un trenējoties izslidot sacensību trases. Sacensībās piedalās piekto līdz astoto klašu skolnieku komandas, kas cīnās par uzvaru attiecīgajā klašu divīzijā, noskaidrojot Vidzemes ātrākās un veiklākās klases uz ledus.

Finālsacensīvbas norisināsies no 24.-26. februārim. Otrdien uz starta stāsies 4. un 5. klašu divīzijas dalībnieki. Trešdien sacentīsies 6. un 8. klašu divīzijas, bet ceturtdien par „Ledus gladiatori” ātrākās komandas titulu cīnīsies 7. klašu divīzijas komandas. Tradicionāli slidotājus tribīnēs atbalstīs līdzjutēji, kas sacentīsies par aktīvāko fanu titulu. Bez tā visa skolniekiem būs iespēja piedalīties dažādās jautrības stafetēs un Latvijas gumijlēcēju kluba atrakcijās.

Vidzemes Olimpiskā centra realizētā akcija „Ledus gladiatori” kopumā iesaista vairāk kā 1000 dalībniekus, apliecinot sacensību popularitāti skolnieku vidū. Šajā sezonā sacensības vērsušās plašumā un pirmo reiz „Ledus gladiatori” sacensības notiks arī Tukuma ledus hallē, kur finālsacensības norisināsies aprīlī.

Ar balvām „Ledus gladiatori” dalībniekus apbalvos SIA „Vidzemes Olimpiskais centrs”, kinoteātris „Gaisma”, „Aktīvā tūrisma centrs Eži”, atpūtas komplekss „Avoti”, „Basketbola klubs Valmiera”, Valmieras Bērnu sporta skola, baseins „Rifs”, „Valmieras ūdens”, „Valmieras stikla šķiedra”, „Valmieras Drāmas teātris”, „Čilli pica”, „SEB banka”, „Valmiermuižas alus” iesala dzēriens un Valmieras muzejs. Sacensību dienā dažādas aktivitātes nodrošinās arī „Latvijas Gumijlēcēju klubs” un „1188”.