„Ledus gladiatoru” darbnīca norisinājās Valmieras mākslas skolā

„Ledus gladiatoru” darbnīca norisinājās Valmieras mākslas skolā

Foto: Valmieras mākslas skolas 8.klase

Ceturtdien 6. februārī Valmieras mākslas skolā bija vērojama liela rosība īpašajā „Ledus gladiatoru” darbnīcā, kurā Valmieras bērnu SOS ciemata un Valmieras mākslas skolas jaunieši darināja „Ledus gladiatoru” logotipus. Izveidotās koka figūras paredzēts pasniegt kā balvas Vidzemes skolu slidošanas stafešu finālsacensībās, kuras no 25. - 27.februārim notiks Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē.

SIA „Vidzemes Olimpiskais centrs” (VOC), turpinot iepriekšējos gados aizsākto tradīciju, sadarbībā ar Valmieras bērnu SOS ciematu arī šajā sezonā rīkoja īpašo „Ledus gladiatoru” darbnīcu, kuras ietvaros bērni atveidoja slidošanas stafešu projekta „Ledus gladiatori 2013/14” logotipu, izstrādājot tā figūras no koka. Lai darbs ritētu raitāk un 135 koka figūras tiktu izkrāsotas, darbnīcai šogad pievienojās arī trīs Valmieras mākslas skolas klases. Jauniešu veidotie logotipi ir kā sava veida akcija „bērni - bērniem”, jo to pasniegšana paredzēta 25., 26.un 27.februārī, kad VOC ledus hallē norisināsies Latvijas lielākā skolu slidošanas projekta „Ledus gladiatori 2013/14” finālsacensības.

Savukārt Vidzemes Olimpiskais centrs bērniem un jauniešiem, kuri darbojās pie koka logotipu veidošanas, sniedz iespēju slidot „Disko uz ledus” ietvaros VOC ledus hallē. Tā ir lieliska iespēja bērniem ne tikai baudīt ziemas priekus uz ledus, bet arī nodarboties ar fiziskām aktivitātēm un gūt no tā pozitīvas emocijas.

„Ledus gladiatori 2013/14 ” atbalsta:

Valmieras pilsētas pašvaldība, HK ”Dinamo Rīga”, BK ”Valmiera”, atpūtas komplekss „Avoti”, kino „Gaisma”, peldbaseins „Rifs”, „Gaujas tramvajs”, slēpošanas centrs „Baiļi”, bērnu zinātnes centrs „Zinoo”, Gaujas stāvo krastu „Sajūtu parks, „ Čili pica”, zinātkāres centrs ”Zili brīnumi”, LGK atrakcijas, „Spēka pasaule”, AS „Valmieras stikla šķiedra”, SIA „Valmieras ūdens”, Valmieras bērnu sporta skola, VJC ”Vinda”, Valmieras mākslas skola, Vidzemes Augstskola, Valmieras sports studija.

„Ledus gladiatori 2013/14” organizē: SIA „Vidzemes Olimpiskais centrs”

Plašāka informācija par projektu ŠEIT
Pa tālr. +371 29878192
info@vocsports.lv

Tev jābūt autorizētam,