Limbažu skolotāja trīs sezonu pieredze "Ledus gladiatoros"

Limbažu skolotāja trīs sezonu pieredze "Ledus gladiatoros"

3. februārī Limbažu sākumskolas skolotājs Jānis Bitmanis atzīmēja savu jubileju ar viesošanos "Ledus gladiatoros". Organizatoru komanda sveica limbažnieku jubilejā un aicināja padalīties ar trīs gadu garumā gūtajiem iespaidiem slidošanas sacensībās.

"Man bija maz stundas, tāpēc bija vieglāk izbrīvēt laiku, lai dotos līdzi bērniem uz Valmieru," iemeslus, kāpēc nolēmis doties ar bērniem uz "Ledus gladiatoriem", skaidro Jānis.

"Šobrīd jauniešiem ir tik maz fizisko aktivitāšu, ka jebkurš šāda veida pasākums ir tiešām vajadzīgs mūsu bērniem."

"Katru gadu Limbažos ir liela piekrišana šīm sacensībām, bērniem patīk, turklāt – mūsējiem arī labi iet. Tiešām izdodas. Var redzēt, ka bērniem tas sagādā prieku. Bērni sacensībās atrod komandas sajūtu, tāpat iemācās slidot un, protams, tā ir patīkama izklaide. "

Skolotājs teic, ka Limbažu skolas komandas esot spēcīgas, jo viņiem ir īpašā komandas sajūta, viens otru atbalsta. To jau redz, kā viens par otru pārdzīvo. Tas vēlāk atspoguļojas arī skolā, klases gars veidojas arī šādā veidā.

"Spilgti atmiņā palicis pirmais gads, kurā mūsējiem izdevās uzvarēt. Tad bija tāds iekšējais apmierinājums.
Atmiņā palikuši arī pirmie slidojumi, kad citi slidinājām gar bortiem, bet daži uzreiz laida kā lielie," atminas Limbažu sākumskolas skolotājs.

"Pats trīs gadu laikā neesmu kāpis ar bērniem uz slidām, pašam vairāk patīk volejbols un līdzīgi sporta veidi.
Agrāk jau katru dienu skolā sanāca pasportot, pēdējā laikā tā mazāk atliek laika."

"No malas izskatās, ka bērniem ir ļoti interesanti iemācīties precīzi un ātri pieveikt trasē izvietotos šķēršļus. Katrā ziņā – progress ir ļoti redzams, ja salīdzina pirmo reizi un to, kā slido tagad."

Iepriekšējos gados sacensību laikā skolotājs Bitmanis esot bijis tribīnēs un atbalstījis komandas ar saukļiem „sarauj, sarauj”.

Jānis izteica savu redzējumu, kā komandai veiksies sacensībās: "No malas izskatās, ka Limbažiem atkal būs panākumi. Puiši, īpaši piektās klases, izskatās sevišķi ātri. Domāju, ka pirmais trijnieks neizpaliks."

Tev jābūt autorizētam,