Sākušies „Ledus gladiatoru” jaunās sezonas treniņi

Sākušies „Ledus gladiatoru” jaunās sezonas treniņi

"Ledus gladiatoru" trešā sezona ir sākusies, pirmo treniņu aizvadījusi Cēsu pilsētas pamatskolas 7. klase

Jau trešo ziemu pēc kārtas Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē norisinās lielākās Latvijas skolu slidošanas sacensības „Ledus gladiatori”. Trešajā sezonā savas slidošanas iemaņas pilnveidos vairāk, kā 70 klašu komandas no dažādām Vidzemes reģiona izglītības iestādēm. Cēsu pilsētas pamatskolas 7. Klase kā pirmā ar oficiālo treniņu uzsākusi „Ledus gladiatoru” trešo sezonu.

Projekta formāts paredz, ka tā ietvaros visām klašu komandām paredzēti trīs oficiālie treniņi, kuros skolēni instruktoru pavadībā apgūs gan slidošanas pamatprasmes, gan tieši tos elementus, kuri vēlāk priekšsacīkstēs un finālā būs iekļauti slidošanas stafetēs

Slidojumi un sacensības „Ledus gladiatoru" trešajā sezonā norisināsies 4.,5.,6.,7.un 8.klašu divīzijās. Visi stafešu elementi un sarežģītības pakāpe ir piemērota iesācēju slidot prasmes līmenim un konkrētam vecuma posmam.

Lai veicinātu bērnu un jauniešu vispusīgu attīstību, SIA „Vidzemes Olimpiskais centrs” (VOC) projekta "Ledus gladiatori" ietvaros šajā sezonā veidos īpašu „Ledus gladiatoru” mājas darbu. Mājas darba norisē, paralēli dalībai oficiālajos slidošanas treniņos,komandas tiks mudinātas uzlabot savas prasmes kādā citā sporta veidā. 2013/14. gada sezonā mājas darbs būs tieši saistīts ar florbolu.

Tev jābūt autorizētam,