• Nākamnedēļ Vidzemes Olimpiskajā centrā norisināsies „Ledus gladiatori” finālsacensības
  18.feb. Nākamnedēļ Vidzemes Olimpiskajā centrā norisināsies „Ledus gladiatori” finālsacensības
  No 24.-26. februārim Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē norisināsies, nu jau tradicionāli, Latvijas lielākās skolu slidošanas sacensības „Ledus gladiatori”, kas pulcē 1000 dalībniekus no dažādām Vidzemes reģiona skolām. Par ātrāko slidotāju titulu cīnīsies 4.-8. klašu skolnieku komandas.
 • Zināmi "Ledus gladiatori 2015" finālsacensību slidojumu laiki
  16.feb. papildināts Zināmi "Ledus gladiatori 2015" finālsacensību slidojumu laiki
  No 24.-26. februārim Vidzemes Olimpiskā centra (VOC) ledus hallē norisināsies Latvijas lielākā skolu slidošanas stafešu projekta „Ledus gladiatori 2015” finālsacensības. 24.februārī paredzēti lielie „fināli” 4. un 5. klašu divīzijā, 25.februārī 6.un 8.klašu divīzijā, savukārt 26.februārī par uzvaru cīnīsies 7.klašu komandas no dažādām Vidzemes reģiona izglītības iestādēm.

  Priekšsacīkstēs komandām būs jāveic 3 slidošanas stafetes: iesildīšanās stafete "sadarbība" bez laika kontroles un divas stafetes ar laika kontroli "tehnika" un "ātrums". Savukārt finālā divas stafetes - "tehnika" un "ātrums"
 • Video: "Ledus gladiatori 2015" aizvada pirmos treniņus
  19.dec. Video: "Ledus gladiatori 2015" aizvada pirmos treniņus
  Ceturto gadu pēc kārtas Vidzemes Olimpiskajā centrā norisināsies Latvijas lielākās skolu slidošanas sacensības "Ledus gladiatori". No decembra komandas aizvada pirmos treniņu gatavojoties finālsacensībām, kuras norisināsies februāra izskaņā,
 • Vidzemes skolu slidošanas sacensībās „Ledus gladiatori” komandu skaits tuvojas 80
  12.dec. Vidzemes skolu slidošanas sacensībās „Ledus gladiatori” komandu skaits tuvojas 80
  Ceturto gadu pēc kārtas Vidzemes Olimpiskajā centra ledus hallē norisināsies lielākās Vidzemes skolu slidošanas sacensības „Ledus gladiatori". Sacensībās šosezon piedalīsies gandrīz 80 komandas, kuras jau sākušas gatavoties, aizvadot pirmos treniņus.
 • 28.novembrī noslēdzas pieteikšanās “Ledus gladiatoriem”
  25.nov. 28.novembrī noslēdzas pieteikšanās “Ledus gladiatoriem”
  Tuvojoties gada noslēgumam, gaidāmi pirmie "Ledus gladiatori" treniņi skolu komandām Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē. Tikmēr skolas, kuras vēl nav iesniegušas savu komandu pieteikumus, tas ir jāizdara līdz 28.novembrim.
 • Sākusies pieteikšanās skolēnu sacensībām “Ledus gladiatori”
  03.nov. Sākusies pieteikšanās skolēnu sacensībām “Ledus gladiatori”
  No 3.novembra Vidzemes skolām ir atvērta pieteikšanās uz ātrslidošanas stafešu sacensībām “Ledus gladiatori”, kuras norisināsies no decembra līdz februārim. Klašu audzinātāji tiek aicināti no savas skolas pieteikt komandu 4.-8. klašu grupā, sūtot aizpildītu elektronisku pieteikuma anketu uz organizatoru norādīto e-pastu.
 • Tuvojas skolēnu populārās ātrslidošanas sacensības - “Ledus gladiatori”
  22.okt. Tuvojas skolēnu populārās ātrslidošanas sacensības - “Ledus gladiatori”
  Gada nogalē Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē norisināsies jau ceturtā “Ledus gladiatori” sezona. Projekta ietvaros vairāk kā 30 skolas no visas Vidzemes ziemas periodā piedalās slidošanas treniņos uz ledus, bet sezonas noslēgumā piecās vecuma grupās noskaidro uzvarētājus ātrslidošanas sacensībās. Pieteikšanās skolām sāksies jau novembrī.
 • "Ledus gladiatori 2014" REZULTĀTI
 • Noslēgušies „Ledus gladiatori” 2014. gada pavasara fināli!
  06.mar. Noslēgušies „Ledus gladiatori” 2014. gada pavasara fināli!
  No 25. līdz 27. februārim Vidzemes Olimpisko centru bija iekarojuši „Ledus gladiatori” no dažādām Vidzemes skolām. Trīs dienu garumā ledus hallē norisinājās finālu cīņas slidošanas stafetēs pavisam piecās klašu divīzijās. Divās grupās finālos triumfēja Valmieras pamatskolas audzēkņi, bet pa vienai uzvarai izdevās izcīnīt arī Limbažu sākumskolai, Valkas ģimnāzijai un Valmieras Valsts ģimnāzijai.
 • Video: Noslēgusies "Ledus gladiatoru" 2013-2014 sezona
  03.mar. Video: Noslēgusies "Ledus gladiatoru" 2013-2014 sezona
  Ar trīs dienu sacensībām Vidzemes Olimpiskajā centrā noslēdzās "Ledus gladiatoru" 2013-2014 sezona.
  Video: Vidzemes TV
 • Foto: Noslēgušies "Ledus gladiatori" 2014. gada fināli!
  28.feb. Foto: Noslēgušies "Ledus gladiatori" 2014. gada fināli!
  Ar lielisku un grandiozu finālu pasākumu ir noslēgušies "Ledus gladiatoru" 2013./2014. gada sezona. Fināla posmā skolu komandas ne tikai savā starpā sacentās uz ledus slidošanas stafetēs, bet arī varēja piedalīties florbola sacensībās, un darboties dažādās piepūšamajās atrakcijās. Visbeidzot SIA "Vidzemes Olimpiskais centrs" apbalvoja visus fināla posma dalībniekus, kā arī katras divīzijas uzvarētājus ar lieliskām balvām. Foto: Edgars Vaivads
 • VOC izsaka pateicību „Ledus gladiatoru” finālu brīvprātīgajiem
  28.feb. VOC izsaka pateicību „Ledus gladiatoru” finālu brīvprātīgajiem
  No 25. līdz 27. janvārim Vidzemes Olimpiskajā centrā norisinājās 2014. gada „Ledus gladiatoru” finālsacensību pasākums. SIA „Vidzemes Olimpiskais centrs” izsaka vislielāko pateicību projekta brīvprātīgajiem darbiniekiem, kuri veicināja lielisku pasākuma norisi.
 • Foto: "Ledus gladiatoru" finālu norise
  21.feb. Foto: "Ledus gladiatoru" finālu norise
  No 25. - 27. februārim Vidzemes Olimpiskajā centrā norisināsies "Ledus gladiatoru" fināli. Piedāvājam detalizētu norises izklāstu.
 • Video: SOS ciemats un mākslas skola iesaistās "Ledus gladiatoru" projektā
 • „Ledus gladiatori 2013/14" finālsacensību norise
  11.feb. papildināts „Ledus gladiatori 2013/14" finālsacensību norise
  No 25.-27. februārim Vidzemes Olimpiskā centrā (VOC) ledus hallē norisināsies Latvijas lielākā skolu slidošanas stafešu projekta „Ledus gladiatori 2013/14” fināl- sacensības. 25.februārī paredzēti lielie „fināli” 5. klašu divīzijā, 26.februārī 4.un 6.klašu divīzijā, savukārt 27.februārī par uzvaru cīnīsies 7.un 8.klašu komandas no dažādām Vidzemes reģiona izglītības iestādēm.

  Priekšsacīkstēs komandām būs jāveic 3 slidošanas stafetes: iesildīšanās stafete "sadarbība" bez laika kontroles un divas stafetes ar laika kontroli "tehnika" un "ātrums". Savukārt finālā divas stafetes - "tehnika" un "ātrums"
 • „Ledus gladiatoru” darbnīca norisinājās Valmieras mākslas skolā
  07.feb. „Ledus gladiatoru” darbnīca norisinājās Valmieras mākslas skolā
  Ceturtdien 6. februārī Valmieras mākslas skolā bija vērojama liela rosība īpašajā „Ledus gladiatoru” darbnīcā, kurā Valmieras bērnu SOS ciemata un Valmieras mākslas skolas jaunieši darināja „Ledus gladiatoru” logotipus. Izveidotās koka figūras paredzēts pasniegt kā balvas Vidzemes skolu slidošanas stafešu finālsacensībās, kuras no 25. - 27.februārim notiks Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē.
 • Limbažu skolotāja trīs sezonu pieredze "Ledus gladiatoros"
  06.feb. Limbažu skolotāja trīs sezonu pieredze "Ledus gladiatoros"
  3. februārī Limbažu sākumskolas skolotājs Jānis Bitmanis atzīmēja savu jubileju ar viesošanos "Ledus gladiatoros". Organizatoru komanda sveica limbažnieku jubilejā un aicināja padalīties ar trīs gadu garumā gūtajiem iespaidiem slidošanas sacensībās.
 • Tiek veidotas "Ledus gladiatoru" komandu vizītkartes
  14.jan. Tiek veidotas "Ledus gladiatoru" komandu vizītkartes
  Pilnā sparā jauno "Ledus gladiatoru" sezonu sākušas vairāk kā 70 komanda no piecām dažādām klašu divīzijām. Pasākuma organizatori jaunajā sezonā veido katrai klasei savu komandas vizītkarti.
 • Video: VINDA TV ielūkojas "Ledus gladiatoru" aizkulisēs
 • Sākušies „Ledus gladiatoru” jaunās sezonas treniņi
  04.dec. Sākušies „Ledus gladiatoru” jaunās sezonas treniņi
  Jau trešo ziemu pēc kārtas Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē norisinās lielākās Latvijas skolu slidošanas sacensības „Ledus gladiatori”. Trešajā sezonā savas slidošanas iemaņas pilnveidos vairāk, kā 70 klašu komandas no dažādām Vidzemes reģiona izglītības iestādēm. Cēsu pilsētas pamatskolas 7. Klase kā pirmā ar oficiālo treniņu uzsākusi „Ledus gladiatoru” trešo sezonu.
 • lasīt vairāk