Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

WTA 2018

Pirmdiena, 1. janvāris — pirmdiena, 31. decembris

Sacensību jaunumi
Brisbane International6:1, 6:3Anastasija Sevastova — Samantha Stosur

1. kārta

 
 1:6, 2:6Sevastova/Cirstea — Kichenok/Ninomiya

1. kārta

 
 6:2, 6:1Anastasija Sevastova — Sorana Cirstea

2. kārta

 
Shenzhen Open1:6, 4:6Aļona Ostapenko — Kristyna Pliskova

1. kārta

 
Brisbane International6:2, 6:4Anastasija Sevastova — Aleksandra Krunic

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 2:6, 3:6Alizé Cornet — Aliaksandra Sasnovich

Ceturtdaļfināls

 
 6:1, 6:7(6), 2:3Johanna Konta — Elina Svitolina

Ceturtdaļfināls
Konta izstājās gurna savainojuma dēļ

 
Shenzhen Open7:5, 7:5Irina-Camelia Begu — Timea Babos

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 6:3Maria Sharapova — Zarina Diyas

Ceturtdaļfināls

 
 6:2, 6:2Kiki Bertens — Aryna Sabalenka

Ceturtdaļfināls

 
Brisbane International6:3, 5:7, 2:6Kaia Kanepi — Karolína Plíšková

Ceturtdaļfināls

 
Shenzhen Open6:2, 6:2Katerina Siniakova — Kristyna Pliskova

Ceturtdaļfināls

 
Brisbane International6:7(3), 4:6Anastasija Sevastova — Aliaksandra Sasnovich

Pusfināls

 
Shenzhen Open6:1, 6:4Kiki Bertens — Irina-Camelia Begu

Pusfināls

 
 2:6, 6:3, 3:6Maria Sharapova — Katerina Siniakova

Pusfināls

 
Brisbane International7:5, 7:5Elina Svitolina — Karolína Plíšková

Pusfināls

 
ASB Classic0:6, 6:2, 6:2Su Wei Hsieh — Barbora Strýcová

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 4:6Polona Hercog — Julia Görges

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 6:2, 6:4Caroline Wozniacki — Sofia Kenin

Ceturtdaļfināls

 
 2:6, 2:6Agnieszka Radwańska — Sachia Vickery

Ceturtdaļfināls

 
 1:6, 4:6Su Wei Hsieh — Julia Görges

Pusfināls

 
 6:4, 6:4Caroline Wozniacki — Sachia Vickery

Pusfināls

 
Brisbane International2:6, 1:6Aliaksandra Sasnovich — Elina Svitolina

Fināls

 
Shenzhen Open6:1, 2:6, 6:0Kiki Bertens — Katerina Siniakova

Fināls

 
Sydney International6:7(3), 1:6Aļona Ostapenko — Ekaterina Makarova

1. kārta

 
ASB Classic4:6, 6:7(4)Caroline Wozniacki — Julia Görges

Fināls

 
Sydney International3:6, 1:6Anastasija Sevastova — Dominika Cibulková

1. kārta

 
 6:1, 4:6, [8:10]Ostapenko/Stephens — Bondarenko/Dellacqua

1. kārta

 
Hobart International0:6, 4:6Donna Vekic — Heather Watson

Ceturtdaļfināls

 
Sydney InternationalZaudējums bez cīņasGarbiñe Muguruza — Daria Gavrilova

Mugurusa no mača atteicās kājas savainojuma dēļ

 
Hobart InternationalZaudējums bez cīņasMonica Niculescu — Elise Mertens

Ceturtdaļfināls
Nikulesku no mača atteicās kakla savainojuma dēļ

 
 1:6, 1:6Aryna Sabalenka — Lesia Tsurenko

Ceturtdaļfināls

 
Sydney International3:6, 2:6Barbora Strýcová — Ashleigh Barty

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 1:6Dominika Cibulková — Angelique Kerber

Ceturtdaļfināls

 
Hobart International7:6(5), 6:1Mihaela Buzarnescu — Alison Riske

Ceturtdaļfināls

 
Sydney International6:1, 6:2Camila Giorgi — Agnieszka Radwańska

Ceturtdaļfināls

 
Hobart International4:6, 6:1, 2:6Heather Watson — Elise Mertens

Pusfināls

 
Sydney International6:3, 4:6, 2:6Daria Gavrilova — Ashleigh Barty

Pusfināls

 
Hobart International2:6, 2:6Lesia Tsurenko — Mihaela Buzarnescu

Pusfināls

 
Sydney International2:6, 3:6Camila Giorgi — Angelique Kerber

Pusfināls

 
Hobart International1:6, 6:4, 3:6Mihaela Buzarnescu — Elise Mertens

Fināls

 
Sydney International4:6, 4:6Ashleigh Barty — Angelique Kerber

Fināls

 
St.Petersburg Ladies Trophy7:6(6), 6:3Aļona Ostapenko — Vera Zvonareva

2. kārta

 
 0:6, 2:6Aļona Ostapenko — Petra Kvitová

Ceturtdaļfināls

 
Taiwan Open5:7, 3:6Yulia Putintseva — Kateryna Kozlova

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 4:6, 4:6Monica Niculescu — Sabine Lisicki

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 0:6Eugenie Bouchard — Yafan Wang

Ceturtdaļfināls

 
St.Petersburg Ladies Trophy6:3, 6:3Julia Görges — Elena Rybakina

Ceturtdaļfināls

 
Taiwan Open6:1, 6:3Timea Babos — Magda Linette

Ceturtdaļfināls

 
St.Petersburg Ladies Trophy6:4, 6:3Kristina Mladenovic — Kateřina Siniaková

Ceturtdaļfināls

 
 6:7(2), 3:6Caroline Wozniacki — Daria Kasatkina

Ceturtdaļfināls

 
Taiwan Open5:7, 4:6Sabine Lisicki — Kateryna Kozlova

Pusfināls

 
 3:6, 4:6Yafan Wang — Timea Babos

Pusfināls

 
St.Petersburg Ladies Trophy5:7, 6:4, 2:6Julia Görges — Petra Kvitová

Pusfināls

 
 6:3, 3:6, 2:6Daria Kasatkina — Kristina Mladenovic

Pusfināls

 
Taiwan Open7:5, 6:1Timea Babos — Kateryna Kozlova

Fināls

 
St.Petersburg Ladies Trophy1:6, 2:6Kristina Mladenovic — Petra Kvitová

Fināls

 
Qatar Total Open6:3, 6:4Anastasija Sevastova — Donna Vekić

1. kārta

 
 4:6, 6:1, [10:8]Ostapenko/Dabrowski — Melichar/Peschke

1. kārta

 
 6:4, 6:1Anastasija Sevastova — Naomi Osaka

2. kārta

 
 1:6, 3:6Aļona Ostapenko — Mihaela Buzărnescu

1. kārta

 
 4:6, 3:6Anastasija Sevastova — Kiki Bertens

3. kārta

 
 3:0Ostapenko/Dabrowski — Šafářová/Strýcová

2. kārta

 
 6:3, 1:6, 4:6Caroline Garcia — Garbiñe Muguruza

Ceturtdaļfināls

 
 0:6, 4:6Catherine Bellis — Kiki Bertens

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 6:4Ostapenko/Dabrowski — Bondarenko/Krunic

Ceturtdaļfināls

 
 7:6(4), 1:6, 6:3Caroline Wozniacki — Angelique Kerber

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 2:1Petra Kvitová — Julia Görges

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 6:3Ostapenko/Dabrowski — Krejčíková/Siniaková

Pusfināls

 
 Uzvara bez cīņasGarbiñe Muguruza — Kiki Bertens

Pusfināls

 
 6:3, 6:7(5), 5:7Caroline Wozniacki — Petra Kvitová

Pusfināls

 
 6:3, 6:3Ostapenko/Dabrowski — Klepač/Martínez Sánchez

Fināls

 
 3:6, 6:3, 6:4Petra Kvitová — Garbiñe Muguruza

Fināls

 
Dubai Duty Free Tennis Championships6:3, 6:7(9), 3:6Anastasija Sevastova — Ekaterina Makarova

1. kārta

 
 2:6, 3:6Ostapenko/Sevastova — Melichar/Peschke

1. kārta

 
 1:6, 6:7(6)Aļona Ostapenko — Elena Vesnina

2. kārta

 
 6:2, 6:4Elina Svitolina — Naomi Osaka

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 3:6Karolína Plíšková — Angelique Kerber

Ceturtdaļfināls

 
 5:7, 2:6Caroline Garcia — Garbiñe Muguruza

Ceturtdaļfināls

 
 7:6(5), 6:1Daria Kasatkina — Elena Vesnina 
Hungarian Ladies Open4:6, 2:6Petra Martic — Viktoria Kuzmova

Ceturtdaļfināls

 
Dubai Duty Free Tennis Championships3:6, 7:6(11), 6:1Daria Kasatkina — Garbiñe Muguruza

Pusfināls

 
Hungarian Ladies Open6:3, 6:4Mona Barthel — Ysaline Bonaventure

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 6:2Dominika Cibulková — Johanna Larsson

Ceturtdaļfināls

 
Dubai Duty Free Tennis Championships6:3, 6:3Elina Svitolina — Angelique Kerber

Pusfināls

 
Hungarian Ladies Open6:2, 6:4Alison Van Uytvanck — Shuai Zhang

Ceturtdaļfināls

 
Dubai Duty Free Tennis Championships6:4, 6:0Elina Svitolina — Daria Kasatkina

Fināls

 
Hungarian Ladies Open6:3, 6:2Dominika Cibulková — Mona Barthel

Pusfināls

 
 4:6, 2:6Viktoria Kuzmova — Alison Van Uytvanck

Pusfināls

 
 3:6, 6:3, 5:7Dominika Cibulková — Alison Van Uytvanck

Fināls

 
Abierto Mexicano Telcel4:6, 7:5, 2:6Sloane Stephens — Stefanie Voegele

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 6:4, 2:6Veronica Cepede Royg — Daria Gavrilova

Ceturtdaļfināls

 
 6:2, 6:2Lesia Tsurenko — Kristina Mladenovic

Ceturtdaļfināls

 
 2:6, 1:6Shuai Zhang — Rebecca Peterson

Ceturtdaļfināls

 
 2:6, 4:6Daria Gavrilova — Lesia Tsurenko

Pusfināls

 
 6:4, 7:6(5)Stefanie Voegele — Rebecca Peterson

Pusfināls

 
 7:5, 6:7(2), 2:6Stefanie Voegele — Lesia Tsurenko

Fināls

 
BNP Paribas Open2:6, 3:6Ostapenko/Sevastova — Chan/Chan

1. kārta

 
 6:4, 3:6, 6:1Aļona Ostapenko — Belinda Bencic

2. kārta

 
 6:2, 2:6, 6:1Anastasija Sevastova — Monica Puig

2. kārta

 
 3:6, 3:6Aļona Ostapenko — Petra Martić

3. kārta

 
 6:3, 6:3Anastasija Sevastova — Julia Görges

3. kārta

 
 6:7(6), 4:6Anastasija Sevastova — Venus Williams

4. kārta

 
 6:4, 6:7(5), 6:3Kiki Bertens — Petra Martic

Ceturtdaļfināls

 
 6:2, 6:3Naomi Osaka — Karolína Plíšková

Ceturtdaļfināls

 
 0:6, 2:6Angelique Kerber — Daria Kasatkina

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 6:2Venus Williams — Carla Suarez Navarro

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 4:6, 5:7Venus Williams — Daria Kasatkina

Pusfināls

 
 3:6, 0:6Kiki Bertens — Naomi Osaka

Pusfināls

 
 6:3, 6:2Naomi Osaka — Daria Kasatkina

Fināls

 
Miami Open7:5, 6:4Anastasija Sevastova — Alizé Cornet

2. kārta

 
 6:4, 6:4Aļona Ostapenko — Timea Babos

2. kārta

 
 6:3, 4:6, 1:6Anastasija Sevastova — Victoria Azarenka

3. kārta

 
 6:2, 7:6(2)Aļona Ostapenko — Beatriz Haddad Maia

3. kārta

 
 1:6, 4:6Ostapenko/Sevastova — Chan/Chan

1. kārta

 
 7:6(4), 6:3Aļona Ostapenko — Petra Kvitová

4. kārta

 
 6:1, 6:2Sloane Stephens — Angelique Kerber

Ceturtdaļfināls

 
 7:6(3), 7:6(5)Aļona Ostapenko — Elina Svitolina

Ceturtdaļfināls

 
 7:5, 6:3Victoria Azarenka — Karolína Plíšková

Ceturtdaļfināls

 
 2:6, 3:6Venus Williams — Danielle Collins

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 2:6, 1:6Victoria Azarenka — Sloane Stephens

Pusfināls

 
 7:6(1), 6:3Aļona Ostapenko — Danielle Collins

Pusfināls

 
 6:7(5), 1:6Aļona Ostapenko — Sloane Stephens

Fināls

 
Volvo Car Open7:5, 6:7(5), 6:1Anastasija Sevastova — Caroline Dolehide

2. kārta

 
 6:3, 6:4Anastasija Sevastova — Ashleigh Barty

3. kārta

 
 6:4, 6:0Anastasija Sevastova — Kristyna Pliskova

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 6:3Julia Görges — Daria Kasatkina

Ceturtdaļfināls

 
 2:6, 7:6(5), 5:7Bernarda Pera — Madison Keys

Ceturtdaļfināls

 
Abierto GNP Seguros6:0, 6:3Sachia Vickery — Magdalena Rybarikova

Ceturtdaļfināls

 
Volvo Car Open6:7(5), 3:6Anastasija Sevastova — Julia Görges

Pusfināls

 
Abierto GNP Seguros4:6, 2:6Monica Puig — Timea Babos

Ceturtdaļfināls

 
Volvo Car Open2:6, 5:7Alizé Cornet — Kiki Bertens

Ceturtdaļfināls

 
Abierto GNP Seguros2:6, 4:6Danielle Collins — Ana Bogdan

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 6:0Garbiñe Muguruza — Ajla Tomljanovic

Ceturtdaļfināls

 
 1:6, 6:2, 6:2Timea Babos — Sachia Vickery

Pusfināls

 
 6:0, 7:5Garbiñe Muguruza — Ana Bogdan

Pusfināls

 
Samsung Open3:6, 2:6Diāna Marcinkeviča — Alexandra Cadanțu

Kvalifikācijas 1. kārta

 
Volvo Car Open6:4, 6:7(2), 7:6(5)Kiki Bertens — Madison Keys

Pusfināls

 
 6:2, 6:1Kiki Bertens — Julia Görges

Fināls

 
Abierto GNP Seguros3:6, 6:4, 6:3Garbiñe Muguruza — Timea Babos

Fināls

 
Claro Open Colsanitas1:6, 0:1Emiliana Arango — Anna Karolina Schmiedlova

Ceturtdaļfināls

 
 1:6, 1:6Daniela Seguel — Ana Bogdan

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 3:6, 6:1Dalila Jakupovic — Magda Linette

Ceturtdaļfināls

 
 6:1, 6:3Lara Arruabarrena — Johanna Larsson

Ceturtdaļfināls

 
Samsung Open4:6, 7:5, 6:7(0)Mona Barthel — Elise Mertens

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 6:7(4)Kirsten Flipkens — Vera Lapko

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 3:6Tamara Korpatsch — Stefanie Voegele

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 0:6Camla Giorgi — Aryna Sabalenka

Ceturtdaļfināls

 
 1:6, 6:4, 4:6Vera Lapko — Elise Mertens

Pusfināls

 
 4:6, 2:6Stefanie Voegele — Aryna Sabalenka

Pusfināls

 
Claro Open Colsanitas3:6, 2:6Ana Bogdan — Anna Karolina Schmiedlova

Pusfināls

 
 6:1, 6:2Lara Arruabarrena — Dalila Jakupovic

Pusfināls

 
Samsung Open5:7, 2:6Aryna Sabalenka — Elise Mertens

Fināls

 
Claro Open Colsanitas6:2, 6:4Anna Karolina Schmiedlova — Lara Arruabarrena

Fināls

 
Porsche Tennis Grand Prix7:6(2), 2:6, [10:2]Ostapenko/Savchuk — Lottner/Rueffer

1. kārta

 
 6:3, 6:0Aļona Ostapenko — Zarina Diyas

2. kārta

 
 1:6, 6:7(10)Ostapenko/Savchuk — Atawo/Groenefeld

Ceturtdaļfināls

 
 7:5, 5:7, 4:6Aļona Ostapenko — Karolína Plíšková

Ceturtdaļfināls

 
TEB BNP Paribas Istanbul Cup6:3, 7:6(6)Maria Sakkari — Arantxa Rus

Ceturtdaļfināls

 
 6:1, 1:6, 7:5Polona Hercog — Svetlana Kuznetsova

Ceturtdaļfināls

 
Porsche Tennis Grand Prix4:6, 1:6Kiki Bertens — CoCo Vandeweghe

Ceturtdaļfināls

 
 7:6(4), 4:6, 2:6Elina Svitolina — Caroline Garcia

Ceturtdaļfināls

 
TEB BNP Paribas Istanbul Cup6:4, 3:6Caroline Wozniacki — Pauline Parmentier

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 6:7(1), 1:6Donna Vekic — Irina-Camelia Begu

Ceturtdaļfināls

 
Porsche Tennis Grand Prix7:5, 6:7(6), 6:4Anett Kontaveit — Anastasia Pavlyuchenkova

Ceturtdaļfināls

 
TEB BNP Paribas Istanbul Cup4:6, 2:6Maria Sakkari — Polona Hercog

Pusfināls

 
 6:3, 6:4Pauline Parmentier — Irina-Camelia Begu

Pusfināls

 
Porsche Tennis Grand Prix6:4, 6:2CoCo Vandeweghe — Caroline Garcia

Pusfināls

 
Prague Open4:6, 7:5, 1:6Diāna Marcinkeviča — Misaki Doi

Kvalifikācijas 1. kārta

 
Porsche Tennis Grand Prix6:4, 6:2Karolína Plíšková — Anett Kontaveit

Pusfināls

 
 6:7(2), 4:6CoCo Vandeweghe — Karolína Plíšková

Fināls

 
TEB BNP Paribas Istanbul Cup6:4, 3:6, 6:3Pauline Parmentier — Polona Hercog

Fināls

 
Prague Open6:4, 1:6, [12:14]Marcinkeviča/Sasnovich — Kuzmova/Ruse

1. kārta

 
 3:6, 3:6Kateřina Siniaková — Petra Kvitová

Ceturtdaļfināls

 
Grand Prix de SAR La Princesse Lalla Meryem6:2, 1:0Aleksandra Krunic — Paula Badosa Gibert

Ceturtdaļfināls

 
Prague Open6:4, 6:3Shuai Zhang — Jasmine Paolini

Ceturtdaļfināls

 
Grand Prix de SAR La Princesse Lalla Meryem6:3, 3:6, 3:6Jana Fett — Ajla Tomljanovic

Ceturtdaļfināls

 
Prague Open2:6, 3:6Kristyna Pliskova — Mihaela Buzarnescu

Ceturtdaļfināls

 
Grand Prix de SAR La Princesse Lalla Meryem6:3, 6:1Elise Mertens — Sara Errani

Ceturtdaļfināls

 
Prague Open2:6, 3:6Samantha Stosur — Camila Giorgi

Ceturtdaļfināls

 
Grand Prix de SAR La Princesse Lalla Meryem1:6, 1:6Katarina Zavatska — Su-Wei Hsieh

Ceturtdaļfināls

 
Prague Open6:7(6), 0:6Shuai Zhang — Petra Kvitová

Pusfināls

 
 4:6, 6:3, 7:5Mihaela Buzarnescu — Camila Giorgi

Pusfināls

 
Grand Prix de SAR La Princesse Lalla Meryem7:5, 6:2Ajla Tomljanovic — Aleksandra Krunic

Pusfināls

 
 6:0, 6:2Elise Mertens — Su-Wei Hsieh

Pusfināls

 
Prague Open6:4, 2:6, 3:6Mihaela Buzarnescu — Petra Kvitová

Fināls

 
Grand Prix de SAR La Princesse Lalla Meryem6:2, 7:6(4)Elise Mertens — Ajla Tomljanovic

Fināls

 
Mutua Madrid Open3:6, 3:6Aļona Ostapenko — Irina-Camelia Begu

1. kārta

 
 6:3, 4:6, 6:3Anastasija Sevastova — Anna Karolina Schmiedlova

1. kārta

 
 1:6, 4:6Anastasija Sevastova — Kiki Bertens

2. kārta

 
 6:2, 6:3Caroline Garcia — Carla Suárez Navarro

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 3:6Kiki Bertens — Karolína Plíšková

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 2:6, 3:6Maria Sharapova — Kiki Bertens

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 0:6Daria Kasatkina — Petra Kvitová

Ceturtdaļfināls

 
 2:6, 2:6Caroline Garcia — Kiki Bertens

Pusfināls

 
 6:7(4), 3:6Karolína Plíšková — Petra Kvitová

Pusfināls

 
 7:6(6), 4:6, 6:3Petra Kvitová — Kiki Bertens

Fināls

 
Internazionali BNL d'Italia7:6(4), 6:3Ostapenko/Cirstea — Sevastova/Rybarikova

1. kārta

 
 6:3, 3:0Anastasija Sevastova — Kristina Mladenovic

1. kārta

 
 6:2, 7:5Aļona Ostapenko — Shuai Zhang

2. kārta

 
 6:4, 6:4Anastasija Sevastova — Aleksandra Krunić

2. kārta

 
 2:6, 6:3, 6:4Aļona Ostapenko — Johanna Konta

3. kārta

 
 2:6, 7:5, 3:6Anastasija Sevastova — Caroline Wozniacki

3. kārta

 
 6:3, 6:3Ostapenko/Cirstea — Kuznetsova/Pliskova

2. kārta

 
 7:6(6), 4:6, 5:7Aļona Ostapenko — Maria Sharapova

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 4:6Angelique Kerber — Elina Svitolina

Ceturtdaļfināls

 
Internationaux de Strasbourg6:3, 5:7, 3:6Diāna Marcinkeviča — Jessica Pieri

Kvalifikācijas 1. kārta

 
Internazionali BNL d'Italia6:3, 6:1Anett Kontaveit — Caroline Wozniacki

Ceturtdaļfināls

 
 6:2, 7:5Ostapenko/Cirstea — Babos/Mladenovic

Ceturtdaļfināls

 
 6:2, 6:3Kiki Bertens — Caroline Garcia

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 6:3Elina Svitolina — Anett Kontaveit

Pusfināls

 
 2:6, 3:6Ostapenko/Cirstea — Barty/Schuurs

Pusfināls

 
 4:6, 6:1, 6:4Kiki Bertens — Maria Sharapova

Pusfināls

 
 0:6, 4:6Kiki Bertens — Elina Svitolina

Fināls

 
Internationaux de Strasbourg7:5, 6:4Ashleigh Barty — Qiang Wang

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 6:2Anastasia Pavlyuchenkova — Zarina Diyas

Ceturtdaļfināls

 
 0:6, 3:6Su-Wei Hsieh — Mihaela Buzarnescu

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 6:3Dominika Cibulková — Samantha Stosur

Ceturtdaļfināls

 
Nürnberger Versicherungs Cup5:7, 7:5, 6:4Johanna Larsson — Kristyna Pliskova

Ceturtdaļfināls

 
 7:5, 6:4Kateřina Siniaková — Fanny Stollar

Ceturtdaļfināls

 
 2:6, 7:5, 1:0Alison Riske — Sorana Cirstea

Ceturtdaļfināls

 
 7:5, 3:6, 6:7(3)Kiki Bertens — Kirsten Flipkens

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 3:6, 1:6Kateřina Siniaková — Johanna Larsson

Pusfināls

 
Internationaux de Strasbourg6:2, 6:7(5), 1:6Mihaela Buzarnescu — Dominika Cibulková

Pusfināls

 
 4:6, 0:1Ashleigh Barty — Anastasia Pavlyuchenkova

Pusfināls

 
Nürnberger Versicherungs Cup6:3, 6:1Alison Riske — Kirsten Flipkens

Pusfināls

 
 6:7(4), 4:6Alison Riske — Johanna Larsson

Fināls

 
Internationaux de Strasbourg6:7(5), 7:6(3), 7:6(6)Anastasia Pavlyuchenkova — Dominika Cibulková

Fināls

 
Libéma Open2:6, 2:6Veronika Kudermetova — Aleksandra Krunic

Ceturtdaļfināls

 
Nature Valley Open Nottingham7:5, 6:1Donna Vekic — Mona Barthel

Ceturtdaļfināls

 
Libéma Open7:6(6), 3:6, 7:6(12)CoCo Vandeweghe — Alison Riske

Ceturtdaļfināls

 
Nature Valley Open Nottingham6:0, 6:2Ashleigh Barty — Katie Boulter

Ceturtdaļfināls

 
Libéma Open4:6, 4:6Aryna Sabalenka — Kirsten Flipkens

Ceturtdaļfināls

 
Nature Valley Open Nottingham4:6, 2:6Dalila Jakupovic — Johanna Konta

Ceturtdaļfināls

 
Libéma Open6:3, 6:2Viktoria Kuzmova — Antonia Lottner

Ceturtdaļfināls

 
Nature Valley Open Nottingham6:4, 6:1Naomi Osaka — Mihaela Buzarnescu

Ceturtdaļfināls

 
Libéma Open6:2, 6:7(4), 6:7(1)CoCo Vandeweghe — Aleksandra Krunic

Pusfināls

 
 7:5, 6:7(7), 6:4Kirsten Flipkens — Viktoria Kuzmova

Pusfināls

 
Nature Valley Open Nottingham6:3, 6:4Ashleigh Barty — Naomi Osaka

Pusfināls

 
 6:2, 6:3Johanna Konta — Donna Vekic

Pusfināls

 
Libéma Open6:7(0), 7:5, 6:1Aleksandra Krunic — Kirsten Flipkens

Fināls

 
Nature Valley Open Nottingham6:3, 3:6, 6:4Ashleigh Barty — Johanna Konta

Fināls

 
Mallorca Open6:3, 6:3Anastasija Sevastova — Svetlana Kuznetsova

1. kārta

 
 1:6, 6:3, 6:1Anastasija Sevastova — Antonia Lottner

2. kārta

 
 3:6, 6:3, 6:1Anastasija Sevastova — Alja Tomljanovic

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 3:6Caroline Garcia — Sofia Kenin

Ceturtdaļfināls

 
Nature Valley Classic Birmingham6:2, 6:4Magdalena Rybarikova — Dalila Jakupovic

Ceturtdaļfināls

 
Mallorca Open7:6(3), 4:6, 6:4Tatjana Maria — Lucie Safarova

Ceturtdaļfināls

 
Nature Valley Classic Birmingham7:5, 3:0Barbora Strycova — Lesia Tsurenko

Ceturtdaļfināls

 
 1:6, 4:6Julia Görges — Petra Kvitová

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 6:2Mihaela Buzarnescu — Elina Svitolina

Ceturtdaļfināls

 
Mallorca Open6:4, 6:2Samantha Stosur — Alison Riske

Ceturtdaļfināls

 
 7:6(1), 6:1Anastasija Sevastova — Samantha Stosur

Pusfināls

 
Nature Valley Classic Birmingham6:7(1), 4:6Barbora Strycova — Magdalena Rybarikova

Pusfināls

 
 6:3, 6:2Petra Kvitová — Mihaela Buzarnescu

Pusfināls

 
Mallorca Open2:6, 6:2, 4:6Sofia Kenin — Tatjana Maria

Pusfināls

 
 4:6, 5:7Anastasija Sevastova — Tatjana Maria

Fināls

 
Nature Valley Classic Birmingham6:4, 1:6, 2:6Magdalena Rybarikova — Petra Kvitová

Fināls

 
Nature Valley International Eastbourne6:3, 7:5Aļona Ostapenko — Kaia Kanepi

2. kārta

 
 6:3, 6:4Anastasija Sevastova — Harriet Dart

2. kārta

 
 6:1, 6:2Aļona Ostapenko — Mihaela Buzarnescu

3. kārta

 
 4:6, 4:6Anastasija Sevastova — Daria Kasatkina

3. kārta

 
 2:6, 5:7Aļona Ostapenko — Agnieszka Radwańska

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 2:6, 7:6(5)Aryna Sabalenka — Karolína Plíšková

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 6:3Caroline Wozniacki — Ashleigh Barty

Ceturtdaļfināls

 
 6:1, 6:7(3), 7:6(3)Angelique Kerber — Daria Kasatkina

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 6:1, 3:6Agnieszka Radwańska — Aryna Sabalenka

Pusfināls

 
 2:6, 7:6(4) 6:4Caroline Wozniacki — Angelique Kerber

Pusfināls

 
 7:5, 7:6(5)Caroline Wozniacki — Aryna Sabalenka

Fināls

 
Ladies Championship Gstaad4:6, 3:6Diāna Marcinkeviča — Kathinka Von Deichmann

Kvalifikācijas 1. kārta

 
BRD Bucharest Open4:6, 6:2, 7:6(1)Anastasija Sevastova — Dalila Jakupović

1. kārta

 
 6:1, 7:5Anastasija Sevastova — Arantxa Rus

2. kārta

 
Ladies Championship Gstaad6:2, 6:3Marketa Vondrousova — Evgeniya Rodina

Ceturtdaļfināls

 
 1:6, 2:6Sara Sorribes Tormo — Mandy Minella

Ceturtdaļfināls

 
BRD Bucharest Open5:7, 6:4, 4:6Laura Siegemund — Petra Martic

Ceturtdaļfināls

 
Ladies Championship Gstaad5:7, 0:6Veronika Kudermetova — Eugenie Bouchard

Ceturtdaļfināls

 
BRD Bucharest Open6:7(4), 3:6Yafan Wang — Mihaela Buzarnescu

Ceturtdaļfināls

 
Ladies Championship Gstaad6:4, 7:6(2)Alizé Cornet — Samantha Stosur

Ceturtdaļfināls

 
BRD Bucharest Open3:6, 6:3, 6:2Anastasija Sevastova — Sorana Cirstea

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 1:6Ons Jabeur — Polona Hercog

Ceturtdaļfināls

 
 6:1Anastasija Sevastova — Polona Hercog

Pusfināls

 
Ladies Championship Gstaad6:4, 2:6, 2:6Marketa Vondrousova — Mandy Minella

Pusfināls

 
 7:6(5), 1:0Alizé Cornet — Eugenie Bouchard

Pusfināls

 
BRD Bucharest Open6:4, 6:4Petra Martic — Mihaela Buzarnescu

Pusfināls

 
 7:6(4), 6:2Anastasija Sevastova — Petra Martic

Fināls

 
Ladies Championship Gstaad6:4, 7:6(6)Alizé Cornet — Mandy Minella

Fināls

 
Moscow River Cup6:2, 3:6, 6:4Anastasija Sevastova — Pauline Parmentier

1. kārta

 
 6:2, 6:7(5), 6:4Anastasija Sevastova — Irina Bara

2. kārta

 
JiangXi Open3:6, 6:4, 2:6En-Shuo Liang — Magda Linette

Ceturtdaļfināls

 
Moscow River Cup3:6, 3:6Julia Görges — Olga Danilovic

Ceturtdaļfināls

 
JiangXi Open3:6, 0:6Fangzhou Liu — Qiang Wang

Ceturtdaļfināls

 
Moscow River Cup6:1, 3:6, 2:6Valentina Ivakhnenko — Anastasia Potapova

Ceturtdaļfināls

 
JiangXi Open6:7(3), 6:4, 1:6Shuai Zhang — Lin Zhu

Ceturtdaļfināls

 
Moscow River Cup3:6, 4:6Laura Siegemund — Tamara Zidansek

Ceturtdaļfināls

 
JiangXi Open3:6, 4:6Fang Ying Xun — Saisai Zheng

Ceturtdaļfināls

 
Moscow River CupZaudējums bez cīņasAnastasija Sevastova — Aliaksandra Sasnovich

Ceturtdaļfināls
Sevastova no mača atteicās kreisās kājas savainojuma dēļ.

 
JiangXi Open5:7, 2:6Magda Linette — Qiang Wang

Pusfināls

 
Moscow River Cup3:6, 6:3, 5:2Anastasia Potapova — Tamara Zidansek

Pusfināls

 
JiangXi Open3:6, 6:1, 2:6Lin Zhu — Saisai Zheng

Pusfināls

 
Moscow River Cup6:2, 5:7, 7:5Olga Danilovic — Aliaksandra Sasnovich

Pusfināls

 
JiangXi Open5:7, 0:4Saisai Zheng — Qiang Wang

Fināls

 
Moscow River Cup7:5, 6:7(1), 6:4Olga Danilovic — Anastasia Potapova

Fināls

 
Citi Open3:6, 6:2, 6:7(8)Belinda Bencic — Andrea Petkovic

Ceturtdaļfināls

 
Mubadala Silicon Valley Classic6:1, 7:5Mihaela Buzarnescu — Ajla Tomljanovic

Ceturtdaļfināls

 
Citi Open2:6, 2:6Yulia Putintseva — Svetlana Kuznetsova

Ceturtdaļfināls

 
 1:6, 6:7(0)Magda Linette — Donna Vekic

Ceturtdaļfināls

 
Mubadala Silicon Valley Classic6:7(4), 3:6Johanna Konta — Elise Mertens

Ceturtdaļfināls

 
Citi Open6:3, 6:1Saisai Zheng — Allie Kiick

Ceturtdaļfināls

 
Mubadala Silicon Valley Classic7:6(4), 0:3Victoria Azarenka — Danielle Collins

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 6:7(2)Venus Williams — Maria Sakkari

Ceturtdaļfināls

 
Citi Open6:2, 6:2Svetlana Kuznetsova — Andrea Petkovic

Pusfināls

 
Mubadala Silicon Valley Classic6:4, 3:6, 1:6Elise Mertens — Mihaela Buzarnescu

Pusfināls

 
Citi Open5:7, 3:6Saisai Zheng — Donna Vekic

Pusfināls

 
Mubadala Silicon Valley Classic6:3, 5:7, 2:6Danielle Collins — Maria Sakkari

Pusfināls

 
Rogers Cup6:1, 6:0Anastasija Sevastova — Aleksandra Krunic

1. kārta

 
Citi Open6:4, 6:7(7), 2:6Donna Vekic — Svetlana Kuznetsova

Fināls

 
Mubadala Silicon Valley Classic1:6, 0:6Maria Sakkari — Mihaela Buzarnescu

Fināls

 
Rogers Cup7:6(6), 1:6, 2:6Aļona Ostapenko — Johanna Konta

1. kārta

 
 5:7, 6:4, [10:4]Ostapenko/L.Kichenok — Atawo/Groenefeld

1. kārta

 
 4:6, 7:6(9), 6:1Anastasija Sevastova — Monica Puig

2. kārta

 
 0:6, 4:6Sevastova/Svitolina — Goerges/Ka.Pliskova

1. kārta

 
 6:3, 7:6(2)Anastasija Sevastova — Julia Görges

3. kārta

 
 3:6, 4:6Ostapenko/L.Kichenok — Barty/Schuurs

2. kārta

 
 2:6, 2:6Anastasija Sevastova — Sloane Stephens

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 6:1Ashleigh Barty — Kiki Bertens

Ceturtdaļfināls

 
 7:5, 6:1Kiki Bertens — Caroline Garcia

Ceturtdaļfināls

 
 7:5, 6:3Elina Svitolina — Elise Mertens

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 6:1Kiki Bertens — Ashleigh Barty

Pusfināls

 
 6:3, 6:3Sloane Stephens — Elina Svitolina

Pusfināls

 
 7:6(6), 3:6, 6:4Kiki Bertens — Sloane Stephens

Fināls

 
Western & Southern Open6:1, 5:7, 0:6Aļona Ostapenko — Alizé Cornet

1. kārta

 
 2:6, 3:6Anastasija Sevastova — Camila Giorgi

1. kārta

 
 2:6, 6:3, [13:11]Sevastova/Pavlyuchenkova — Hsieh/Sabalenka

1. kārta

 
 6:1, 6:0Ostapenko/Konta — Atawo/Groenefeld

1. kārta

 
 6:2, 5:2Sevastova/Pavlyuchenkova — Melichar/Peschke

2. kārta

 
 6:1, 6:7(4), [5:10]Ostapenko/Konta — Makarova/Hradecka

2. kārta

 
 7:5, 5:7, 6:3Petra Kvitová — Elise Mertens

Ceturtdaļfināls

 
 7:6(1), 6:4Sevastova/Pavlyuchenkova — Sestini Hlavackova/Strycova

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 3:6Elina Svitolina — Kiki Bertens

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 6:1Kiki Bertens — Lesia Tsurenko

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 4:6Madison Keys — Aryna Sabalenka

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 4:6, 2:6Petra Kvitová — Kiki Bertens

Pusfināls

 
 3:6, 3:6Sevastova/Pavlyuchenkova — Hradecka/Makarova

Pusfināls

 
 6:3, 6:4Kiki Bertens — Aryna Sabalenka

Pusfināls

 
 6:2, 6:7(6), 2:6Kiki Bertens — Kiki Bertens

Fināls

 
Connecticut Open4:6, 2:6Ekaterina Makarova — Julia Görges

Ceturtdaļfināls

 
 3:6, 2:6Belinda Bencic — Aryna Sabalenka

Ceturtdaļfināls

 
 7:5, 1:6, 6:2Monica Puig — Caroline Garcia

Ceturtdaļfināls

 
 6:3Carla Suárez Navarro — Petra Kvitová

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 7:6(3)Aryna Sabalenka — Julia Görges

Pusfināls

 
 4:4Carla Suárez Navarro — Monica Puig

Pusfināls

 
 6:1, 6:4Aryna Sabalenka — Carla Suárez Navarro

Fināls

 
Japan Women's Open Championships3:6, 1:6Anna Karolina Schmiedlova — Amanda Anisimova

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 7:5Shuai Zhang — Zarina Diyas

Ceturtdaļfināls

 
 2:6, 2:6Magda Linette — Qiang Wang

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 2:6, 0:6Ajla Tomljanovic — Su-Wei Hsieh

Ceturtdaļfināls

 
Coupe Banque Nationale6:3, 7:5Jessica Pegula — Petra Martic

Ceturtdaļfināls

 
 6:7(7), 1:6Varvara Lepchenko — Pauline Parmentier

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 6:1Sofia Kenin — Monica Puig

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 6:4Heather Watson — Rebecca Marino

Ceturtdaļfināls

 
Japan Women's Open Championships6:7(4), 5:7Shuai Zhang — Amanda Anisimova

Pusfināls

 
 4:6, 4:6Qiang Wang — Su-Wei Hsieh

Pusfināls

 
Coupe Banque Nationale6:4, 2:6, 4:6Sofia Kenin — Jessica Pegula

Pusfināls

 
 5:7, 6:3, 7:6(5)Pauline Parmentier — Heather Watson

Pusfināls

 
Japan Women's Open Championships2:6, 2:6Amanda Anisimova — Su-Wei Hsieh

Fināls

 
Coupe Banque Nationale7:5, 6:2Pauline Parmentier — Jessica Pegula

Fināls

 
Korea Open6:3, 6:3Aļona Ostapenko — Lara Arruabarrena

1. kārta

 
Guangzhou International Women's Open2:6, 6:7(2)Vera Lapko — Andrea Petkovic

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 0:6Fiona Ferro — Qiang Wang

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 3:6, 4:6Aleksandra Krunic — Bernarda Pera

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 1:6Kateryna Kozlova — Yulia Putintseva

Ceturtdaļfināls

 
Korea Open3:6, 2:6Aļona Ostapenko — Ekaterina Alexandrova

2. kārta

 
Toray Pan Pacific Open1:6, 7:6(5), 6:7(4)Alison Riske — Karolína Plíšková

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 6:4Donna Vekic — Caroline Garcia

Ceturtdaļfināls

 
Korea Open6:3, 3:6, 0:6Evgeniya Rodina — Kiki Bertens

Ceturtdaļfināls

 
Toray Pan Pacific Open6:3, 6:4Naomi Osaka — Barbora Strýcová

Ceturtdaļfināls

 
Korea Open2:6, 6:4, 5:7Mandy Minella — Ajla Tomljanovic

Ceturtdaļfināls

 
Toray Pan Pacific Open5:3Camila Giorgi — Victoria Azarenka

Ceturtdaļfināls

 
Guangzhou International Women's Open6:2, 6:2Qiang Wang — Andrea Petkovic

Pusfināls

 
Korea Open3:6, 6:4, 4:6Irina-Camelia Begu — Maria Sakkari

Ceturtdaļfināls

 
Guangzhou International Women's Open6:1, 6:4Yulia Putintseva — Bernarda Pera

Pusfināls

 
Korea Open1:6, 0:6Ekaterina Alexandrova — Su-Wei Hsieh

Ceturtdaļfināls

 
Toray Pan Pacific Open6:2, 4:6, 6:3Karolína Plíšková — Donna Vekic

Pusfināls

 
 2:6, 3:6Camila Giorgi — Naomi Osaka

Pusfināls

 
Korea Open4:6, 2:6Maria Sakkari — Kiki Bertens

Pusfināls

 
 4:6, 7:5, 4:6Su-Wei Hsieh — Ajla Tomljanovic

Pusfināls

 
Guangzhou International Women's Open1:6, 2:6Yulia Putintseva — Qiang Wang

Fināls

 
Wuhan Open2:6, 3:6Anastasija Sevastova — Anastasia Pavlyuchenkova

1. kārta

 
Toray Pan Pacific Open4:6, 4:6Naomi Osaka — Karolína Plíšková

Fināls

 
Korea Open6:7(2), 6:4, 2:6Ajla Tomljanovic — Kiki Bertens

Fināls

 
Wuhan Open6:3, 6:2Ostapenko/Sabalenka — Klepac/Martinez Sanchez

1. kārta

 
 2:6, 4:6Aļona Ostapenko — Daria Gavrilova

1. kārta

 
 6:4, 6:3Sevastova/Pavlyuchenkova — Arruabarrena/Jurak

1. kārta

 
 4:6, 2:6Ostapenko/Sabalenka — Aoyama/Marozava

2. kārta

 
 6:4, 7:6(4)Sevastova/Pavlyuchenkova — Hradecka/Makarova

2. kārta

 
Tashkent Open6:3, 6:2Kateryna Kozlova — Anna Karolina Schmiedlova

Ceturtdaļfināls

 
Wuhan Open6:2, 5:7, 6:4Ashleigh Barty — Anastasia Pavlyuchenkova

Ceturtdaļfināls

 
Tashkent Open7:5, 2:6, 6:1Anastasia Potapova — Dalila Jakupovic

Ceturtdaļfināls

 
Wuhan Open6:3, 6:1Qiang Wang — Monica Puig

Ceturtdaļfināls

 
Tashkent Open6:3, 7:5Mona Barthel — Vara Lapko

Ceturtdaļfināls

 
Wuhan Open5:7, 3:6Dominika Cibulková — Aryna Sabalenka

Ceturtdaļfināls

 
Tashkent Open3:6, 6:2, 6:1Margarita Gasparyan — Fanny Stollar

Ceturtdaļfināls

 
Wuhan Open7:5, 4:6, [10:5]Sevastova/Pavlyuchenkova — Duan/Wang

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 6:4Anett Kontaveit — Kateřina Siniaková

Ceturtdaļfināls

 
Tashkent Open2:6, 3:6Kateryna Kozlova — Anastasia Potapova

Pusfināls

 
 4:6, 6:1, 7:5Margarita Gasparyan — Mona Barthel

Pusfināls

 
Wuhan Open6:2, 2:1Anett Kontaveit — Qiang Wang

Pusfināls

 
 7:6(2), 6:4Aryna Sabalenka — Ashleigh Barty

Pusfināls

 
 Zaudējums bez cīņasSevastova/Pavlyuchenkova — Sestini Hlavackova/Strycova

Pusfināls

 
China Open6:4, 7:6(3)Aļona Ostapenko — Magdaléna Rybáriková

1. kārta

 
Tashkent Open2:6, 1:6Anastasia Potapova — Margarita Gasparyan

Fināls

 
Wuhan Open6:3, 6:3Aryna Sabalenka — Anett Kontaveit

Fināls

 
China Open6:4, 6:2Anastasija Sevastova — Alizé Cornet

1. kārta

 
 Uzvara bez cīņasAnastasija Sevastova — Madison Keys

2. kārta
Kīsa no mača atteicās kreisā ceļgala savainojuma dēļ.

 
 0:6, 0:6Aļona Ostapenko — Qiang Wang

2. kārta

 
 6:4, 3:6, [12:10]Sevastova/Pavlyuchenkova — Hsieh/Mattek-Sands

1. kārta

 
 6:3, 6:2Anastasija Sevastova — Donna Vekic

3. kārta

 
 5:7, 2:6Sevastova/Pavlyuchenkova — Mertens/Schuurs

2. kārta

 
 6:3, 7:6(5)Anastasija Sevastova — Dominika Cibulková

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 4:6, 5:7Shuai Zhang — Naomi Osaka

Ceturtdaļfināls

 
 2:6, 2:6Kateřina Siniaková — Caroline Wozniacki

Ceturtdaļfināls

 
 7:5, 7:5Qiang Wang — Aryna Sabalenka

Ceturtdaļfināls

 
 6:4, 6:4Anastasija Sevastova — Naomi Osaka

Pusfināls

 
 1:6, 3:6Qiang Wang — Caroline Wozniacki

Pusfināls

 
 3:6, 3:6Anastasija Sevastova — Caroline Wozniacki

Fināls

 
Hong Kong Tennis Open7:5, 3:6, 2:6Aļona Ostapenko — Kristína Kučová

1. kārta

 
Tianjin Open5:7, 6:0, 6:3Karolína Plíšková — Katie Boulter

Ceturtdaļfināls

 
 6:7(2), 6:7(5)Aryna Sabalenka — Timea Bacsinszky

Ceturtdaļfināls

 
Hong Kong Tennis Open7:6(6), 6:2Dayana Yastremska — Kristína Kučová

Ceturtdaļfināls

 
 1:6, 3:6Daria Gavrilova — Shuai Zhang

Ceturtdaļfināls

 
Tianjin Open2:6, 0:1Petra Martic — Caroline Garcia

Ceturtdaļfināls

 
Hong Kong Tennis Open6:2, 7:5Garbiñe Muguruza — Luksika Kumkhum

Ceturtdaļfināls

 
 2:6, 4:6Elina Svitolina — Qiang Wang

Ceturtdaļfināls

 
Tianjin Open6:2, 4:0Su-Wei Hsieh — Elise Mertens

Ceturtdaļfināls

 
Upper Austria Ladies Linz3:6, 6:4, 6:4Alison Van Uytvanck — Barbora Strýcová

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 3:6, 6:2Camila Giorgi — Margarita Gasparyan

Ceturtdaļfināls

 
 6:1, 6:3Andrea Petkovic — Kristina Mladenovic

Ceturtdaļfināls

 
 6:3, 7:5Ekaterina Alexandrova — Anastasia Pavlyuchenkova

Ceturtdaļfināls

 
Tianjin Open6:2, 6:1Karolína Plíšková — Timea Bacsinszky

Pusfināls

 
 3:6, 4:6Su-Wei Hsieh — Caroline Garcia

Pusfināls

 
Hong Kong Tennis Open7:5, 6:4Dayana Yastremska — Shuai Zhang

Pusfināls

 
 6:7(5), 6:4, 7:5Qiang Wang — Garbiñe Muguruza

Pusfināls

 
Upper Austria Ladies Linz3:6, 4:6Alison Van Uytvanck — Camila Giorgi

Pusfināls

 
 6:0, 4:6, 0:6Andrea Petkovic — Ekaterina Alexandrova

Pusfināls

 
Tianjin Open6:7(7), 3:6Karolína Plíšková — Caroline Garcia

Fināls

 
Hong Kong Tennis Open2:6, 1:6Qiang Wang — Dayana Yastremska

Fināls

 
Upper Austria Ladies Linz3:6, 1:6Ekaterina Alexandrova — Camila Giorgi

Fināls

 
VTB Kremlin Cup4:6, 7:5, 6:3Anastasija Sevastova — Magdaléna Rybáriková

1. kārta

 
 7:5, 4:6, 6:4Anastasija Sevastova — Yulia Putintseva

2. kārta

 
 5:7, 1:6Anett Kontaveit — Ons Jabeur

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 7:5, 6:3Anastasija Sevastova — Vera Zvonareva

Ceturtdaļfināls

 
BGL BNP Paribas Luxembourg Open4:6, 1:6Vera Lapko — Belinda Bencic

Ceturtdaļfināls

 
 1:6, 4:6Margarita Gasparyan — Dayana Yastremska

Ceturtdaļfināls

 
VTB Kremlin Cup2:6, 6:2, 6:7(2)Aliaksandra Sasnovich — Johanna Konta

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 3:6Anastasia Pavlyuchenkova — Daria Kasatkina

Ceturtdaļfināls

 
BGL BNP Paribas Luxembourg Open6:3, 3:6, 6:3Julia Görges — Donna Vekic

Ceturtdaļfināls

 
 4:6, 4:0Eugenie Bouchard — Andrea Petkovic

Ceturtdaļfināls

 
VTB Kremlin Cup19. okt, 15:00Anastasija Sevastova — Ons Jabeur

Pusfināls

 
 19. okt, 17:00Daria Kasatkina — Johanna Konta

Pusfināls

 
BGL BNP Paribas Luxembourg Open19. okt, 18:00Julia Görges — Eugenie Bouchard

Pusfināls

 
 19. okt, 20:00Belinda Bencic — Dayana Yastremska

Pusfināls