Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

VTB līga 18/19

Piektdiena, 5. oktobris — sestdiena, 2. marts, 2019

Sacensību jaunumi
 67:96VEF Rīga — Khimki 
 66:91Enisey — CSKA 
 96:64Lokomotiv — Zenit 
 61:86Astana — CSKA 
 71:86Tsmoki Minsk — Stelmet Zielona Gora 
 68:82Nizhny Novgorod — Kalev 
 76:63UNICS — Avtodor 
 67:99Enisey — Khimki 
 76:80VEF Rīga — Parma 
 86:93Tsmoki Minsk — Astana 
 84:78CSKA — Nizhny Novgorod 
 83:78Enisey — Parma 
 80:73Khimki — Kalev 
 79:75UNICS — Lokomotiv 
 92:63Lokomotiv — VEF Rīga 
 78:87Tsmoki Minsk — Nizhny Novgorod 
 106:91Avtodor — Enisey 
 86:66UNICS — Stelmet Zielona Gora 
 93:91Astana — Zenit 
 70:80Parma — Khimki 
 102:75CSKA — Kalev 
 77:86VEF Rīga — Zenit 
 102:113Kalev — Avtodor 
 75:88Nizhny Novgorod — Lokomotiv 
 73:95Tsmoki Minsk — Enisey 
 78:65Khimki — UNICS 
 108:84CSKA — Parma 
 82:91Stelmet Zielona Gora — Astana 
 82:74VEF Rīga — Kalev 
 92:83Parma — Tsmoki Minsk 
 80:85Lokomotiv — Kalev 
 116:81Zenit — Enisey 
 80:72Stelmet Zielona Gora — Nizhny Novgorod 
 89:74UNICS — VEF Rīga 
 110:76CSKA — Avtodor 
 67:76Astana — Khimki 
 83:89Astana — Nizhny Novgorod 
 78:99Enisey — UNICS 
 95:99Avtodor — Tsmoki Minsk 
 76:93Lokomotiv — CSKA 
 84:76Zenit — Parma 
 75:51Khimki — VEF Rīga 
 80:77Kalev — Stelmet Zielona Gora 
 89:64UNICS — Nizhny Novgorod 
 109:81Enisey — Stelmet Zielona Gora 
 85:77Khimki — Avtodor 
 93:75Lokomotiv — Parma 
 119:88CSKA — Tsmoki Minsk 
 100:87Zenit — Kalev 
 71:93VEF Rīga — Astana 
 86:93Enisey — Lokomotiv 
 83:71Zenit — Stelmet Zielona Gora 
 83:85Avtodor — VEF Rīga 
 75:98Nizhny Novgorod — Avtodor 
 93:82Kalev — Parma 
 91:84Tsmoki Minsk — VEF Rīga 
 74:77Zenit — UNICS 
 71:90Lokomotiv — Astana 
 74:97Stelmet Zielona Gora — Khimki 
 101:71CSKA — Enisey 
 15. dec, 16:00Avtodor — Zenit 
 16. dec, 11:00Enisey — VEF Rīga 
 16. dec, 11:00Astana — Kalev 
 16. dec, 12:00Parma — UNICS 
 16. dec, 14:00Khimki — Nizhny Novgorod 
 16. dec, 15:00Lokomotiv — Tsmoki Minsk 
 22. dec, 11:00Enisey — Kalev 
 22. dec, 19:00Stelmet Zielona Gora — Lokomotiv 
 23. dec, 11:00Astana — Avtodor 
 23. dec, 16:00Nizhny Novgorod — Parma 
 23. dec, 17:00VEF Rīga — CSKA 
 23. dec, 17:00UNICS — Tsmoki Minsk 
 24. dec, 19:00Khimki — Zenit 
 30. dec, 17:00Kalev — CSKA