Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

Notikumu kalendārs, 16.07.2018 — 22.07.2018

iepriekšējā nedēļa nākamā nedēļa

Pirmdiena, 16. jūlijs

Basketbols — Dāmas
WNBA 2018
Indiana Fever — Phoenix Mercury 82:101

0 0 0 0

Basketbols — Dāmas
WNBA 2018
Las Vegas Aces — Los Angeles Sparks 78:99

0 0 0 0

Basketbols — Dāmas
WNBA 2018
Minnesota Lynx — Connecticut Sun 64:83

0 0 0 0

Teniss
ITF 2018 Parnu 15 000
Vismane/Ureke — Bakhmutkina/Malygina

1. kārta

5:7, 6:3, [10:4]

0 0 0 0

Teniss
ITF 2018 Parnu 15 000
Ignatjeva/Poļiščuka — Hoedt/Zotova

1. kārta

3:6, 6:1, [10:8]

0 0 0 0

Otrdiena, 17. jūlijs

Teniss
Futures 2018 Parnu 15 000
Mārtiņš Podžus — Krišjānis Stabiņš

1. kārta

6:0, 6:4

0 0 0 0

Teniss
Futures 2018 Parnu 15 000
Mārtiņš Rocēns — Karl Friberg

1. kārta

5:7, 0:6

0 0 0 0

Teniss
ITF 2018 Parnu 15 000
Denīza Marcinkeviča — Sofia Dmitrieva

1. kārta

1:6, 4:6

0 0 0 0

Teniss
Futures 2018 Parnu 15 000
Roberts Grīnvalds — Marc Dijkhuizen

1. kārta

2:6, 1:6

0 0 0 0

Teniss
ITF 2018 Parnu 15 000
Stefānija Poļiščuka — Ksenia Tarasova

1. kārta

4:6, 6:1, 1:6

0 0 0 0

Teniss
ITF 2018 Parnu 15 000
Margarita Ignatjeva — Polina Bakhmutkina

1. kārta

6:3, 5:7, 6:4

0 0 0 0

Teniss
ITF 2018 Parnu 15 000
Alise Čerņecka — Maria Zotova

1. kārta

4:6, 6:1, 3:4

0 0 0 0

Teniss
ITF 2018 Parnu 15 000
Daniela Vismane — Katriin Saar

1. kārta

6:2, 6:0

0 0 0 0

Basketbols — Izlases
U20 Men 2018
Baltkrievija U20 — Latvija U20 56:81

2 0 0 0

Teniss
ITF 2018 Parnu 15 000
Anna Ozerova — Ina Kaufinger

1. kārta

6:3, 4:6, 6:1

0 0 0 0

Teniss
WTA 2018 BRD Bucharest Open
Anastasija Sevastova — Dalila Jakupović

1. kārta

4:6, 6:2, 7:6(1)

4 0 0 0

Teniss
Futures 2018 Parnu 15 000
Stabiņš/Renard — Kalovelonis/Klok

1. kārta

6:7(3), 4:6

0 0 0 0

Teniss
Futures 2018 Parnu 15 000
Podžus/Podžus — Pucinelli/De Almeida/Yamacita

1. kārta

6:4, 7:6(3)

0 0 0 0

Teniss
Futures 2018 Parnu 15 000
Losbergs/Zemaitelis — Besada/Gennaro

1. kārta

1:6, 0:6

0 0 0 0

Teniss
Futures 2018 Parnu 15 000
Grīnvalds/Lukstiņš — Tamm/Troost

1. kārta

4:6, 4:6

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Levski Sofia — Vaduz 3:2

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Shkupi — Rangers 0:2

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Honvéd — Rabotnički 4:0

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 18/19
HJK — Víkingur 3:1

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 18/19
Valletta — Kukësi 1:1

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 18/19
Malmö FF — Drita 2:0

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 18/19
Hapoel Be'er Sheva — Flora 3:1

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 18/19
APOEL — Sūduva 1:0

1 0 0 0

Basketbols — Dāmas
WNBA 2018
Dallas Wings — New York Liberty 104:87

1 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 18/19
The New Saints — Shkendija 4:0

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 18/19
Vidi — F91 Dudelange 2:1

0 1 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 18/19
Crvena Zvezda — Spartaks Jūrmala 2:0

4 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 18/19
Crusaders — Ludogorets 0:2

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 18/19
Legia Warszawa — Cork City 3:0

0 0 0 0

Trešdiena, 18. jūlijs

Basketbols — Dāmas
WNBA 2018
Connecticut Sun — Atlanta Dream 83:86

1 0 0 0

Teniss
ITF 2018 Parnu 15 000
Daniela Vismane — Anna Ozerova

2. kārta

6:0, 6:3

1 0 0 0

Teniss
ITF 2018 Parnu 15 000
Margarita Ignatjeva — Saara Orav

2. kārta

6:2, 6:3

1 0 0 0

Teniss
Futures 2018 Parnu 15 000
Mārtiņš Podžus — Eduardo Dischinger

2. kārta

6:4, 7:6(6)

1 0 0 0

Teniss
Futures 2018 Parnu 15 000
Vismane/Ureke — Sokal/Yersh

Ceturtdaļfināls

6:4, 1:6, [10:4]

0 0 0 0

Teniss
Futures 2018 Parnu 15 000
Ignatjeva/Poļiščuka — Orav/Saar

Ceturtdaļfināls

0:6, 1:6

0 0 0 0

Teniss
Futures 2018 Parnu 15 000
Podžus/Podžus — Dijkhuizen/Stevens

Ceturtdaļfināls

4:6, 4:6

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Željezničar — Trans 3:1

0 0 0 0

Basketbols — Dāmas
WNBA 2018
Chicago Sky — Seattle Storm 83:101

1 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 18/19
Qarabağ — Olimpija 0:0

1 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 18/19
Sheriff — Torpedo Kutaisi 3:0

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 18/19
Zrinjski — Spartak Trnava 1:1

0 0 0 0

Basketbols — Dāmas
WNBA 2018
Minnesota Lynx — Indiana Fever 89:65

1 0 0 0

Teniss
WTA 2018 BRD Bucharest Open
Anastasija Sevastova — Arantxa Rus

2. kārta

6:1, 7:5

2 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 18/19
Rosenborg — Valur 3:1

1 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 18/19
Sutjeska — Astana 0:2

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA ČL 18/19
Celtic — Alashkert 3:0

0 0 0 0

Ceturtdiena, 19. jūlijs

Teniss
Futures 2018 Parnu 15 000
Mārtiņš Podžus — Joao Lucas Reis Da Silva

Ceturtdaļfināls

Zaudējums bez cīņas

1 0 0 0

Teniss
ITF 2018 Parnu 15 000
Daniela Vismane — Sofia Dmitrieva

Ceturtdaļfināls

6:1, 6:4

1 0 0 0

Teniss
ITF 2018 Parnu 15 000
Margarita Ignatjeva — Ksenia Tarasova

Ceturtdaļfināls

6:7(5), 0:6

1 0 0 0

Teniss
ITF 2018 Parnu 15 000
Vismane/Ureke — Orav/Saar

Pusfināls

6:2, 6:7(6), [8:10]

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Tobol — Samtredia 2:0

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Kairat — Engordany 7:1

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Gandzasar — Lech Poznań 2:1

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Irtysh — Trakai 0:1

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Dinamo Minsk — Derry City 1:2

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Laçi — Anorthosis 1:0

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Viitorul — Racing 0:0

0 0 0 0

Teniss
ATP 2018 Dell Technologies Hall of Fame Open
Jason Jung — Tim Smyczek

Ceturtdaļfināls

19:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Slavia Sofia — Ilves 19:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Nõmme Kalju — Stjarnan 19:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Gzira United — Radnički Niš 19:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Molde — Glenavon 19:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Slovan Bratislava — Milsami 19:30

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Riga FC — CSKA Sofia 19:30

1 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Prishtina — Fola Esch 20:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Shakhtyor — Connah's Quay 20:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Häcken — FK Liepāja 20:00

1 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Sarpsborg 08 — ÍBV 20:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Keşlə — Balzan 20:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
AIK — Shamrock Rovers 20:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Maccabi Tel Aviv — Ferencváros 20:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Žalgiris — KÍ 20:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Apollon — Stumbras 20:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Vardar — Pyunik 20:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Dinamo Tbilisi — DAC 20:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Zaria — Górnik Zabrze 20:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Nordsjælland — Cliftonville 20:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Progrès Niederkorn — Qəbələ 20:30

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Beitar Jerusalem — Chikhura 20:45

0 0 0 0

Teniss
ATP 2018 Dell Technologies Hall of Fame Open
Ramkumar Ramanathan — Vasek Pospisil

Ceturtdaļfināls

21:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
København — KuPS 21:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Luftëtari Gjirokastër — FK Ventspils 21:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Sarajevo — Banants 21:15

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Maribor — Partizani Tirana 21:15

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
OFK Titograd — B36 21:30

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Partizan — Rudar 21:30

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Trenčín — Budućnost 21:30

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
NSÍ — Hibernian 21:45

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Dundalk — FCI Levadia 21:45

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Tre Fiori — Rudar 21:45

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Coleraine — Spartak Subotica 21:45

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Osijek — Petrocub 21:45

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Domžale — Široki Brijeg 22:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
Újpest — Neftçi 22:00

0 0 0 0

Futbols — Eirokausi
UEFA Eiropas līga 18/19
FH — Lahti 22:15

0 0 0 0

Piektdiena, 20. jūlijs

Teniss
ATP 2018 Dell Technologies Hall of Fame Open
Adrian Mannarino — Marcel Granollers

Ceturtdaļfināls

0 0 0 0

Teniss
ATP 2018 Dell Technologies Hall of Fame Open
Steve Johnson — Dudi Sela

Ceturtdaļfināls

0 0 0 0

Basketbols — Dāmas
WNBA 2018
Atlanta Dream — New York Liberty 02:00

0 0 0 0

Basketbols — Dāmas
WNBA 2018
Dallas Wings — Washington Mystics 03:00

0 0 0 0

Basketbols — Dāmas
WNBA 2018
Phoenix Mercury — Las Vegas Aces 05:00

0 0 0 0

Teniss
ITF 2018 Parnu 15 000
Daniela Vismane — Merel Hoedt

Pusfināls

12:00

0 0 0 0

Basketbols — Izlases
U20 Men 2018 1/4fināls
Latvija U20 — Bulgārija U20 18:15

1 0 0 0

Sestdiena, 21. jūlijs

Basketbols — Dāmas
WNBA 2018
Connecticut Sun — Seattle Storm 02:00

0 0 0 0

Basketbols — Dāmas
WNBA 2018
Chicago Sky — Dallas Wings 04:00

0 0 0 0

Basketbols — Dāmas
WNBA 2018
Los Angeles Sparks — Indiana Fever 05:30

0 0 0 0

Bokss
Bokss Bokss
Mairis Briedis — Brendons Delorjē 21:00

8 2 1 0

Basketbols — Dāmas
WNBA 2018
New York Liberty — Washington Mystics 22:00

0 0 0 0

Bokss
Bokss Pasaules boksa supersērija
Oleksandrs Usiks — Murats Gasijevs 23:00

10 3 0 0

Svētdiena, 22. jūlijs

Basketbols — Dāmas
WNBA 2018
Phoenix Mercury — Minnesota Lynx 05:00

0 0 0 0

Turnīra tabula Futbols — Virslīga
SynotTip futbola Virslīga 2018
Spartaks Jūrmala — FK Jelgava 17:00

1 0 0 0

Turnīra tabula Futbols — Virslīga
SynotTip futbola Virslīga 2018
FK METTA/LU — RFS 19:00

3 0 0 0

Basketbols — Dāmas
WNBA 2018
Atlanta Dream — Seattle Storm 22:00

0 0 0 0

Basketbols — Dāmas
WNBA 2018
Dallas Wings — Connecticut Sun 23:00

0 0 0 0