Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource227), Fid:1200, Did:0, useCase: 0

Futbolisti ārzemēs

Pirmdiena, 13. augusts — otrdiena, 13. augusts, 2019

Sacensību jaunumi
Ekstraklasa2:1Korona Kielce — Śląsk Wrocław

I.Tarasovs

 
I Liga1:1Nieciecza — Sandecja Nowy Sącz

V.Gutkovskis

 
 0:1Stal Mielec — Podbeskidzie

V.Šabala

 
FNL1:0Shinnik — Zenit II

V.Soloveičiks

 
Cup0:6Concordia Basel — Zürich

A.Vaņins

 
Ekstraklasa1:3Wisła Płock — Arka Gdynia

P.Šteinbors

 
Cup0:3Köniz — Sion

R.Uldriķis

 
Czech Liga0:2Slavia Praha — Jablonec

D.Ikaunieks

 
1.SNL0:3Olimpija — Maribor

V.Maksimenko

 
Ekstraklasa0:0Śląsk Wrocław — Pogoń Szczecin

I.Tarasovs

 
I Liga4:1Podbeskidzie — Warta Poznań

V.Šabala

 
 3:2Wigry Suwałki — Nieciecza

V.Gutkovskis

 
Ekstraklasa2:1Korona Kielce — Arka Gdynia

P.Šteinbors

 
Premier League1:0Ordabasy — Akzhayik

A.Karašausks

 
Super League2:1Grasshopper — Sion

R.Uldriķis

 
FNL0:3Zenit II — Spartak Moskva II

V.Soloveičiks

 
Super League1:1Zürich — Basel

A.Vaņins

 
Czech Liga3:0Jablonec — Sigma Olomouc

D.Ikaunieks

 
1.SNL1:2Domžale — Olympia

V.Maksimenko

 
I Liga0:1Nieciecza — Raków Częstochowa

V.Gutkovskis

 
Ekstraklasa3:3Zagłębie Sosnowiec — Śląsk Wrocław

I.Tarasovs

 
FNL2:2Fakel — Zenit II

V.Soloveičiks

 
Ekstraklasa2:2Arka Gdynia — Zagłębie Sosnowiec

P.Šteinbors

 
Czech Liga2:0Opava — Jablonec

D.Ikaunieks

 
I Liga4:2Jastrzębie — Nieciecza

V.Gutkovskis

 
Ekstraklasa0:1Śląsk Wrocław — Wisła Kraków

I.Tarasovs

 
I Liga3:2Puszcza Niepołomice — Podbeskidzie

V.Šabala

 
Super League1:0Lugano — Zürich

A.Vaņins

 
 0:3Sion — Young Boys

R.Uldriķis

 
1.SNL5:0Olimpija — Rudar

V.Maksimenko

 
FNL2:2Zenit II — Khimki

V.Soloveičiks

 
Ekstraklasa4:0Zagłębie Lubin — Śląsk Wrocław

I.Tarasovs

 
I Liga4:1Odra Opole — Nieciecza

V.Gutkovskis

 
FNL1:1Rotor Volgograd — Zenit II

V.Soloveičiks

 
Ekstraklasa1:0Piast Gliwice — Arka Gdynia

P.Šteinbors

 
I Liga2:2Tychy 71 — Podbeskidzie

V.Šabala

 
Cup2:4Breitenrain — Zürich

A.Vaņins

 
Czech Liga0:3Jablonec — Mladá Boleslav

D.Ikaunieks

 
1.SNL0:2Mura — Olimpija

V.Maksimenko

 
Cup0:1Lausanne Sport — Sion

R.Uldriķis

 
FNL0:1Sibir — Zenit II

V.Soloveičiks

 
I Liga2:1Nieciecza — Chojniczanka Chojnice

V.Gutkovskis

 
 0:3Podbeskidzie — ŁKS Łódź

V.Šabala

 
Cup2:1Olimpija — Triglav

V.Maksimenko

 
Ekstraklasa1:0Arka Gdynia — Lech Poznań

P.Šteinbors

 
I Liga1:2Nieciecza — Chrobry Głogów

V.Gutkovskis

 
Super League4:1Thun — Sion

R.Uldriķis

 
 3:1Grasshopper — Neuchâtel Xamax

M.Ošs

 
I Liga1:1Podbeskidzie — Sandecja Nowy Sącz

V.Šabala

 
FNL0:1Zenit II — Baltika

V.Soloveičiks

 
Premier League1:2Akzhayik — Astana

A.Karašausks

 
Ekstraklasa4:1Śląsk Wrocław — Piast Gliwice 
Super League1:0Zürich — Luzern

A.Vaņins

 
1.SNL3:1Olimpija — Aluminij

V.Maksimenko

 
Czech Liga3:0Jablonec — Viktoria Plzeň

D.Ikaunieks

 
Cup0:3Śląsk Świętochłowice — Arka Gdynia

P.Šteinbors

 
Serie B2:1Hellas Verona — Spezia

A.Saveljevs

 
Premier League0:1Akzhayik — Tobol

A.Karašausks

 
Cup0:3Olimpia Elbląg — Śląsk Wrocław

I.Tarasovs

 
 1:4Tur Bielsk Podlaski — Nieciecza

V.Gutkovskis

 
 0:2Kluczbork — Podbeskidzie

V.Šabala

 
Super League2:1Neuchâtel Xamax — Lugano

M.Ošs

 
 1:2Sion — Zürich

R.Uldriķis;
A.Vaņins

 
1.SNL2:2Olimpija — Gorica

V.Maksimenko

 
Ekstraklasa1:1Legia Warszawa — Arka Gdynia

P.Šteinbors

 
Serie B1:0Salernitana — Hellas Verona

A.Saveljevs

 
I Liga1:2GKS Katowice — Nieciecza

V.Gutkovskis

 
Premier League1:0Shakhter Karagandy — Akzhayik

A.Karašausks

 
FNL1:0Nizhny Novgorod — Zenit II

V.Soloveičiks

 
Super League0:0Zürich — Neuchâtel Xamax

A.Vaņins;
M.Ošs

 
I Liga0:5Wigry Suwałki — Podbeskidzie

V.Šabala

 
Czech Liga1:2Teplice — Jablonec

D.Ikaunieks

 
1.SNL1:1Olimpija — Krško

V.Maksimenko

 
Ekstraklasa0:4Jagiellonia Białystok — Śląsk Wrocław

I.Tarasovs

 
Serie B0:2Hellas Verona — Lecce

A.Saveljevs

 
Premier League0:0Akzhayik — Kyzyl-Zhar

A.Karašausks

 
FNL1:1Zenit II — Armavir

V.Soloveičiks

 
I liga2:2Nieciecza — Puszcza Niepołomice

V.Gutkovskis

 
 0:0Podbeskidzie — Raków Częstochowa

V.Šabala

 
1.SNL1:3Celje — Olimpija

V.Maksimenko

 
Ekstraklasa0:1Śląsk Wrocław — Legia Warszawa

I.Tarasovs

 
Czech Liga2:0Jablonec — Slovácko

D.Ikaunieks

 
Ekstraklasa3:1Arka Gdynia — Zagłębie Lubin

P.Šteinbors

 
Super League2:2Thun — Zürich

A.Vaņins

 
 1:1Neuchâtel Xamax — Sion

M.Ošs;
R.Uldriķis

 
Cup1:2Pardubice — Jablonec

D.Ikaunieks

 
FNL2:1Krasnodar II — Zenit II

V.Soloveičiks

 
Cup0:5Koper — Olimpija

V.Maksimenko

 
I liga20. oktGarbarnia Kraków — Nieciecza

V.Gutkovskis

 
Premier League20. oktAtyrau — Akzhayik

A.Karašausks

 
Ekstraklasa20. okt, 19:00Śląsk Wrocław — Arka Gdynia

I.Tarasovs;
P.Šteinbors

 
I liga20. okt, 19:00Podbeskidzie — Chojniczanka Chojnice

V.Šabala

 
Super League20. okt, 20:00Zürich — Young Boys

A.Vaņins

 
Serie B21. okt, 16:00Venezia — Hellas Verona

A.Saveljevs

 
Super League21. okt, 17:00Sion — Grasshopper

R.Uldriķis

 
 21. okt, 17:00Basel — Neuchâtel Xamax

M.Ošs