Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:845, Did:0, useCase: 0
Konstantīns Fjodorovs

HS "Rīga" zaudē "Kunlun Red Star Junior"

Vakar un šodien hokeja skolas "Rīga" komanda aizvadījusi divas pārbaudes spēles "Volvo" ledus halle ar "Kunlun Red Star Junior" – Kontinentālās hokeja līgas komandas "Kunlun Red Star" jauniešu vienību. Pirmajā spēlē rīdziniekiem izdevās uzvarēt, savukārt šodien spēcīgāki bija viesi no Ķīnas.

HS "Rīga" zaudē "Kunlun Red Star Junior"
HS "Rīga" pret "Kunlun Red Star Junior"
Foto: https://twitter.com/hsrigahockey

"Kunlun Red Star Junior" šajā sezonā debitēs Jaunatnes hokeja līgā (MHL). Savu treniņnometni komanda aizvada Latvijā, un par pirmo pieturas punktu kļuva Jūrmala. Debijas spēlē 13. jūlijā komanda tikās ar hokeja skolas "Rīga" jauniešiem, piedzīvojot zaudējumu pēcspēles metienu sērijā ar 2:3. Abus vārtus spēles pamatlaikā rīdzinieku labā guva Elvis Dins Kalnbērziņš. Šodien komandas tikās vēlreiz, un "Kunlun Red Star Junior" izdevās revanšēties, izcīnot uzvaru ar 5:3, rīdzinieku rindās precīzi bija Ņikita Zantmans, Toms Orniņš un Patriks Trasuns.

MHL debitantu sastāvā ir atrodami sešu valstu pārstāvji. Kluba mājas lapā publicētā informācija liecina, ka puse no 30 hokejistiem ir ķīnieši, pārējie ir no Krievijas, Somijas, Čehijas, Baltkrievijas un Kanādas. Par komandas galveno treneri ir nozīmēts Aleksandrs Barkovs, kurš iepriekš bijis nodarbināts KHL klubos "Metallurg", "Ak Bars" un "Amur" kā galvenā trenera asistents, ka arī darbojies Ķīnas U-18 un U-20 izlašu galvenā trenera amatā. Kluba sastāvā ir divi funkcionāri no Latvijas – par komandas fizisko sagatavotību atbild Arnis Ritenieks, savukārt vienības ģeneralmenedžera pienākumus pilda Raitis Pilsetnieks, kurš ieņem analoģisko amatu Ķīnas U-18 un U-20 izlasēs.

"Kunlun Red Star Junior" treniņnometne turpināsies Liepājā, kur komanda paliks līdz mēneša beigām.

Izmantotie avoti:
The New Generation. KRS Junior starts preseason...
https://twitter.com/hsrigahockey

 

2017-07-14 16:32

Nākamais: ''FK Jēkabpils/JSC'' un ''FK Ogre'' tiek izslēgtas no 1. līgas