Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:742, Did:0, useCase: 0

Miļuns nosauc U16 sastāvu turnīram Austrijā

Miļuns nosauc U16 sastāvu turnīram Austrijā
Ēriks Miļuns
Foto: Romāns Kokšarovs/F64

Latvijas U16 valstsvienības galvenais treneris Ēriks Miļuns nosaucis 25 spēlētāju sastāvu pārbaudes turnīram Austrijā. Izlases treneris Miļuns sarunā ar LHF atzīst, ka sezonas laikā iespēja apliecināt savu varēšanu tiks dota gandrīz visiem potenciālajiem kandidātiem.

Latvijas U-16 izlase no 21. līdz 24.augustam piedalīsies turnīrā Austrijā. Bez Latvijas un mājinieces Austrijas komandām šajās sacīkstēs startēs arī Šveices un Vācijas vienības.

“Šajā vecuma grupā kopumā Latvijas Hokeja federācijā ir reģistrēti 265 hokejistu. Pēc tam, kad mani nozīmēja par U-16 izlases vecāko treneri, valstsvienības redzes lokā parādījās vēl trīs jauni ārzemju spēlētāji ar Latvijas pasēm. Šosezon plānoti trīs U-16 pārbaudes posmi. Šajos turnīros mēģināsim novērtēt praktiski visus kandidātus. Atkārtošos vēlreiz – iespēja parādīt sevi tiks dota visiem labākajiem, aiz borta nepaliks neviens,” skaidroja Latvijas U-16 valstsvienības galvenais treneris Ēriks Miļuns.

“Pirmajā sasaukumā, kas mēneša beigās norisināsies Austrijā, tika izveidots 44 hokejistu saraksts, kas aizvadīs divu dienu treniņus,” atzina Miļuns. “Šos spēlētājus mēs izvēlējāmies novērtējot viņu iepriekšējo gadu sniegumu un pēc konsultācijām ar treneriem, kuri strādā šajā vecumā. Savas korekcijas kandidātu pulkā ieviesa arī fakts, ka daudz hokejistu bija aizņemti savos klubos un treniņnometnēs.”

Treneris norādīja, ka sezonas laikā rūpīgi sekos līdzi visiem U-16 izlases kandidātiem, lai labākajiem tiktu dota iespēja pierādīt sevi valstsvienības formā. “Pēc šiem diviem treniņiem nosaucām 25 spēlētāju sastāvu, kuri augusta beigās dosies uz turnīru Austrijā. Pārējiem puišiem, kuri neiekļuva sastāvā, skaidrojām, ka dzīve ar to nebeidzas un jāturpina progresēt. Ja viņi turpinās augt – noteikti dosim iespēju. Ar izlases treneru korpusu rūpīgi sekosim līdzi spēlētāju sniegumam Latvijas čempionātā un ārvalstīs.”

“Novembra pārtraukumā mēs ar U-16 izlasi dosimies uz turnīru Norvēģijā, bet decembra starptautiskajā "logā" būs turnīrs Dānijā. Neatkarīgi no snieguma un rezultāta, nākamajā posmā piedalīsies jau par 90% cits spēlētāju sastāvs,” teica treneris Miļuns.

“Lielāko akcentu mēs liksim uz spēlētājiem, kas prot spēlēt ne tikai uzbrukumā, bet arī aizsardzībā. Tā ir šā brīža Latvijas Hokeja federācijas un valstsvienības vecākā trenera Boba Hārtlija nostādne. Kanādas speciālists jau vairākkārt norādījis, ka uzbrucējiem jāprot darboties aizsardzībā, bet aizsargiem jāmāk spēlēt arī uzbrukumā. Šobrīd hokeja pasaule diktē šādus noteikumus,” skaidroja latviešu speciālists.

Latvijas U16 izlases sastāvs turnīram Austrijā

Vārtsargi: Kārlis Mežsargs (Mārupe), Linards Lipskis (Mārupe), Krišjānis Salaks (IHS/Pārdaugava).
Aizsargi: Bogdans Hobans (JLSS U-16), Armands Pētersons (Jūrmala), Gustavs Ozoliņš (Mārupe), Krišjānis Fugalis (IHS/Pārdaugava), Gustavs STikāns (IHS/Pārdaugava), Ralfs Cipruss (IHS/Pārdaugava), Gustavs Ronis (Mārupe).
Uzbrucēji: Patriks Silvestrs Klemka (Mārupe), Martins Rodrigo Laviņš (Mārupe), Pēteris Purmalis (Mārupe), Artūrs Karaša (JLSS U-16), Klāvs Veinbergs (JLSS U-16), Ričards Briņecs (JLSS U-16), Kristiāns Sāmītis (IHS/Pārdaugava), Akims Šaburovs (IHS/Pārdaugava), Roberts Cjunskis (Šveice), Darels Dukurs (Šveice), Anrī Ravinskis (IHS/Pārdaugava), Rinalds Vagals (IHS/Pārdaugava).

Izmantotie resursi:
LHF | Sākums

     [+] [-]

, 2018-08-08 19:00, pirms 2 mēnešiem
Meklējat puisi!
Es esmu Angelina, es esmu 21, jautrs, slaids un nav pieticīgs vispār))
Foto un tālruņa numurs anketā >>> 18pop.tk

Tev jābūt autorizētam,