Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:261, Did:0, useCase: 0
Ulvis Brože

Savickis aicina nesatraukties: dokumenti iesniegti

Kontinentālā hokeja līga šodien publicēs nākamās sezonas dalībnieku sarakstu, bet Rīgas "Dinamo" turpina strādāt pie sadarbības līguma ar sponsoriem, pastāstīja kluba valdes priekšsēdētājs Juris Savickis.

Savickis aicina nesatraukties: dokumenti iesniegti
Edgars Kulda un Vitālijs Pavlovs
Foto: Romāns Kokšarovs, f64

"Viss notiek - turpinām strādāt pie līgumiem. Šobrīd nav nekas tāds, par ko stāstīt. Kad jautājums būs sakārtots, tad runāsim nopietni," sarunā ar portālu Sportacentrs.com sacīja Rīgas "Dinamo" valdes priekšsēdētājs Juris Savickis, kurš precīzāku termiņu nosaukt nevarēja. "Tas varētu notikt parīt, aizparīt, varbūt nākamajā nedēļā. Viss notiek, bet ziniet - ir grūti ar līgumiem, nav tik vienkārši, kā šķiet."

"Esam pieteikušies Kontinentālās hokeja līgas nākamajai sezonai, Rīgas "Dinamo" atradīsiet dalībnieku pulkā. Nesatraucieties, viss ir iesniegts," mierināja Savickis, kura vadītā komanda pagājušajā sezonā trešo reizi četros gados palika bez izslēgšanas spēlēm. "Tagad sāksim trenēties, vēlāk dosimies uz Valmieru un kāpsim uz ledus. Viss notiek."

Šodien Rīgas "Dinamo" notika sapulce, kurā spēlētāji tika iepazīstināti ar gatavošanās plānu nākamajai sezonai. Izietas medicīniskās pārbaudes, un hokejisti šodien sāka fiziskās sagatavotības treniņus. Par spēlētāju gatavību vairs nerūpēsies Eduards Rābe, kurš pērn solīja sezonu bez formas kritumiem, bet gan Raivis Miezāns, kurš vienībai pievienojās 2015. gadā un pagājušajā sezonā bija fizioterapeits. Savukārt galvenā trenera joprojām nav.

Čehu vārtsargs Jakubs Sedlāčeks, kurš pagājušajā sezonā atvairīja 92,8% sāncenšu metienu, aizvadot īpaši veiksmīgu noslēgumu, Latvijā ieradīsies sestdienas vakarā, savukārt amerikāņu centra uzbrucējs Tims Sestito, kurš ar 19 vārtu guvumiem kļuva par komandas labāko snaiperi un laukumā devās pat ar savainojumu, Rīgā ielidos otrdien.

Rīgas "Dinamo" līgumi ir tikai ar četriem spēlētājiem, ar kuriem iepriekš tika parakstītas vienošanās uz vairākiem gadiem: rezultatīvāko spēlētāju Miku Indraši, krievu leģionāru Filipu Toluzakovu, kā arī jauno aizsargu Kristapu Zīli, kurš līdz pēdējam brīdim trenējās kopā ar Latvijas izlasi pirms pasaules čempionāta, un uzbrucēju Robertu Locānu, kurš pagājušo sezonu sāka daudzsološi, tomēr noslēgumā vairāk atradās jauniešu komandas rīcībā.

Taču Rīgas "Dinamo" mājaslapā atrodams spēlētāju saraksts, kurā kopumā iekļauti 15 uzbrucēji, seši aizsargi un viens vārtsargs:
Vārtsargs: Jakubs Sedlāčeks.
Aizsargi: Ēriks Ševčenko, Krišjānis Rēdlihs, Aleksandrs Jerofejevs, Uvis Balinskis, Guntis Galviņš un Kristaps Zīle.
Uzbrucēji: Roberts Locāns, Gunārs Skvorcovs, Kaspars Saulietis, Miķelis Rēdlihs, Armands Bērziņš, Edgars Kulda, Tims Sestito, Kirils Galoha, Gatis Sprukts, Nikolajs Jeļisejevs, Frenks Razgals, Miks Indrašis, Vitālijs Pavlovs, Gints Meija, Filips Toluzakovs.

Portāla Sportacentrs.com rīcībā esošā informācija liecina, ka pasaules čempionāta laikā Rīgas "Dinamo" izskatīja Latvijas izlases trešā numura Jāņa Kalniņa piesaistīšanu, bet hokejablogs.lv vēsta, ka tieši viņš būs Rīgas "Dinamo" otrais vārtsargs. Tāpat tiek vēstīts, ka komandai pievienosies vairākus gadus Ziemeļamerikā pavadījušais Ralfs Freibergs, un informāciju izdevās apstiprināt arī portālam Sportacentrs.com.

Pēc neveiksmīgās sezonas tika lauzti līgumi ar četriem spēlētājiem - bijušo kapteini Lauri Dārziņu, centra uzbrucējiem Andri Džeriņu un Māri Bičevski, kā arī aizsargu Oskaru Cibuļski, kurš pasaules čempionātā tika atzīts par labāko Latvijas izlasē. Viņš un Bičevskis paliks Rīgas "Dinamo", Džeriņš jau noslēdzis līgumu un pārcēlies uz Čehiju, kamēr par Dārziņa tālākajām gaitām pagaidām nav skaidrības.

Pirmo pārbaudes spēli Rīgas "Dinamo" aizvadīs 23. jūlijā Valmierā pret Toljati "Lada", kuru vada Artis Ābols, vārtus sargā Edgars Masaļskis un aizsardzību cementē rīdzinieku bijušais kapteinis Kristaps Sotnieks. Kontinentālās hokeja līgas nākamās sezonas kalendāru plāno publicēt jūlija vidū.

 

2016-07-06 15:26

Nākamais: Latiševa-Čudare tiek EČ pusfinālā, karognesējs nekvalificējas